سمپاشی برای پشه

سمپاشی برای پشه :

سمپاشی برای پشه یکی دیگر از خدماتی می باشد که ما در آن تجربه بسیاری داریم. این خدمت یکی از پردرخواست ترین خدماتی است که ما ارائه میدهیم. پشه ها به دلیل جثه کوچکی که دارند به راحتی می توانند به هر نقطه ای سفر کند و همچنین به دلیل خون خوار بودن آنها در همه جا میتوانند تغذیه کنند. یکی از مشهور ترین نوع پشه ها، پشه خاکی است که در اکثر نقاط دنیا وجود دارد. در این مقاله قصد داریم درمورد راه های از بین بردن پشه خاکی، سمپاشی برای پشه و انواع پشه های خاکی را شرح دهیم. پس اگر شما هم به فکر از بین بردن پشه های موجود در منزل خود هستید میخواهید سمپاشی پشه را انجام دهید با ما همراه باشید.

در ابتدا توضیحی درمورد پشه میدهیم تا بیشتر با آنها آشنا بشیم.

پشه

پشه ها حشرات کوچک هستند که بدن آنها از دوبال تشکیل شده است. بدن پشه ها از سه قسمت تشکیل شده است که عبارتند از: سر، سینه و شکم. این حشرات کوچک از خون پستانداران، پرندگان، خزندگان و… تغذیه می کنند. به همین دلیل همیشه چیزی برای تغذیه دارند. پشه ها با استفاده از نیش تیزی که دارند عمل مکش خون را انجام میدهند و به راحتی تغذیه میکنند. تولید بسیار سریعی دارند و همچنین در طول 10 روز میتوانند بالغ شوند. یکی از دلایل مهم گرایش پشه ها به انسان ها، وجود مواد شیمیایی بر روی پوست ما است.

پشه ها با پراکندگی وسیع و حضور خود در  اماکن انسانی از طریق گزش و تزریق بزاق به بدن باعث ایجاد آزار و مزاحمتهای فراوان برای انسان می شوند که به صورت خارش ، تورم ، التهاب موضعی و تحریکات پوستی که در افراد حساس و در صورت تعداد گزش زیاد می تواند موجب عوارض عمومی شود. مسأله مهم تر در مورد پشه ها بیماریهای متنوع و مهمی است که منتقل می کنند.

روشهای از بین بردن پشه ها

  1. یکی از ساده ترین و مؤثرترین روش کنترل پشه ها و بیماریهای منتقله توسط آنها ایجاد محافظت فردی در مقابل گزش پشه هاست . این عمل از طریق نصب توری برای در و پنجره ها ، هواکشها و کانالها ، استفاده از پشه بند در مناطق آلوده ، هنگام خواب در هوای آزاد است.
  2. گودال های که در اطراف محیط زندگی خود است را با خاک پر کنید.
  3. استفاده از حشره کش های شیمیایی که البته این حشره کش ها به خودی خود حاوی بیماری های تنفسی بسیاری هستند.
  4. استفاده از لوسیون های موجود در بازار که باعث میشود برای مدتی پشه های از شما دور شوند.

سمپاشی برای پشه به چه شکلی انجام می شود؟

برای سمپاشی پشه از سموم آلی و با دوام  به روش ابقایی استفاده می شود. در این نوع سمپاشی از موادی با کیفیت استفاده می شود که کل محیط را شامل می شود و به راحتی پشه ها ریشه کن می شوند. اما نسبت به شرایط و موقعیت مکانی تعداد دفعات سمپاشی برای پشه متفاوت است. سمپاشی پشه با مواد شیمیای سریع ترین راه برای از بین بردن دائمی این حشرات است.

 

سمپاشی برای پشه01

 

 

مکان های مناسب برای تولید مثل پشه ها

این حشرات برای تولید مثل نیاز به رطوبت دارند بنابر این آن ها به سرعت به سمت مناطق مرطوب و یا سایه دار حرکت کرده مانند اطراف استخرها ، پارکینگ و گاراژها ، بوته زارهای انبوه، انواع پیچک ها، سوراخ های موجود در درختان، آب روان موجود در ناودان ها ، برگ ها و درختچه ها و … که در طول تابستان گرم از آن سیراب می شوند همه و همه محلی برای تکثیر این حشرات است.

سمپاشی برای پشه توسط متخصصان پاکسازان محیط، با هدف حداکثر تاثیر و حداقل قیمت صورت می گیرد که مانع آسیب رسانی به انسانها، گیاهان و شرایط محیطی می شود. روش های بسیاری برای از بین پشه ها وجود دراد ولی اگر میخواهید یک بار برای همیشه از شر این حشرات خلاص شوید کافی است سمپاشی پشه را امتحان کنید.

هزینه یک سمپاشی برای پشه چقدر است

در تعیین قیمت سمپاشی برای  پشه موارد بسیاری اعم از متراژ محیط، تعداد دفعات سمپاشی، نوع سم استفاده شده تاثیر بسیار زیادی دارد. اما اگر میخواهید از قیمت نهایی سمپاشی پشه در منزل خود آگاه شوید همین الان با ما تماس بگیرید.

گروه پاکسازان محیط این افتخارو دارد که در تمامی نقاط ایران به استفاده از بهترین پرسنل و حرفه ای ترین کارشناسان سمپاشی انواع خدمات سمپاشی اعم از: سمپاشی سوسک، سمپاشی ساس، سمپاشی پشه و… را به استفاده از بهترین سموم و زیر نظر وزارت بهداشت به صورت کاملا تضمینی انجام میشود.

نکات مهمی که باید  پس از سمپاشی پشه رعایت کرد

بعد از سمپاشی باید دقت کنید که حتنما تمامی درها و پنجره ها را باز نگه دارید.

از خوردن غذاها و خوراکی هایی که به سموم آغشته شده است به شدت خودداری کنید.

سموم استفاده شده تا زمانی که به صورت کامل خشک نشده باشند می توانند به راحتی ایجاد مسمومیت کنند. پس تا خشک شدن کامل مراقب باشید دستانتان به محیط سمپاشی شده برخوردی نداشته باشد.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.