سمپاشی سوسک ریز و از بین بردن آن

سمپاشی سوسک ریز

سمپاشی سوسک ریز بهترین و دائمی ترین روش برای از بین بردن سوسک ریز یا همان سوسک ریز سیاه است. این سوسک های ریز که  سوسک ریز کابینت و یا سوسک خاکستری نامیده می شوند، معمولا برای پیدا کردن غذا و خوراکی به خانه ی شما می آیند، اصلی ترین مکان برای تخم ریزی و پنهان شدن آن ها آشپزخانه است. از این رو سوسک ریز سیاه به سوسک ریز آشپزخانه معروف است. شرکت سمپاشی پاکسازان محیط تمامی خدمات سمپاشی سوسک را با بهترین سم های موجود در بازار برای شما انجام می دهد.

برای از بین بردن سوسک ریز راه های زیادی پیش رو دارید :
سمپاشی سوسك ريز
🔵 استفاده از پودر سم سوسک ریز

🔵 ریختن سم قوی برای سوسک ریز

🔵 اسپری سوسك ريز

🔵 حشره کش خارجی برای درمان سوسک ریز اشپزخانه

🔵 سمپاشی سوسک ریز سیاه

🔵 استفاده از قوی ترین سم سوسک ریز

🔵 خمیر امحا برای سوسک ریز

🔵 جوش شیرین برای از بین بردن سوسک ریز

 

 


برای از بین بردن کامل سوسک ریز خانگی با ما همراه باشید

◼️ از بین بردن سوسک ریز در اشپزخانه
◼️ خرید سم سوسک ریز
◼️ شناسایی سوسک خاکستری و ریز
◼️ برای سمپاشی سوسک ریز چه مناطقی را باید بررسی کرد؟
◼️ خصوصیات سوسک های ریز
◼️ نحوه محاسبه هزینه سمپاشی سوسک ریز سیاه
◼️ انواع روش های درمان سوسک ریز در اشپزخانه و محل کار

سمپاشی سوسک ریز

درمان سوسک ریز در آشپزخانه

تیم سمپاشی پاکسازان محیط برای سمپاشی سوسک ریز با اقدامی تخصصی به کمک تجهیزات مناسبِ از بین بردن سوسک ریز ، محل تخم ریزی سوسکهای ریز آشپزخانه شما را پیدا می کند و به کمک سموم قوی و خارجی مخصوص سوسک ریز به طور کامل کابینت آشپزخانه ، جداره ی دیوار ها ، اطراف سینک ظرفشوی و نقاط دیگر را پاکسازی می کند.

در ادامه به خصوصیات سمپاشی منازل و همچنین بهترین روش از بین بردن سوسک آلمانی (سوسک آشپزخانه، سوسک ریز سیاه، سوسک ریز و…) و در نهایت قیمت سمپاشی سوسک ریز میپردازیم و امید است بتوانیم بهترین عملکرد در درمان سوسک ریز در آشپزخانه شما داشته باشیم.

تلاش بر این است که با سمپاشی های به روز و با استفاده از سم قوی برای سوسک ریز و با کیفیت و با متد روز دنیا آرامش و آسایش را برای شما به ارمغان آوریم.

سمپاشی سوسک ریز و درشت

سم سوسک ریز

آیا شما هم برای از بین بردن سوسک ریز در بازار به دنبال سم قوی هستید؟

امروزه انواع پودرها اسپری ها و سموم ایرانی و خارج در بازار برای درمان سوسک ریز یافت می شود.

عطاری ها و  فروشگاه های سم فروشی انواع بسیاری از حشره کش های مورد نیاز شما را دارند اما بهتر است قبل از خرید هر نوع سم سوسک ریز و درشت به این نکته دقت نمایید که اگر تعداد سوسک های دیده شده در منزلتان زیاد است و یا خانه ای قدیمی دارید و میزان آلودگی آن مکان زیاد است ، بهترین گزینه سمپاشی سوسک ریز توسط شرکت معتبر است .


یک بار برای همیشه از شر سوسکهای ریز خانه خلاص شوید

سمپاشی حرفه ای تنها با یک تماس

09196472172


 

سوسك ريز اشپزخانه را می شناسید؟

سوسک ریز آشپزخانه یا همان سوسک کابینت که مشهور به سوسک آلمانی هستند اندامی ریز با بدنی قهوه ای روشن دارند.

این نوع از سوسک های ریز سیاه تولید مثل بسیار سریعی دارند که اگر فکری به حال آنها نکنیم قطعا خسارات زیادی به منازل وارد میکنند.

سوسکهای ریز علاقه بسیار زیادی به مکان های تاریک و گرم دارند به همین دلیل اکثر آنها در فاضلاب ها زندگی میکنند.

شاید یکی از دلایلی که اکثر کارشناسان معتقدند که سوسکهای ریز سیاه حامل بیمارهای بسیاری هستند همین موضوع باشد.

برای از بین بردن سوسک های ریز کابینت و آشپزخانه غیر از سمپاشی سوسک ریز  راه حل های بسیاری وجود دارد اما هیچ کدام راه قطعی برای درمان سوسک ریز در اشپزخانه نیست!

سوسک های ریز دارای شش پا ، دو شاخک و بال هستند که شاید در دید اول به نظر بیاد آنها پرواز میکنند اما اکثر این حشرات پرواز نمیکنند و از بالهای خود به هیچ عنوان استفاده نمیکنند.

آنها اندامی ریز دارند و به رنگ قهوه ای روشن هستند و در لا به لای کابینت منزل شما سکونت دارند. سوسک های ریز حامل بیماری های بسیاری از جمله آسم هستند که حضور آنها در محل سکونت شما باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای فرزندان و خود شما میشود.

 

برای سمپاشی سوسک ریز باید کدام مناطق را بررسی کرد؟

  • همانطور که قبلا گفتیم سوسک های ریز سیاه بیشتر در فضاهای گرم و تاریک زندگی و تولید مثل میکنند پس قبل از هر اقدامی باید مناطقی مثل گوشه های کابینت  ، پشت یخچال ، ماشین لباسشویی ، درزهای دیوار و… بررسی شود. قطعا در این مکان ها میتوانید ردپایی ازسوسک ریز خانگی پیدا کنید و اولین قدم این است که بتوانید مکان حضور و مخفی گاه سوسک ها را پیدا کنید.
  • کنار سطل زباله یکی دیگر از جاهایی است که باید بررسی شود. اگر در جایی باقی مانده غذا و خوراکی ریخته شده باشد، آن محل نیاز به سمپاشی دارد.
  • در مکان ها هایی که آب چکه کند و یا مانده باشد به دلیل نیاز آنها به آب احتمال وجود این موجودات ریز بسیار زیاد است.
  •  لابه لای درزهای دیوار و کمد ها به دلیل اینکه فضایی گرم و تاریک میباشند حتی امکان تولید مثل در آن مناطق هم بسیار زیاد است.
  • اگر در انباری و یا زیرزمین منزل خود کارتن دارید دقت کنید که یکی از رایج ترین مکان های حضور سوسک ریز ، کارتن ها هستند.پس حتما چند وقت یکبار کارتن ها را باز کنید و یا آنها را تعویض کنید.

بهترین روش از بین بردن سوسک آلمانی ریشه کن کردن دائمی آنهاست

09196472172

خصوصیات سوسکهای ریز

سوسک های ریز دارای شش پا ، دو شاخک و بال هستند که شاید در دید اول به نظر بیاد آنها پرواز میکنند اما اکثر این حشرات پرواز نمیکنند و از بالهای خود به هیچ عنوان استفاده نمیکنند.

آنها اندامی ریز دارند و به رنگ قهوه ای روشن هستند و در لا به لای کابینت منزل شما سکونت دارند.

سوسک های ریز حامل بیماری های بسیاری از جمله آسم هستند که حضور آنها در محل سکونت شما باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای فرزندان و خود شما میشود.

متخصصین ما با در نظر گرفتن تمامی خصوصیات و ویژگی های سوسک ریز و انواع دیگر سوسک ها و با انتخاب مناسبترین سم قوی برای سوسک ریز اقدام به سمپاشی سوسک ریز در خانه و درمان سوسک ریز در اشپزخانه شما می کنند.

سمپاشی سوسک ریز

هزینه سمپاشی سوسک ریز چقدر است؟

قیمت سمپاشی سوسک ریز و همچنین سمپاشی سوسک کابینت و سایر سمپاشی ها به موارد بسیاری اعم از:

  • متراژ منزل ، شرکت و یا محیط مد نظر شما
  • تعداد دفعات استفاده شده از سموم برای ریشه کن کردن سوسکهای ریز
  • نوع سم استفاده شده در یک سمپاشی سوسک ریز
  • و…

بستگی دارد که اگر شما هم نیاز دارید قبل از سمپاشی سوسک ریز از قیمت انواع سمپاشی ها مطلع شوید همین الان با ما تماس بگیرید.

متخصصین مجرب سمپاشی ما در تیم پاکسازان محیط با ارائه بهترین خدمات مشاوره در زمینه سمپاشی سوسک ، سمپاشی سوسک درشت ، سمپاشی سوسک ریز ، سمپاشی سوسک کابینت ، سمپاشی سوسک آشپرخانه و… در پاکسازی تمامی مکان ها ( سمپاشی منازل ، سمپاشی هتل ، سمپاشی ادارات ، سمپاشی هتل ها ) همراه شما خواهند بود.


 

روش های عامیانه برای از بین بردن سوسک ریز

در ادامه به برخی از راه‌های مقابله با سوسک ریز اشاره می‌کنیم.

استفاده از اسپری های سوسک کش

 یکی از عامیانه ترین روش ها برای از بین این نوع حشرات که اکثر مردم هم در اولین قدم آن را تجربه میکنند استفاده از اسپری های سوسک کش می باشد. متاسفانه اکثر مردم اطلاع دقیقی از مواد استفاده در این نوع سوسک کش ها ندارند و به راحتی مقدار بسیار زیادی را در فضای خانه اسپری میکنند که همین امر باعث میشود به مرور زمان افراد خانواده دچار بیماری های تنفسی و ریوی شوند.

استفاده از تله های موجود دربازار برای از بین بردن سوسک ریز خانگی

شاید یکی دیگر از راه هایی که میتوان امتحان کرد استفاده از این نوع تله ها باشد زیرا این تله ها از مواد چسبنده ساخته شده و حشرات و سوسک ها را گیر می اندازد.

همچنین به دلیل داشتن بوی مواد غذایی اکثر سوسک ها به سمتش کشیده میشوند و در دام می افتند اما قطعا راه حل دائمی برای از بین بردن سوسک های ریز نمی باشد.

 

سمپاشی سوسک ریز یک بار برای همیشه

اگر به فکر ریشه کن کردن سوسک های ریز در منزل یا محیط کار و یا فروشگاه خود هستید یک بار برای همیشه از روش های نوینی که گروه پاک سازان محیط انجام میدهد استفاده کنید و از شر این حشرات موذی خلاص شوید.

سمپاشی سوسک ریز یکی از خدماتی است که گروه ما با استفاده از بهترین سموم موجود در بازار و همچنین با استفاده از بهترین کادر سمپاشی انجام می دهد و ما این این تضمین را به شما میدهیم برای همیشه خود و خانواده خود را از شر این حشرات خلاص کنید.

 

اگر همین الان به فکر ریشه کن کردن سوسک های ریز آشپزخانه ای نباشید به زودی خواهید دید محیطی بسیار امن و راحت برای این حشرات ساخته اید و در گوشه گوشه ی منزلتان آنها حضور دارند و شما از وجود آنها بی خبرید.

در تیم سمپاشی گروه پاکسازان محیط کارشناسان مجرب بسیاری وجود دارد که قبل از شروع فعالیت مواردی بسیار مهمی را به شما گوشزد میکند تا شما بتوانید بهترین تصمیم را برای پاکسازی محیط زندگی خود بگیرید.

سمپاسی ، بهترین گزینه برای از بین بردن سوسک ریز است

09196472172


تماس براس سمپاشی سوسک ریز

4.6/5 - (7 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.