سمپاشی کنه کبوتری

یکی از آفاتی که از سمت پرندگان به انسان ها و محیط زندگی انسان وارد می شود، کنه کبوتری است. سمپاشی کنه کبوتری بهترین راه برای از بین بردن کنه کبوتران است. از آنجا که کنه کبوتر عامل انتقال ببیماری های خطرناک و جدی به انسان است پس بهترین راه نابودی کنه کبوتری ، سمپاشی تخصصی کنه کبوتری است.

کنه کبوتری از کجا وارد خانه می شود؟

امروزه شاهد ساخت و ساز های ساختمای کوتاه و بلند در اطراف محل زندگی و شهر خود هستیم. عدم رعایت اصول بهسازی و بهداشتی در ساخت بناها کمک به ورود کنه ی کبوتری به خانه و ساختمان های اطراف می کند.

عدم بستن درزها  و شکاف های بین دیوار های ساختمان تاثیر زیادی در شکل گیری لانه کبوتری دارد. اگر به تازگی وارد خانه جدید شدید پیش از سکونت شکاف ها و درزهای دیوار ها را با سیمان ببندید. زیرا کبوتر ها از بیرون ساختمان بین دیوار ها لانه می کنند.

اگر در منزل ویلایی زندگی می کنید و یا اگر بالکن دارید، مراقب رفت و آمد کبوترها و لانه هایشان باشید.

در صورت مشاهده ی لانه ی کبوتر و کنه ی کبوتری در خانه می توانید با کارشناسان پاکسازان محیط مشاوره تلفنی داشته باشید و در صورت نیاز اقدام به سمپاشی لانه کبوتری نمایید.

سمپاشی کنه کبوتر

09196472172

خرید سم کنه کبوتر موثر است؟

بسیاری از شما دوستان می پرسید که خرید سم کنه کبوتر و استفاده از آن موثر است یا خیر؟ استفاده از اسپری حشره کش ، سم کنه کبوتری ، پودر کنه لانه کبوتر ، سم ساس کبوتر ، درمان خانگی شپش کبوتر و  … چقدر در نابودی کنه کبوتر موثر اند؟

مهم ترین نکته در میزان موثر بودن استفاده از از سموم جهت درمان خانگی شپش کبوتر و از بین بردن کنه کبوتری میزان آلودگی آنهاست. ابتدا باید تشخیص دهید چه میزان و از چه مدت این حشرات وارد خانه و زندگی شما شده اند! دومین مرحله شناسایی محل تخم گذاری و منبع این حشرات و جانوران موذی خانگی است.

پس از آن می توانید یا خودتان اقدام به خرید سم لانه کبوتری و سموم حشره کش نمایید و یا از شرکت سمپاشی معتبر بخواهید سمپاشی اصولی را برای شما انجام دهند.

خرید سم لانه کبوتر ، چسب حشره کش و استفاده از سموم خانگی تا حدودی می توانند حشرات را از خانه شما دور کنند اما نه به صورت همیشگی و ریشه ای! استفاده از سم لانه کبوتر و حشره کش های موجود در بازار و با استفاده از مواد خانگی مانند(گیاهان عطاری ، سرکه ، نفتالین و …) برای کوتاه مدت شاید موثر باشد. اگر می خواهید زمان را از دست ندهید و نگران گزیده شدن از طرف کنه کبوتر و یا حشرات موذی خانه نباشید حتما سمپاشی کنه کبوتری را به ما بسپارید.

سمپاشی کنه کبوتری

سمپاشی تخصصی کنه کبوتری

09196472172

درمان خانگی شپش کبوتر

شپش کبوتر و کنه کبوتری با شروع فصل بهار و تابستان به وجود می آیند. این فصول زمان مناسب برای تخم گذاری و تکثیر کبوتر هاست. به همین دلیل برای درمان خانگی شپش کبوتر جهت پیشگیری لانه و آغل پرنده ها و کبوترها را سمپاشی و کنترل کنید.

بیماری های ناشی از کنه کبوتری ، شپش کبوتر ، مایت کبوتری و مگس کبوتر شامل تب و لرز و اسهال می باشد. گزش کنه کبوتر باعث التهابات پوستی ، خارش و قرمزی پوست و ایجاد زخم و ورم در محل گزش می شود. بعضی از انواع کنه های کبوتری بسیار خطرناک بوده و باعث ورود مواد سمی و خطرناک به بدن می شود.

پیش از مبتلا شده به کنه کبوتری ، ساس کبوتر و شپش کبوتر و مایت کبوتر حتما برای سمپاشی کنه کبوتری اقدام کنید.

جهت درمان خانگی شپش کبوتر ابتدا به سمپاشی آپارتمان و خانه تان بپردازید و بعد جهت درمان خودتان به پزشک مراجعه کنید. شما می توانید با استفاده از کرم های و داروهای مناسب ضد گزش خود را درمان کنید.

فواید سمپاشی کنه کبوتری چیست؟

 • کمک به محیط زیست و طبیعت
 • ذخیره ی زمان و انرژی جهت پیدا کردن سموم بازار
 • نابودی سریع انواع حشرات خانگی از جمله کنه کبوتر
 • استفاده از تجهیزات مناسب و پیشرفته
 • شناسایی دقیق و سریع منبع تخم گذاری حشره
 • جلوگیری از عدم انتقال بیماری به کودکان و سالمندان خانه
 • عدم ابتلا شدن حیوانات خانگی به کنه کبوتر و ساس کبوتر
 • کمک به حفظ بهداشت و نظافت خانه

تمامی این موارد توسط تیم سمپاشی پاکسازان محیط انجام می شود.

مشاوره ی تخصصی سمپاشی

09196472172


انواع خدمات سمپاشی پاکسازان محیط

تمامی خدمات سمپاشی توسط کارشناسان با تجربه ، تجهیزات مناسب سمپاشی ، در اسرع وقت و با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی ، با سموم قوی بی ضرر و با کیفیت در تمامی منطقه ها و محله ها انجام می پذیرد.

 • سمپاشی مگس کبوتر
 • سمپاشی مایت کبوتری
 • سمپاشی ساس کبوتر
 • سمپاشی شپش کبوتر
 • سمپاشی مگس ، سمپاشی پشه و کک
 • سمپاشی انواع سوسک ریز و درشت ، سوسک فاضلاب
 • سمپاشی سوسک کابینت و …
 • سمپاشی ادارات ، هتل ها و رستوران ها
 • سمپاشی منازل ویلایی و مجتمع های مسکونی
 • سمپاشی بیمارستان ها و آشپزخانه ها

هزینه سمپاشی کنه کبوتر چقدر است؟

در تعیین قیمت سمپاشی کنه کبوتر موارد بسیاری اعم از متراژ محیط آلوده ، تعداد دفعات سمپاشی ، نوع سم استفاده شده جهت سمپاشی تاثیر بسیار زیادی دارد. اما اگر می خواهید از قیمت نهایی سمپاشی کنه کبوتر  برای آپارتمان و منزل خود آگاه شوید همین الان با ما تماس بگیرید.

گروه پاکسازان محیط این افتخار را دارد که در تمامی نقاط ایران با استفاده از بهترین پرسنل و حرفه ای ترین کارشناسان سمپاشی انواع خدمات سمپاشی اعم از: سمپاشی سوسک ، سمپاشی کک ، سمپاشی پشه و … را به استفاده از بهترین سموم و زیر نظر وزارت بهداشت به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد.

سمپاشی مایت کبوتری

09196472172

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.