سمپاشی کنه کبوتری

سمپاشی کنه کبوتری: یکی از آفاتی که از سمت پرندگان به انسان ها و محیط زندگی انسان وارد می شود، کنه کبوتری است. بسیاری از مشتری های ما به دنبال دشمن کنه کبوتر، اسپری کنه کبوتر، سم کنه کبوتر، سم برای شپش کبوتر، فروش سم کنه کبوتری و… هستند.  سمپاشی کنه کبوتری بهترین روش از بین بردن کنه کبوتر است. از آنجا که کنه کبوتر عامل انتقال ببیماری های خطرناک و جدی به انسان است پس بهترین راه نابودی کنه کبوتری ، سمپاشی تخصصی کنه کبوتری است.

کنه کبوتری از کجا وارد خانه می شود؟

در راستای کسب اطلاعات درمورد روش از بین بردن کنه کبوتر خوب است بدانید که امروزه شاهد ساخت و ساز های ساختمای کوتاه و بلند در اطراف محل زندگی و شهر خود هستیم. عدم رعایت اصول بهسازی و بهداشتی در ساخت بناها کمک به ورود کنه ی کبوتری به خانه و ساختمان های اطراف می کند.

عدم بستن درزها  و شکاف های بین دیوار های ساختمان تاثیر زیادی در شکل گیری لانه کبوتری دارد. اگر به تازگی وارد خانه جدید شدید پیش از سکونت شکاف ها و درزهای دیوار ها را با سیمان ببندید. زیرا کبوتر ها از بیرون ساختمان بین دیوار ها لانه می کنند.

اگر در منزل ویلایی زندگی می کنید و یا اگر بالکن دارید، مراقب رفت و آمد کبوترها و لانه هایشان باشید.

در صورت مشاهده ی لانه ی کبوتر و کنه ی کبوتری در خانه می توانید با کارشناسان پاکسازان محیط مشاوره تلفنی داشته باشید و در صورت نیاز اقدام به سمپاشی لانه کبوتری نمایید.

سم پاشی کنه کبوتر

09196472172

خرید و فروش سم کنه کبوتر

بسیاری از شما دوستان می پرسید که خرید سم کنه کبوتر و استفاده از آن موثر است یا خیر؟ استفاده از اسپری کنه کبوتر، سم کنه کبوتری، نفتالین کبوتر، پودر کنه لانه کبوتر، سم ساس کبوتر، درمان خانگی شپش کبوتر، سم قوی برای کنه کبوتر و… چقدر در نابودی کنه کبوتر موثر اند؟

 

چه سمی برای کنه کبوتر موثر است؟

مهم ترین نکته در میزان موثر بودن استفاده از از سموم جهت از بین بردن کنه کبوتر در خانه،  درمان خانگی شپش کبوتر و ریشه کن شدن کنه کبوتر میزان آلودگی آنهاست. ابتدا باید تشخیص دهید چه میزان و از چه مدت کنه کبوتر وارد خانه و زندگی شما شده اند! دومین مرحله شناسایی محل تخم گذاری و منبع این حشرات و جانوران موذی خانگی است.

پس از آن می توانید یا خودتان اقدام به خرید سم لانه کبوتری و سموم حشره کش نمایید و یا از شرکت سمپاشی معتبر بخواهید سمپاشی کنه کبوتری را اصولی را برای شما انجام دهند.

 

دشمن کنه کبوتر

خرید سم لانه کبوتر، چسب حشره کش و استفاده از سموم خانگی تا حدودی می توانند به از بین بردن کنه کبوتر در خانه به شما کمک کنند، اما نه به صورت همیشگی و ریشه ای! استفاده از سم لانه کبوتر و اسپری کنه کبوتر موجود در بازار و با استفاده از مواد خانگی مانند(گیاهان عطاری ،سرکه ،نفتالین و …) برای کوتاه مدت شاید موثر باشد. اگر می خواهید زمان را از دست ندهید و نگران گزیده شدن از طرف کنه کبوتر و یا حشرات موذی خانه نباشید حتما سمپاشی کنه کبوتری را به ما بسپارید.

سمپاشی کنه کبوتری

سم پاشی کنه کبوتری

09196472172

روش از بین بردن کنه کبوتر

شپش کبوتر و کنه کبوتری با شروع فصل بهار و تابستان به وجود می آیند. این فصول زمان مناسب برای تخم گذاری و تکثیر کبوتر هاست. به همین دلیل برای درمان خانگی کنه کبوتر جهت پیشگیری لانه و آغل پرنده ها و کبوترها را سمپاشی و کنترل کنید.

بیماری های ناشی از کنه کبوتری ، شپش کبوتر ، مایت کبوتری و مگس کبوتر شامل تب و لرز و اسهال می باشد. گزش کنه کبوتر باعث التهابات پوستی ، خارش و قرمزی پوست و ایجاد زخم و ورم در محل گزش می شود. بعضی از انواع کنه های کبوتری بسیار خطرناک بوده و باعث ورود مواد سمی و خطرناک به بدن می شود.

پیش از مبتلا شده به کنه کبوتری ، ساس کبوتر و شپش کبوتر و مایت کبوتر حتما برای سمپاشی کنه کبوتری اقدام کنید.

جهت درمان خانگی شپش کبوتر ابتدا به سمپاشی آپارتمان و خانه تان بپردازید و بعد جهت درمان خودتان به پزشک مراجعه کنید. شما می توانید با استفاده از کرم های و داروهای مناسب ضد گزش خود را درمان کنید.

فواید سم پاشی کنه کبوتری چیست؟

 • کمک به محیط زیست و طبیعت
 • ذخیره ی زمان و انرژی جهت پیدا کردن سموم بازار
 • نابودی سریع انواع حشرات خانگی از جمله کنه کبوتر
 • استفاده از تجهیزات مناسب و پیشرفته
 • شناسایی دقیق و سریع منبع تخم گذاری حشره
 • جلوگیری از عدم انتقال بیماری به کودکان و سالمندان خانه
 • عدم ابتلا شدن حیوانات خانگی به کنه کبوتر و ساس کبوتر
 • کمک به حفظ بهداشت و نظافت خانه

تمامی این موارد توسط تیم سمپاشی پاکسازان محیط انجام می شود.

مشاوره ی تخصصی سم پاشی کنه کبوتر

09196472172


انواع خدمات سمپاشی پاکسازان محیط

تمامی خدمات سمپاشی توسط کارشناسان با تجربه، تجهیزات مناسب سمپاشی، در اسرع وقت و با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی، با سموم قوی بی ضرر و با کیفیت در تمامی منطقه ها و محله ها انجام می پذیرد.

 • سمپاشی مگس کبوتر
 • سمپاشی مایت کبوتری
 • سمپاشی ساس کبوتر
 • سمپاشی شپش کبوتر
 • سمپاشی مگس ، سمپاشی پشه و کک
 • سمپاشی انواع سوسک ریز و درشت ، سوسک فاضلاب
 • سمپاشی سوسک کابینت و …
 • سمپاشی ادارات ، هتل ها و رستوران ها
 • سمپاشی منازل ویلایی و مجتمع های مسکونی
 • سمپاشی بیمارستان ها و آشپزخانه ها

هزینه سمپاشی کنه کبوتر چقدر است؟

در تعیین قیمت سم پاشی کنه کبوتر موارد بسیاری اعم از متراژ محیط آلوده، تعداد دفعات سمپاشی، نوع سم استفاده شده جهت سمپاشی تاثیر بسیار زیادی دارد. اما اگر می خواهید از قیمت نهایی سمپاشی کنه کبوتر  برای آپارتمان و منزل خود آگاه شوید همین الان با ما تماس بگیرید.

گروه پاکسازان محیط این افتخار را دارد که در تمامی نقاط ایران با استفاده از بهترین پرسنل و حرفه ای ترین کارشناسان سمپاشی انواع خدمات سمپاشی اعم از: سمپاشی سوسک ، سمپاشی کک ، سمپاشی پشه و … را به استفاده از بهترین سموم و زیر نظر وزارت بهداشت به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد.

سمپاشی مایت کبوتری

09196472172

3.8/5 - (36 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.