سمپاشی کنه

سمپاشی کنه: یکی از خدمات ما در حوزه سمپاشی، سمپاشی کنه می باشد. کنه های به دلیل متفاوت بودن شرایط خاصی دارند. یکی از شاخص‌ترین آنها کنه کبوتر در خانه می باشد. خطر کنه کبوتر برای انسان بسیار زیاد می باشد به همین دلیل باید از سم مخصوص کنه کبوتر استفاده کرد. سمپاشی کنه و مهمترین آنها سمپاشی کنه کبوتر از جمله خدمات تیم سمپاشی پاکسازان محیط آریا می باشد.

 

تماس با ما جهت سمپاشی کنه 09196472172

 

 

کنه چیست؟

کنه‌ها از جانوران کوچک انگلی هستند که در دسته بندپایان  قرار می گیرند. این جانوران کوچک از راه تغذیه خون انسان‌ها تغذیه می کنند و به تولید مثل می پردازند. کنه‌ها در تمام مراحل زیستی خود، از خون و مایعات بین بافتی تغذیه می کنند. وجود کنه در خانه می‌تواند تاثیرات منفی زیادی بر روی اعضای خانواده بگذارد به همین دلیل زمانی که حس کردید کنه وارد منزل شما شده است سریعا اقدام به سمپاشی کنه کنید.

 

زمان سمپاشی کنه:

کنه ها در تمامی فصول فعالیت دارند و تولید مثل می‌کنند. اما بهترین زمان برای سمپاشی کنه در فصل تابستان می باشد، چرا که کنه ها علاقه خاصی به گرما دارند. اما هر زمان کنه‌هایی را در خانه و یا بر روی بدن حیوانات خانگی خود دیدید، همان لحظه باید اقدام به سمپاشی کنه بکنید.

 

خطر کنه کبوتر برای انسان:

وقتی کنه به پوست می‌چسبد، به سمت مناطق گرم و مرطوب بدن می‌رود و از خون تغذیه می‌کند و ممکن است باعث انتقال بیماری‌ شود. گاهی در محل گزش کنه، حساسیت ایجاد می‌شود. اگر کنه به شما حمله کرد، خیلی مهم است آن را طوری از بدن جدا کنید که نیشش در بدنتان نماند. برای پیشگیری از گزش کنه وقتی بیرون هستید دست‌ها، پاها و سرتان را بپوشانید. از اسپری‌های دفع حشرات استفاده کنید.

برخی از کنه‌ها می‌توانند حامل باکتری بیماری لایم باشند. کنه‌های آلوده معمولا تا ۳۶ ساعت پس از چسبیدن به بدن، بیماری را منتشر نمی‌کنند. اگر کنه آلوده به بیماری لایم شما را بگزد، برداشتن آن از روی پوست تا ۳۶ ساعت احتمال ابتلا به بیماری را کاهش می‌دهد. اولین علامت عفونت، راش‌های دایره‌ای روی پوست، تب، سردرد و خستگی است. اگر بیماری لایم درمان نشود، به قسمت‌های دیگر بدن مانند عضلات، مفاصل، قلب و سیستم عصبی منتشر می‌شود. پس از گزش توسط کنه‌ها شما باید سریعا اقدام به در آوردن آن از روی پوست خود شوید تا بیماری های بسیاری را به شما منتقل نکنند. در بیشتر موارد بیماری لایم به طور موفقیت‌آمیز با آنتی‌بیوتیک درمان خواهد شد.

 

تماس با ما جهت سمپاشی کنه 09196472172

 

 سم مخصوص کنه کبوتری که باید در سمپاشی کنه مورد استفاده قرار داد:

سم های بسیاری در بازار وجود دارد که می تواند کنه های کبوتری را به طور کامل ریشه کن کند و از بین ببرد، اما تیم پاکسازان محیط آریا برای سمپاشی کنه خود از جدیدترین و کار آمدترین سمهای موجود روز دنیا استفاده کرد تا در کمترین و با کیفیت بسیار بالا کنه های از بین بروند.

 

بهترین شرکت سمپاشی کنه

مشکلات و خطرهایی که یک سمپاشی غیر اصولی به وجود می آورد بسیار زیاد و غیر قابل جبران است. تاثیراتی که یک سمپاشی کنه غیر اصولی بر روی ریه های و … می‌گذارد غیر قابل باور است. شرکت سمپاشی پاکسازان محیط از بهترین سموم  مورد تایید وزارت بهداشت برای خدمت سمپاشی کنه خود استفاده می کند. بهترین اقدام در زمانی که حس کردید نیاز به یک سمپاشی دارید تماس با شرکت های معتبر سمپاشی می باشد. شرکت سمپاشی پاکسازان محیط در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.

هزینه سمپاشی کنه 

قطعا یک سمپاشی اصولی و تخصصی هزینه بر است، اما این هزینه‌ها یکسان و ثابت نیست. قیمت سمپاشی کنه در هر شهر و یا منطقه متفاوت است. در اصل مکان که شما زندگی می کنید بر روی قیمت یک سمپاشی تاثیر گذار است. اما برای به دست آوردن هزینه سمپاشی کنه به طور دقیق کافی است همین الان با کارشناسان سمپاشی ما تماس بگیرید تا با بررسی تمامی موارد قیمت دقیق سمپاشی را به شما اعلام کنیم.

 

تماس با ما جهت سمپاشی کنه 09196472172

 

دلیل نیاز به سمپاشی کنه به صورت دوره ای چیست؟

بهترین روش برای از بین بردن حشراتی مثل کنه سمپاشی می باشد.. با تغییر هوا ، گرم شدن هوا سر و کله این حشرات موذی پیدا می شود.به همین دلیل پیشنهاد تیم سمپاشی پاکسازان محیط استفاده از سمپاشی دوره ای به فاصله شش ماه یکبار می باشد. آمارها نشان از این موضوع می دهد که بهترین زمان برای یک سمپاشی کنه، نیمه اول سال است. نکته قابل اشاره در این بخش این است که تنها سموم شیمیایی بهترین راه برای از بین بردن کنه ها نیست و اصولی که بعد از سمپاشی رعایت می‌کنید تاثیر بسیاری بر عدم بازگشت این موجودات دارد. بهترین اقدام برای ریشه کنی و سمپاشی کنه، تماس با یک شرکت سمپاشی منزل معتبر است تا با استفاده از به روزترین روش های سمپاشی شما را در رسیدن به آرامش یاری کند.

دلیل نیاز به سمپاشی کنه در کل مجتمع ها چیست؟

مجتمع‌ها و یا آپارتمان های مسکونی، یکی از مناطقی است که در آن حشرات بسیاری یافت می شود که یکی از بزرگترین دلیل آن عدم رعایت نظافت می باشد. شما با استفاده از خدمات سمپاشی ما به راحتی می‌توانید کل مجتمع خود را سمپاشی کنید و دیگر آثاری از این حشرات را ملاحظه نکنید. امام دلیل سمپاشی در کل مجتمع چیست؟

  • سرشکن شدن هزینه سمپاشی کنه

یکی از دلایل ما که به شما توصیه می‌کنیم برای سمپاشی کل مجتمع را انجام دهید، سرشکنی هزینه ها می باشد. وقتی تمامی ساکنین در یک مجتمع و یا یک آپارتمان اقدام به سمپاشی کنند، هزینه سمپاشی به شدت کاهش می یابد و این موضوع باعث رضایت اکثریت ساکنین خواهد شد.

  • تمامی مناطق به طور دقیق سمپاشی می‌شوند

دیگر مزیت استفاده از این نوع از خدمت، پاکسازی تمامی مناطق موجود در یک مجتمع است. وقتی قرار باشد کل مجتمع سمپاشی شود، دیگر نگرانی باقی نمی‌ماند چرا که تمامی نقاط شامل سمپاشی می شود و دیگر اثری از حشرات موذی مثل کنه بعد از سمپاشی نخواهد بود.

 

 

اگر شما هم متقاضی سمپاشی کنه هستید همین الان با شماره

 09196472172

تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.