قیمت سمپاشی ساس

قیمت سمپاشی ساس به عوامل گوناگونی بستگی دارد. اگر برای سمپاشی ساس و یا سمپاشی سوسک ریز و درشت منزل تان به تیم حرفه ای سمپاشی با قیمت عالی نیازمندید ما را همراهی کنید:

ساس و راه های مقابله با آن

ساس این حشره مزاحم و خون خوار با جثه ریزی که دارد اما بسیار سریع و قدرتمند نفوذ می کند. حشرات کوچکی مثل ساس، سوسک، موش، مورچه و … به ندرت در منازل پیدا می‌شوند. راهکارهای زیادی برای از بین بردن این حشرات وجود دارد اما تمام این روش ها مقطعی می باشد.

استفاده از انواع اسپری ساس کش، گرد مخصوص ساس، سم قوی برای ساس، درزگیری شکاف های دیوارها و … از راه های مبارزه با ساس ها می‌باشند.

اگر شما هم به فکر ریشه کنی هستید تنها راه سمپاشی ساس اصولی با استفاده از بهترین سموم می‌باشد. در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که در قیمت سمپاشی ساس تاثیر دارد.


تماس با ما جهت اطلاع از قیمت سمپاشی ساس ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

عوامل موثر روی قیمت سمپاشی ساس

 • متراژ محیط مد برای سمپاشی ساس

☑️ متراژ و ابعاد محیط مد نظر که می‌تواند منزل، شرکت و … باشد تاثیر مستقیمی بر روی قیمت سمپاشی ساس دارد چرا که هر چه متراژ بالا تر رود میزان سم استفاده شده افزایش پیدا می‌کند. همچنین استهلاک دستگاه ها و زمان سمپاشی افزایش پیدا می‌کند و تمام این اتفاقات باعث می‌شود قیمت سمپاشی ساس تغییر پیدا کند.

پیشنهاد ویژه: اگر شما هم در مجتمع‌های بزرگ زندگی می‌کنید و به فکر اقدام برای سمپاشی هستید پیشنهاد می کنیم با مشورت با گروه پاکسازان محیط و همچنین صحبت با اهالی مجتمع اقدام به سمپاشی کنید. چرا که وقتی تعداد واحد های سمپاشی بالاتر برود قیمت سرشکن می شود و همچنین به طور کلی ریشه کنی و نابودی حشرات کامل تر و بهتر انجام می گیرد.

سمپاشی سوسک ریز و ساس

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 • تعداد دفعات سمپاشی ساس

☑️ بعضی وقت ها به دلیل شرایط موجود در محیط نیاز می باشد که اقدام چند باره برای سمپاشی داشته باشید به همین دلیل قیمت سمپاشی ساس افزایش پیدا می کند. اما نکته ای که وجود دارد این است که سمپاشی های منظم و دوره ای در صورتی که میزان هجوم حشرات زیاد باشد ، بسیار موثر است. بعد از سمپاشی ساس می توانید برای مدت طولانی از خطر حشرات در امان باشید.

 • هزینه ایاب ذهاب

☑️ گروه پاکسازان محیط به دلیل وسعت کاری که دارد و در اکثر شهرهای ایران فعالیت می کند، هزینه ایاب ذهاب را دریافت نمی کند ولی بعضی از مناطق هستند که در حیطه فعالیت ما نیست. به همین دلیل برای این مناطق هزینه ایاب ذهاب در نظر گرفته می شود و این هزینه تاثیر بر روی قیمت سمپاشی ساس دارد.

انواع خدمات ما در شهر ها و نقاط مختلف :

 • سمپاشی ساس در مشهد
 • سمپاشی منازل گرگان
 • بهترین سمپاشی تهران
 • شرکت سمپاشی اراک
 • سمپاشی منازل اصفهان


 • نوع حشره ی مزاحم

حشره ای که به خانه ی شما هجوم آورده است چیست؟ ساس؟ سوسک ریز ؟ سوسک فاضلاب ؟ سوسک درشت ؟ مورچه ؟ موش ؟ …؟ قیمت سمپاشی ساس با قیمت سمپاشی حشرات دیگر متفاوت است. شما می توانید جهت اطلاع از هزینه سمپاشی ساس با ما تماس بگیرید.

تماس با ما جهت قیمت سمپاشی ساس

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

قیمت سمپاشی ساس

چگونه بفهمیم در خانه ساس داریم؟

تشخیص ساس به راحتی تشخیص دیگر حشرات نیست. زیرا ساس ها بسیار ریز هستند و به سختی دیده می شوند. ساس ها را در نقاطی که بیشتر زندگی می کنند و مخفی می شوند باید جستجو کنید.

زیر تخت و کمد ها ، لوازم چوبی ، لابه لای رختخواب و تشک ، کمد تشک ها و ملحفه ها نقاطی است که ساس ها بیشتر دیده می شوند.

اگر لکه های کوچک قرمز زنگ را روی تشک و ملحفه ی خود دیدید ، اگر هنگام بیدار شدن از خواب دچار خارش بدن و قرمزی پوست شدید و اگر هنگام خواب حرکت حشره ای را روی صورت و بدن خود احساس کردید به وجود ساس ها در خانه تان پی ببرید.

برای تشخیص ساس و ریشه کنی و سمپاشی ساس ها با متخصصین سمپاشی تماس بگیرید.

 

برای سمپاشی ساس باید به کدام مناطق رجوع کنیم؟

شاید این سوال، سوال شما هم باشد برای شناسایی و سمپاشی ساس ها به کدام مناطق باید رجوع کرد. این حشرات بسیار ریز و خونخوار در لابه لای تخت خواب شما و همچنین در لابه لای کمد های چوبی و یا هر وسیله چوبی دیگه مخفی می شوند.

این حشرات شب ها بیرون می آیند از خون انسان ها تغذیه می کنند و دوباره به مخفی گاه خود بر می گردند. پس ما باید این مکان ها را به خوبی بازدید کنیم تا متوجه حضور و یا عدم حضور ساس ها در منزل خود شویم.

سعی ما بر این بود که تا حدودی به مواردی که بر روی قیمت سمپاشی ساس تاثیر مستقیم دارد آشنا بشوید. اما اگر شما به علاقه مندید که سمپاشی ساس و حشرات دیگر را به شرکت سمپاشی پاکساران محیط بسپارید و نیاز دارید به صورت کاملا دقیق از قیمت سمپاشی ساس اطلاع پیدا کنید، همین الان با ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره ها را به شما اعلام کنیم.

تماس با ما جهت مشاوره سمپاشی ساس ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

بعد از سمپاشی ساس چه کنیم؟

بعد از سمپاشی ساس بایستی نکاتی را رعایت کنید:

 1. تا مدت زمانی که کارشناسان سمپاشی به شما گفته اند به خانه بر نگردید(حدود چندساعت تا یک روز)
 2. فورا اقدام به تمیز کردن خانه نکنید.
 3. از نقاطی که سم ریخته شده دور بمانید.
 4. وسایل تان را در گوشه کنارهای خانه نریزید.
 5. مراقب سالمندان و کودکان باشید.
 6. اگر شیر آبی نشتی دارد آن را ببندید.
 7. در صورت مشاهده حشره مزاحم حتما اطلاع دهید.
 8. اگر غذایی در زمان سمپاشی در محیط بوده است حتما آن را دور بریزید.
 9. برای از بین بردن بوی سم ها در و پنجره را باز بگذارید،اسفند دود کنید، خوش بو کننده بزنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.