حشره ساس

حشره ساس، یکی از انواع حشرات مزاحم خانه است که باید به فکر سمپاشی آن باشیم. استفاده از سم ویژه ساس برای ریشه کنی ساس‌ها تاثیر زیادی دارد. موثرترین راه حل برای از بین بردن این حشرات موذی سمپاشی منازل است.

شاید سوال شما هم درباره حشره ساس، مانند سوالات زیر باشد:

  • حشره ساس از چی به وجود میاد ؟
  • آیا حشره ساس خطرناک است ؟
  • ساس از کجا میاد ؟
  • ساس از چی بدش میاد ؟
  • درمان ساس در منزل
  • راه ساده برای از بین بردن ساس
  • سم کامل برای ساس
  • سمپاشی ساس

با حشره ساس آشنا شوید…

حشره ساس، موجودی بدون بال و بسیار کوچک می‌باشد که از خون سایر موجودات به ویژه حیوانات و  انسان، به عنوان یکی از منابع مهم تغذیه خود استفاده می‌کند. حشره ساس، محیط زندگی انسان را به عنوان مکان زندگی، انتخاب می کند. وجود این حشرات در هر مکانی، دردسرها و مشکلات خود را به همراه دارد.

ساس‌ها بر خلاف اینکه جثه ی ریزی دارند و به سختی با چشم دیده می شوند اما به سرعت تخم گذاری کرده و رشد می کنند. حشره ی ساس انواع مختلفی دارد. گونه ای از ساس‌ها در لا به لای تشک و رختخواب رشد می کنند. گونه ی دیگر نیز لابه لای شکاف‌ها و درزهای دیوارها.

حشره ساس شب‌ها فعالیت خود را آغاز کرده و از مخفی گاه خود بیرون می آید. ساسها در طول شب تغذیه خود را شروع می کنند. به همین دلیل اگر در اتاقی حشره ساس لانه کرده باشد، افراد صبح که از خواب بیدار می شوند روی بدن خود لکه های قرمز رنگ را که جای نیش ساس است را می بینند.

پس از تشخیص دقیق ساس‌ها در منزل، بهترین راه سمپاشی ساس توسط تیم حرفه ای سمپاشی می‌باشد.

با یک تماس از شر حشره ساس خلاص شوید ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲


نابودی و ریشه کنی حشره ساس 

به طور کلی، احتمال هجوم  ساس ها در هر مکانی و در هر شرایط محیطی امکان پذیر می باشد. محیط زندگی انسان به ویژه تختخواب و تشک ، بهترین مکان برای ابراز وجود این حشرات به شمار می رود.

البته با روش های ریشه کنی ساس که توسط متخصصان سمپاشی پاکسازان محیط انجام می شود، هیچ نگرانی از بابت حشره ساس به خود راه ندهید.

 

در صورت مواجهه با این موجودات ، در اسرع وقت باید نسبت به از بین بردن و دفع این گونه آفات تمهیدات لازم و ضروری را به کار گرفت. اقدام سریع و به موقع در ریشه کنی این موجودات بسیار تاثیر گذار و حائز اهمیت می باشد.

بسیاری از افراد به دنبال خرید سم کشنده ساس ، سم قوی برای ساس و یا سم ویژه برای ساس هستند و بدون تشخیص صحیح اقدام به سمپاشی منزل می کنند!

این نکته را در نظر بگیرید که تشخیص دقیق حشره ساس، نوع سموم لازم برای سمپاشی ساس و همچنین اقدام به سمپاشی در بهترین زمان سمپاشی ساس از عوامل مهمی هستند که تنها از عهده متخصصین سمپاشی بر می آید.

یکی از راهکارهای تاثیرگذار و مؤثر در این زمینه، تماس با شرکت پاکسازان محیط و استفاده از خدمات سمپاشی تخصصی این شرکت می باشد. شرکت پاکسازان محیط ضمن بکارگیری تمهیدات مناسب، مکان های وجود حشره ساس را به صورت تضمینی پاکسازی می کند.


 

ساس چیست؟

حشره ساس ، موجودی بالغ ، دارای جثه بسیار ریز و به فرمی بیضی شکل می باشد. این حشره دارای رنگی قهوه ای و مایل به قرمز است که با رسیدن زمان شب، فعالیت خود را آغاز می نماید. دو نوع ساس با نام های ساس تختخواب یا ساس معمولی و ساس گرمسیری، تغذیه خود را از خون انسان انجام می دهند.

تماس با ما جهت سمپاشی ریشه کنی ساس ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

محیط زندگی بشر برای رشد و تکثیر این موجودات، مکان بسیار مناسبی به شمار می آید. از این حشرات به عنوان انگل آشیانه پرندگان هم نام برده می شود و علاوه بر محیط زندگی پرندگان، در مکان های زیست خفاش‌ها نیز حضور فعالی دارند. طول ساس های بالغ، تقریبا شش میلی متر می‌باشد.


مکان زندگی حشره ساس کجاست ؟

محیط مناسب برای حضور این حشرات وسایل پارچه ای نرم، لباس، تشک، مبل راحتی و تختخواب است. حشره ساس، محیط های تاریک را بسیار دوست می‌دارد و به همین جهت نیز در شب‌ها حضور این حشره بیشتر به چشم می خورد.

علاوه بر خانه‌ها، وجود این حشره در مکان های عمومی مانند خوابگاه‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، زندانها، سربازخانه‌ها، کشتی‌ها و آپارتمان‌ها نیز احساس می شود.

آنها از مکان های تاریک ، شکافها و درزها به عنوان پناهگاه استفاده می کنند. برای زنده ماندن و تولید مثل، این حشرات موذی باید تغذیه خود را به شکل مستمر و پیوسته انجام دهند. نوع تغذیه ساسها در طول عمر آنها تاثیر بسزایی دارد. همچنین در شرایط مختلف آب و هوایی و دماهای متفاوت قابلیت زندگی کردن را دارند. در دمای منفی 32 درجه، بعد از گذشت چند دقیقه حشره ساس از بین می‌رود.


طریقه وارد شدن حشره ساس به محیط زندگی

حشره ساس از راه های مختلفی وارد جریان زندگی انسان‌ها می شود. اقامت در هتل، لباسها، چمدان و حیوانات خانگی می‌تواند یکی از راه‌های انتقال این حشره به محیط خانه باشد. خرید وسایل منزل شامل لباس، مبلمان و وسایل دست دوم نیز می تواند پای این موجود را به محیط منزل باز کند. سقف های کاذب یا مجراها، درزهای موجود در خانه و دیوارهای مشترک با محیط های آلوده به این حشره نیز می‌تواند راهی برای حضور حشره ساس در بخش های مختلف خانه باشد.

تماس با ما جهت سمپاشی ساس ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

پرندگان وحشی، کبوترها و حیوانات وحشی هم در ورود این موجودات به محیط های انسانی تاثیر گذار هستند. این حشرات تخم های خود را در تشک یا شکاف های موجود در تختخواب مخفی می‌کنند و در هنگام فعالیت در طیف وسیعی انتشار پیدا کرده و باعث آلودگی محیط های وارد شده می‌شوند. وجود حشره ساس در بسیاری مواقع در مجاورت تخت، مبل و به طور کلی وسایل اتاق خواب محتمل می‌باشد.

 

روش های کنترل حشره ساس

برای پیشگیری از هجوم حشره ساس و کنترل آن، در ابتدای امر باید بخشهایی از خانه که احتمال حضور این حشره احساس می شود را به طور دقیق مورد ارزیابی و بازرسی قرار داد. در این زمینه تختخواب، درزهای موجود در تختخواب ، قسمت داخلی کمد رختخواب ، کمد لباس و به طور کلی محیط‌هایی که ساکنان خانه حضور بیشتری دارند، باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

 

پوسترها، عکسها و پشت تابلوهای چوبی قرار گرفته بر روی دیوار نیز می تواند مکان مناسبی برای حضور این موجود مزاحم به شمار آید. ساس های تختخواب در بدن خود از غددی برخوردار هستند که در هنگام تجمع بوی بسیار بدی را از خود تولید می کنند. استشمام این بو هم می تواند کانون اصلی حضور این حشرات را نمایان سازد.

با خارج کردن وسایل و لوازم آلوده و همینطور شستشوی آنها می توان تا حدی از وجود حشره ساس راحت شد. اما برای ریشه کنی دائمی این حشرات، برقراری تماس با شرکت پاکسازان محیط، و استفاده از خدمات این شرکت، به صورت تضمینی شما را از شر این موجودات خلاص خواهد نمود.


سمپاشی ساس بصورت حرفه ای

شرکت پاکسازان محیط به عنوان شرکتی برگزیده که در حوزه سمپاشی ساس، سمپاشی منازل، سمپاشی سوسک، سمپاشی موریانه و … فعالیت دارد، از سموم با کیفیت، قوی و بی خطر برای نابودی حشرات مزاحم استفاده می کند.

بهره گیری از تجهیزات بهداشتی و پیشرفته، کادری مجرب و متخصص، خدمات رسانی سریع و مطلوب و همچنین تضمین پاکسازی منازل از امتیازات این شرکت محسوب می‌شود.


تماس با ما جهت سمپاشی منازل ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.