سوسک آلمانی و خطرات سوسک المانی

سوسک آلمانی یکی از بدترین نوع های سوسک ریز در آشپزخانه و کابینت است. این سوسک‌ها از گونه‌ای از سوسک‌های دیگر ایجاد می‌شوند که پس از ورود به خانه اقدام به تخم ریزی می کنند. متاسفانه سوسک آلمانی مقاومت زیادی در برابر سموم سوسک کش از خود نشان می‌دهد. پس برای از بین بردن سوسک آلمانی به سم قوی برای کشتن سوسک المانی نیاز است؟ بابت سمپاشی و سمپاشی سوسک ریز هیچ نگرانی نداشته باشید.

مشخصات سوسک آلمانی

سوسک آلمانی یکی از انواع سوسک موجود در بسیاری از خانه‌ها می باشد که در صورت عدم یافتن راهی برای از بین بردن آنها، خسارت های زیادی را در منزل به بار می آورند. سوسک آلمانی همان سوسک ریز آشپزخانه و کابینت است که به احتمال زیاد شما هم با این سوسک‌ها مواجه شده‌اید.

 رنگ سوسک آلمانی: قهوه ای روشن و تیره همراه با دو شاخک هم اندازه در قسمت کمر و پشت سر

 شکل سوسک : بیضی

 شاخک : دارد

 پا : 6 تا

 اندازه سوسک : 1.5 تا 1.8 سانتی متر

سوسک آلمانی 2 منبع تغذیه دارد: یکی خوراکی های داخل آشپزخانه و کابینت های آشپزخانه و دیگری از آب! خانم های خانه دار از سوسک آلمانی متنفر هستند. سوسک آلمانی پس از تخم ریزی در نیمه شب که همه خواب هستند و همه جا تاریک است بیرون می‌آیند و در آشپزخانه می‌چرخند.

سوسک آلمانی جثه ی بسیار ریزی دارد و سریعا حرکت می کند. برای کشتن آنها باید بجای استفاده از سم قوی برای سوسک ریز به دنبال ریشه کن کردن آنها باشید.


سوسک المانی در کجا یافت می شود؟

سوسک آلمانی که به سوسک ریز آشپزخانه یا سوسک کابینت معروف است، در آشپزخانه که قلب هر خانه ای است فعالیت می کند. این نوع سوسک غالبا در مکان های تاریک و گرم رفت و آمد دارد.مثلا زیر آبگرمکن ، داخل کاینت و اطراف ظرفها، پشت کابینت‌ها و … . سوسک آلمانی عاشق آب است و به همین دلیل در اطراف سینک ظرفشویی نیز مکرر دیده می شود.

این موجودات از متداول‌ترین گونه های سوسک موجود خانگی به شمار می روند. از این گونه سوسک به عنوان یکی از آفت های سوسکی یافته شده در جهان نام برده می‌شود. وجود این سوسک‌ها از کشور آلمان نشأت گرفته نمی‌شود و تصوراتی عمومی که در این زمینه وجود دارد، نادرست است. نام این گونه سوسک برگرفته از نام علمی آن می باشد.

تیم پاکسازان محیط تمام کابینت‌ها ، شکافها و نقاطی که ممکن است سوسک ریز آلمانی در آن تخم ریزی کرده باشد را بررسی کرده و با استفاده از سموم درجه یک و تجهیزات مناسب سمپاشی، آشپزخانه شما را سمپاشی می کنند.

از بین بردن سوسک آلمانی تنها با یک تماس

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲


ظاهر سوسک المانی چگونه است؟

سوسک آلمانی، دارای دو نوار افقی سیاه رنگ در پشت سرش و به رنگ متمایل به زرد یا قهوه ای روشن می باشد و با وجود داشتن بال به ندرت ممکن است پرواز کند. در مکان های مرطوب و گرم، پیشخوان آشپزخانه و در سطح کف اتاق‌ها به وضوح می توان این موجود را مشاهده نمود.

خطرات سوسک آلمانی در صورت عدم از بین بردن آن می تواند مشکلات جدی و خطرناکی را با خود به دنبال داشته باشد. در چنین شرایطی، با خرید سم سوسک آلمانی می توان تا حد بسیار زیادی نقاط مختلف منزل را از وجود آن پاکسازی نمود. سوسک‌ها در اغلب موارد در هنگام شب فعالیت های گسترده ای دارند. وجود این موجودات در طول روز و در بخش های کف منزل، از هجوم جدی آنها در خانه خبر می دهد.

احساس کردن بوی کپک زدگی یا چربی در محیط منزل می تواند دلیلی بر حضور سوسک کابینت باشد، چرا که ترشح مواد بودار و شیمیایی از ویژگی های این موجودات می باشد. یافتن یک سوسک آلمانی مرده می تواند دال بر وجود تعداد زیادی از آنها در همان اطراف باشد.

تماس با ما جهت سمپاشی سوسک آلمانی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲


خطرات سوسک ریز آلمانی 

در صورت مشاهده این موجودات در بخش های مختلف خانه، حضورشان را باید جدی گرفت. سوسک ریز آلمانی به علت حضور در مکان های کثیف و نامطبوع می تواند باعث منتقل نمودن باکتری های مضر به بدن انسان شده و تهدیدی جدی برای سلامتی افراد محسوب شود. همچنین در بروز علائم آسم هم می توانند تاثیر چشمگیری داشته باشند.

خطرات سوسک آلمانی

از آنجا که غذاها و خوراکی‌هایی که می‌خوریم  در آشپزخانه نگهداری و تهیه می شوند باید مراقب انتقال .آلودگی این موجودات کثیف بر روی مواد غذایی باشیم تا دچار مسمومیت نشویم.

لوله های آب گرم و فضای پشت رادیاتورها، مکان مورد علاقه آنها برای پنهان شدن در طول روز به شمار می آید. در صورت عدم وجود چنین مکان‌هایی، نقاط تاریک همچون ظروف آشپزخانه، پشت یخچال، تخت خواب ، حمام و دستشویی را برای خود انتخاب می کنند.

ریشه کن کردن سوسک ریز آلمانی برای همیشه ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

وفور غذا در قسمت های مختلف آشپزخانه های کثیف و نامرتب، هجوم این موجودات به این محیط را در پی دارد. درزها، شکاف ها و مکان های تاریک، بهترین محل برای گذاشتن تخم های سوسک ریز آشپزخانه می باشد.

در مواقعی حتی این موجودات تخم های خود را به لایه های زیرین وسایل بسته بندی، جعبه های چوبی، تخت خواب و میز چسبانده و در صورت نقل مکان به منزل دیگر، آن محیط را نیز آلوده و تحت تاثیر قرار می دهند. بر همین اساس، استفاده از سم سوسک آلمانی در این زمینه می تواند کاربردی و راهگشا باشد.


خدمات تیم سمپاشی پاکسازان محیط :


روش های پیشگیری از تخم ریزی سوسک آلمانی

یکی از راه حل های مناسب و مفید در جهت کنترل سوسک کابینت، پیشگیری از حضور این موجودات می باشد. برای انجام این کار می توان از ورود آنها به ساختمان جلوگیری به عمل آورد. همچنین با نظافت و تمیزی محل و کاهش آلودگی، می توان از فعالیت سوسک آلمانی پیشگیری نمود.

مسدود نمودن سوراخ های موجود در چارچوب درها، کف و سایر بخش های ساختمان می تواند در این زمینه کمک شایانی کند. با خرید سم سوسک آلمانی می توان با نامناسب کردن وضعیت رشد و گسترش آنها در خانه، تا حد بسیار بالایی از وجود این حشرات مزاحم خلاص شد. با استفاده از سم سوسک آلمانی با از بین بردن مخفیگاه های این موجودات، امکان جلوگیری از رشد و گسترش آنها به نحو مطلوب فراهم می شود.

با خشک و تمیز نگه داشتن حمام و آشپزخانه، امکان پرسه زدن سوسک آلمانی در این قسمت‌ها از بین می رود. پاکسازی محیط از خرده غذا و رطوبت نیز در این زمینه بسیار مؤثر و تاثیر گذار می باشد. با تمیز نمودن کابینت های آشپزخانه ضمن از بین بردن منبع غذایی سوسک کابینت، از ورود آنها به این بخش‌ها نیز ممانعت به عمل می آید.

یکی از راه های تاثیر گذار و مهم برای ورود سوسک ریز آشپزخانه به مکان های جدید، آلودگی موجود در بسته بندی های مواد غذایی می باشد. وجود زباله در محیط خانه نیز یکی دیگر از محل های حاضر شدن سوسک‌ها محسوب می شود. بر همین اساس، با خرید سم سوسک آلمانی، ضمن بهسازی مطلوب محیط، قسمت های آلوده به وجود این موجودات را می توان به بهترین شکل ممکن پاکسازی نمود.

تماس با ما جهت از بین بردن سوسک آلمانی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

3.9/5 - (17 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.