سمپاشی منازل تهران

برای ساکنان پایتخت سمپاشی منازل تهران  بسیار ضروری است. سوسک ها با اینکه جانورانی ریز‌جثه و کوچک هستند، می‌توانند آسیب زیادی به محیط منزل و سلامتی افراد خانواده بزنند. سوسک‌ها و حشرات مزاحم مهمان ناخوانده منازل هستند که باید برای نابودی آنها به فکر چاره باشید. در این مقاله قصد داریم این نکات را به شما یادآوری کنیم:

 • شناخت انواع سوسک جهت سمپاشی منازل تهران
 • قیمت سمپاشی منازل تهران
 • خطرات سمپاشی منازل
 • بهترین شرکت برای سمپاشی در تهران کجاست؟
 • رعایت نکات پس از سمپاشی منازل در تهران

 

شناخت انواع سوسک قبل از سمپاشی منازل تهران

آیا انواع سوسک را می شناسید؟ سوسک‌ها انواع مختلفی دارند. سوسک آلمانی، سوسک آمریکایی، سوسک شرقی سه دسته اصلی از گونه ی سوسری‌ها هستند. هر کدام از این انواع سوسک مشخصات متفاوتی دارند. برای سمپاشی منازل تهران بایستی یا سوسکها آشنا باشید؛ زیرا شناخت سوسکها به شما در نابودی آنها کمک می کند.

مثلا سوسک آلمانی به سوسک های ریزی معروف هستند که غالبا در آشپزخانه‌ها یافت می‌شوند. سوسک آلمانی یا همان سوسک ریز کابینت جانورانی با جثه‌ای کوچک هستند که به سرعت حرکت می کنند. این نوع سوسک‌ها به رنگ قهوه‌ای تیره هستند و عاشق نقاط گرم ، تاریک و مرطوبند. بیشترین نقاطی که سوسک های ریز را در آنجا می بینید کجاست؟ 

☑️ داخل و زیر کابینت‌های آشپرخانه

☑️ اطراف سینک ظرفشویی

☑️ اطراف آبگرمکن

☑️ درون چاه آشپزخانه

سوسک آمریکایی و شرقی نیز ویژگی‌های خاص خود را دارند. سوسک آمریکایی درشت است. بدنی بزرگ و لاغر دارد و به رنگ قهوه‌ای روشن و تیره است. بال دارد اما پرواز نمی کند. این نوع سوسک ممکن است از فاضلاب خانه به منزل شما هجوم آورده باشد.

اگر می خواهید اطلاعات خود را درباره انواع سوسک ها افزایش دهید به مقاله ی مربوط به شناخت انواع سوسک سر بزنید.


قیمت سمپاشی منازل در تهران

اگر به دنبال سمپاشی منزل خود هستید باید به شما بگوییم که ممکن است سمپاشی منزل هزینه‌بر باشد. اما این هزینه ها یکسان و ثابت نیست. به عنوان مثال، قیمت سمپاشی منازل غرب تهران با قیمت سمپاشی منازل در سایر نقاط تهران و یا شهرهای مختلف ایران متفاوت است. در اصل مکانی که شما زندگی می کنید بر روی قیمت سمپاشی تاثیر گذار است.

اما برای به دست آوردن قیمت سمپاشی منازل در تهران به طور دقیق کافی است همین الان با کارشناسان سمپاشی ما تماس بگیرید تا با بررسی تمامی موارد، قیمت دقیق سمپاشی در تهران را به شما اعلام کنند. اما مواردی در قیمت سمپاشی منازل تاثیر گذار است که مختصر تعدادی از آنها را برای شما بیان می کنیم:

 • متراژ محیط مد نظر برای سمپاشی خانه در تهران یکی از مواردی است که بر روی هزینه سمپاشی تاثیر می‌گذارد.
 • تعدا دفعات سمپاشی هم میتواند به خودی خود تاثیر گذار باشد.
 • نوع سم استفاده شده و مقدار سم مورد نیاز هم می‌تواند بر روی قیمت سمپاشی منازل شما موثر باشد.
 • نوع حشره و یا موجودی که نیاز به سمپاشی دارد.
 • قدیمی بودن خانه و در صورت نیاز بازسازی و یا تخریب برخی نقاط خانه.
 • نیاز مشتری به سمپاشی محل به صورت دوره‌ای در صورت لزوم

اطلاع از قیمت سمپاشی منازل در تهران 09196472172


یکی از پردرخواست‌ترین خدمات سمپاشی منازل  در سرتاسر ایران، سمپاشی منازل تهران است. بسیاری از مشتری‌های ما برای قیمت سمپاشی منازل تهران، سمپاشی منازل اصفهان، سمپاشی ساختمان تهران، سمپاشی منازل کرج، سمپاشی رستوران، سمپاشی سوسک درشت، سمپاشی منازل مشهد و… تماس می‌گیرند. بسیاری از آنها نگران خطرات سمپاشی منازل هستند که با شرکت پاکسازان محیط دیگر نگران از بین بردن حشرات در منزل، اداره، رستوران، کارخانه، بیمارستان و… نیستند.

خطرات سمپاشی منازل تهران

شاید باور نکنید اما سمپاشی منازل با خطراتی همراه است. در صورتی که سمپاشی به طور تخصصی انجام نگیرد می تواند خطرات جبران ناپذیری را برای شما به بار آورد. سمپاشی منازل حتما بایستی به صورت حرفه‌ای و طبق اصول انجام شود. حفظ سلامتی افراد خانواده ، ریشه کن کردن کامل سوسک ها، استفاده از سموم بی خطر و مناسب از جمله مواردی است که در صورت عدم رعایت نکات، ضررات زیادی به شما می زند.

به دلیل وجود خطرات سمپاشی منازل که کم هم نیستند، پیدا کردن شرکت سمپاشی دارای مجوز در تهران مقداری سخت شده است. اما تیم سمپاشی پاکسازان محیط با داشتن بهترین کارشناسان و با استفاده از سموم درجه یک، بهترین سمپاشی ساختمان در تهران را انجام می دهد.

اگر شما هم متقاضی سمپاشی منازل تهران هستید باید به شما بگوییم ما این خدمت را در سریع ترین زمان ممکن (به صورت شبانه روزی) در تمام مناطق تهران برای شما به ارمغان می آوریم.

تماس با ما جهت سمپاشی منازل تهران 09196472172


بهترین شرکت برای سمپاشی منازل تهران کجاست؟

اگر به دنبال شرکتی معتبر برای سمپاشی منازل خود در تهران و سمپاشی منازل در کرج هستید این نکات را نادیده نگیرید:

☑️ رعایت نکات بهداشتی در سمپاشی منازل: یکی از مهمترین نکات در سمپاشی سوسک ریز و درشت، رعایت نکات بهداشتی می‌باشد. حساسیت ما در سمپاشی منازل تهران و شهرستان ها باعث شده است که اصول بهداشتی را بیشتر از همه جا در برنامه خود قرار دهیم. بسیاری از مشتریان ممکن است از نحوه سمپاشی سوسک در منازل اطلاع نداشته باشند و  نکات بهداشتی را رعایت نکنند.

کارشناسان ما پس از انجام کامل سمپاشی منزل تمامی نکات مهم و بهداشتی را به شما آموزش می دهند. پس نگران نکات بهداشتی نباشید.


☑️ شرکت سمپاشی دارای مجوز: شرکت‌های سمپاشی در تهران بسیار زیاد است. بسیاری از مراکز بدون داشتن مجوز اقدام به فعالیت کرده‌اند. دقت کنید شرکتی را انتخاب کنید که دارای مجوز رسمی از سازمان بهداشت باشد. زیرا در صورتی ایجاد هرگونه مشکل و ضرری از جانب شرکت می‌توانید اقدام به استرداد هزینه و … کنید.

همچنین شرکتی که معتبر باشد از کارشناسان حرفه‌ای استفاده کرده و کیفیت کار خود را ضمانت می‌کند.


قیمت انواع خدمات سمپاشی :

☑️ خدمات شرکت سمپاشی: شرکت پاکسازان محیط با سابقه درخشان خود در حوزه سمپاشی منازل در تهران و دیگر شهرها دارای خدمات بسیاری می‌باشد. سمپاشی سوسک درشت، سمپاشی سوسک آشپزخانه، سمپاشی سوسک ریز، سوسک آمریکایی، سمپاشی سوسک در کرج، شهریار و … از جمله خدمات گسترده ما می‌باشد. علاوه بر سمپاشی سوسک شما می‌توانید جهت سمپاشی مورچه، موریانه، ساس، موش و دیگر جانوران موذی سریعا با ما تماس بگیرید.


☑️ قیمت سمپاشی منازل در تهران : قیمت سمپاشی منازل تهران در شرکت پاکسازان محیط بسیار منصفانه و ارزان است. ما برای اینکه تمامی قشرهای جامعه بتوانند خانه خود را سمپاشی کنند قیمتی ارزان برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم. بنابراین پیش از انتخاب شرکت سمپاشی می‌توانید از قیمت سمپاشی منازل مطلع شوید و قیمت‌ها را مقایسه کنید.

سمپاشی منازل در تهران

هزینه سمپاشی منازل در تهران را چه کسی باید پرداخت کند؟

این سوال بسیاری از مشتریان ما می‌باشد. هزینه سمپاشی منازل به طور کامل بر عهده صاحب خانه می‌باشد. اگر شما مستاجر هستید و نیاز به سمپاشی منزل پیدا کرده‌اید، کافی است با هماهنگی با صاحب خانه خود این خدمت را از ما بخواهید. رضایت صاحب خانه یکی از مواردی است که ما در سمپاشی های خود رعایت می‌کنیم.
بعد از بازدید مکان و تایید توسط صاحب خانه می‌توانید با ما تماس بگیرید. تنها با یک تماس با ما در سریع‌ترین زمان خدمت سمپاشی منازل را برای شما ارائه می‌دهیم. اما نکته قابل اشاره این است که قبل از اعزام نیرو به محل زندگی شما، قیمت سمپاشی منازل را به طور کامل به شما اعلام می‌کنیم.
تیم سمپاشی سوسک پس از بررسی خانه و یا محل کار شما اقدامات مورد نیاز را به شما اطلاع می‌دهد.

سمپاشی منازل تهران با قیمت ارزان 09196472172

 

بعد از سمپاشی منازل تهران چه اقداماتی باید انجام داد؟

برای از بین بردن دائمی حشرات مثل سوسک، ساس، پشه و موریانه و … بعد از سمپاشی، کافی است مواردی را رعایت کنید. رعایت این نکات باعث می‌شود سمپاشی انجام شده موثرتر واقع شود. در ادامه به موارد بهداشتی که باید پس از سمپاشی رعایت کرد اشاره‌ای می‌کنیم:
 • تمیز نگه داشتن محیط  سمپاشی شده بعد از سمپاشی:

یکی از مهمترین کارهایی که باید بعد از سمپاشی منازل انجام داد، تمیز نگه داشتن محیط می باشد. چرا که اکثر حشرات به دلیل وجود مواد غذایی در منزل به منزل شما هجوم می آورند و اگر شما این نکته را رعایت کنید دیگر خبری از حشرات موذی نخواهد بود.نگذارید در جایی آشغال ریخته شود و  سریعا آن را پاک نمایید. نظافت داخل کابینت‌ها و کمدها را رعایت نمایید.

 • بستن درزهای دیوار و ترک های موجود در وسایل چوبی و یا دیورهای منازل و محیط سمپاشی شده

یکی از موارد دیگری که باید رعایت کرد، بستن درزهای دیوار و ترک های لوازم چوبی است. سوسک‌ها و ساس‌ها عاشق مکان های تاریک هستند و اکثر فعایت و تولید مثل خود را در این مکان ها انجام می دهند. برای اینکه از شر این حشرات خلاص شوید باید این مکان ها را پوشش دهید. درزها و شکاف را با درزگیر ببندید.

 • در صورتی که سمپاشی سوسک فاضلاب را انجام داده‌اید ممکن نیاز باشد تا چند ساعت آب نریزید و از سرویس بهداشتی و حمام استفاده نکنید! پس از سمپاشی کارشناسان ما نکات و راهنمایی های لازم را به شما می دهند. حتما نکاتی که آموزش داده می‌شود را رعایت کنید تا دچار مشکل نشوید.

اگر شما هم به این نتیجه رسیده اید که نیاز به سمپاشی به صورت اصولی و حرفه‌ای دارید، کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.

سمپاشی منزل در تهران با کیفیت تضمینی 09196472172

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.