ریشه کنی ساس

آیا برای شما پیش آمده صبح ها بیدار می شوید بر روی پوستتان پر از لکه های قرمز باشد؟ آیا شب ها در خواب بدنتان دچار خوارش شدید می شود؟ این اتفاقات فقط به دلیل وجود ساس ها می باشد که در تخت خواب شما نفوذ کردند و باید به فکر چاره ای برای ریشه کنی ساس ها باشید.

خدمات سمپاشی پاکسازان محیط در خصوص ریشه کنی ساس :

 

راه های ریشه کنی ساس ها بسیار زیاد می باشد. ما در ادامه روش های خانگی برای ریشه کن کردن ساس ها را به شما آموزش می دهیم. اما نکته حائز اهمیت در مورد ساس ها این می باشد که بهترین روش ریشه کنی ساس ها سمپاشی ساس است.

تماس با ما جهت سمپاشی ریشه کنی ساس ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

خدمات ریشه کنی ساس

 • ریشه کنی ساس تختخوابی
 • قرص ساس کش نخرید!
 •  قرص ساس نخرید!
 • طریقه سوزاندن گوگرد برای ساس (استفاده نکنید)
 • قرص کشنده ساس نخرید!
 • قرص برنج برای ساس نخرید!
 • سم کامن برای ساس نخرید!
 • ساس از کجا میاد؟
 • ساس از چی بدش میاد
 • سم قوی برای ساس

 

ساس چیست؟

ساس ها موجوداتی ریز هستند که از خون حیوانات و یا انسان تغذیه می کنند. این موجودات مزاحم قادر به پرواز نیستند. ساس ها علاقه ی زیادی به تشک و رختخواب و کمدهای چوبی دارند.

ساس ها حشرات بسیار ریزی می باشند که بدن آنها پر از پرزهایی ریز می باشد. بدن آنها تخت می باشد و محیط زندگی این حشرات ریز در لا به لای تخت خواب شما و یا بر روی بدن حیوانات می باشد. این حشرات  بعد از تغذیه سریعا خود را مخفی می کنند تا کسی متوجه حضور آنها نشود.

اگر میخواهید اقدام به ریشه کنی ساس ها کنید اول باید مکان زندگی آنها را پیدا کنید!

سم قوی برای ساس چیست؟

برای ریشه کنی و نابودی حشراتی همچون ساس سم ها و اسپری های متنوعی در بازار موجود است. شما ابتدا باید نوع و میزان ساس را تشخیص دهید. مثلا ساس های رختخوابی بسیار ریز هستند. اما ساس هایی که در درز دیوار ها پیدا می شوند طول بیشتری دارند. قرص گازسوز ساس ، استفاده از الکل ، سم کامن برای ساس ، خرید سم کشنده ساس ، قرص برنج برای ساس و … از سموم رایج ساس کش هستند.

تشخیص این کار را بایستی به متخصصین سمپاشی بسپارید! یکی از روش هایی که بسیار راحت است و تاثیر خوبی در از بین بردن ساس ها دارد استفاده از تله برای ساس است. شما می توانید تله برای ساس را از فروشگاه های سم فروشی تهیه کنید. این نوع تله برای ساس به صورت پد چسبنده هست که لابه لای تشک می چسبد و ساس ها هنگام رد شدن از تشک به تله می چسبند.

بهترین مکان برای جستجو ساس ها کجا می باشد؟

 • در محدوده ۴/۵ تا ۶ متری از تخت‌خواب تان
 • ترک و شکاف زیر تخت یا در داخل قاب تخت
  مبلمان نزدیک به تخت
  ترک‌های موجود در امتداد قرنیز یا کف‌پوش‌های چوبی اتاق
  قاب پنجره‌های چوبی
  صندلی‌ها و کاناپه‌های دارای روکش‌ پارچه‌ای در خانه
 • شکاف و درزهای دیوار
 • لابه لای کمد رختخواب

 

تماس با ما جهت ریشه کنی ساس ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

روش هایی برای ریشه کنی ساس

 1. استفاده از سموم شیمیایی: یک از روش های مورد تایید استفاده از سموم می باشد که در چند مرحله این اقدام انجام می شود و باعث ریشه کنی ساس ها می شود. در این روش اول سمپاشی انجام می شود و سپس تمامی درزهای و منافذ بسته می شود و در نهایت با استفاده از قرص های گاز سوز تمام اتاق را پر از دود می کنند. این روش مورد تایید می باشد چرا که بهترین روش برای ریشه کنی ساس می باشد.

 2. استفاده از اسپری های موجود: این روش یکی از روش هایی است که فقط باعث می شود تخم ها و یا کرم های ساس ها از بین بروند و هیچ تاثیری برروی ساس های بالغ ندارد.

  3. استفاده از مواد سفید کننده: تمیز نگه داشتن محیط زندگی تاثیر مستقیمی بر روی ریشه کنی ساس ها دارد. سعی کنید از مواد شوینده و سفید کننده برای کف اتاق ها و دیوارها استفاده کنید.


روش های آسان خانگی ریشه کنی ساس

 1. استفاده از جاروبرقی برای ریشه کنی ساس : یکی دیگر از روش های ریشه کنی ساس ها استفاده از جارو برقی به دلیل مکش قوی که دارد می باشد. ولی قبل از این اقدام نیاز است شما بدانید دقیقا ساس ها کجا قرار دارند و نکته مهم تر این است که بعد از مکش سریعا این حشرات را از خانه دور کنید و یا درون سطل آشغال بریزید.

2. بستن و مهر و موم کردن درزها: مکان های مورد علاقه ساس ها برای سکونت درزهای و ترک های دیوارها، تخت ها و… می باشد که شما با مهمر و موم کردن این مکان ها باعث می شوید هم آنها از بین بروند و همچنین خیالتان از بازگشت آنها به منزل خود راحت می شود. شما می توانید با استفاده از گچ تمامی درزهای موجود در اتاق و یا منزل خود را بپوشانید تا دیگر سرو کله ساس ها پیدا نشود.


3. استفاده از حرارت بالا: ساس ها حشراتی هستند در درجه حرارت بالا از بین میروند. این کار را به راحتی هر کس می تواند انجام دهد. به این طریق که تخت خواب ، ملحفه و هر چیزی دیگری که فکر می کنید در آن ساس وجود دارد در مقابل تابش مستقیم خورشید قرار دهید وقتی درجه حرارت بدن ساس ها به 45 درجه سانتی گراد برسد خود به خود میمیرند و از بین میروند.همچنین کی توانید از بخار آب نیز برای حرارت دادن ملحفه ها استفاده کنید.البته این روش بستگی به میزان ساس موجود دارد.


ریشه کنی ساس در اسرع وقت

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

چگونه ساس ها را نابود کنیم؟

اگر بخواهید برای ریشه کنی ساس ها خودتان دست به کار شوید باید نکاتی را رعایت کنید. اولین قدم برای از بین بردن ساس ها این است که مخفی گاه آنها را پیدا کنید. اگر لکه های خون را روی ملحفه و تشک خود دیدید و یا مورد گزش و خارش دست و بدن تان قرار گرفتید احتمال حضور ساس را در خانه تان بدهید.

با توجه به اینکه ساس ها بسیار ریز هستند ، پیدا کردن و تشخیص آنها کار ساده ای نیست.پس باید با دقت عمل کنید.

پس از تشخیص وجود این حشرات مزاحم بایستی بلافاصله تشک ، ملحفه و بالشت خود را عوض کنید.

تشک و ملحفه ی آلوده را درون کیسه ای قرار دهید و اجازه ندهید ساس ها به مکان دیگری منتقل بشوند.

شما می توانید آنها را در حرارت بالا و آب داغ به مدت یک ساعت بشویید تا ساس ها کامل از بین بروند.(حرارت بالا باعث نابودی ساس ها می شود)

پس از شستن به مدت دو روز آنها را زیر آفتاب پهن کنید.

قدم بعدی استفاده از حشره کش مناسب است.البته این مرحله به تعداد و نوع ساس که اتاق شما را آلوده کرده اند بستگی دارد.(جهت مشاوره ریشه کنی ساس ها با ما تماس بگیرید.)

سمپاشی با سم ویژه ساس

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

روش های بسیار زیادی برای از بین بردن مقطعی ساس ها وجود دارد اما تنها روشی که باعث می شود ساس ها برای همیشه از بین بروند و دیگر حضور آنها را حس نکنید سمپاشی اصولی ساس ها می باشد که این خدمت به صورت کاملا تضمینی توسط گروه پاکسازان محیط انجام می شود.

اگر شما هم به فکر ریشه کنی ساس هستید همین الان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.