ساس از کجا میاد ؟

آیا شما هم به دنبال این هستید که بدانید ساس از کجا میاد؟ آیا حشره ساس خطرناک است ؟ سم ویژه ساس چیست ؟ برای ریشه کنی ساس چه کنیم ؟ ما در این مقاله به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهیم.

 • درمان ساس
 • ساس از چی بدش میاد
 • آیا حشره ساس خطرناک است
 • چند راه ساده برای از بین بردن ساس
 • پیشگیری از ساس
 • دستگاه از بین بردن ساس
 • مورچه دشمن ساس
 • نحوه سمپاشی ساس

تماس با ما جهت سمپاشی ریشه کنی ساس ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

آیا می دانید ساس از کجا میاد ؟

برای اینکه بدانید ساس از کجا میاد بایستی منبع و محل زندگی ساس‌ها را بیابید. اطلاع یافتن از نحوه فعالیت‌ها و مکان های تکثیر و رشد این حشره موذی، در کنترل و اندیشیدن تمهیدات لازم برای مبارزه با آن تاثیر گذار می باشد. لوازم چوبی و دست دوم ، مبلمان ، تخت و تشک‌ها، کمد رختخواب و همچنین شکاف های دیوارها از مهمترین نقاطی است که ساس‌ها در آنجا رشد و فعالیت می کنند.

احتمال حضور ساس در هر مکان و محیطی ممکن است. برای دانستن اینکه ساس از کجا می آید؟ اگرچه تختخواب محیط بسیاری مناسبی برای حضور این موجود محسوب می شود اما در شکاف‌ها و ترک های تاریک موجود در اتاق نیز می توان رد پای این حشره موذی را احساس کرد. برای مقابله با این حشرات و ریشه کنی ساس با برقراری یک تماس ساده با شرکت پاکسازان محیط می توان برای همیشه و به طور تضمینی با ساس‌ها خداحافظی کرد.


انواع خدمات ما در حوزه سمپاشی ساس

 1. ریشه کنی ساس
 2. قیمت سمپاشی ساس
 3. سمپاشی ساس در تهران
 4. سمپاشی تضمینی ساس
 5. ایا می دانید ساس از کجا می آید؟
 6. بهترین زمان سمپاشی ساس
 7. حشره ساس چیست؟

ساس از کجا میاد؟

در راستای این موضوع که ساس از کجا میاد ؟ بررسی رختخواب و تشکها، محیط خواب و استراحت در این زمینه بسیار کمک کننده می باشد. به دلیل اینکه ساس‌ها از خون انسان تغذیه می کنند، می توان گفت هر مکانی که انسان حضور دارد، سر و کله این حشرات مزاحم نیز پیدا می شود.

در ادامه جواب این سوال که ساس از کجا می آید؟ می توان ابراز نمود که این حشره از طریق لوازم خواب ، مبلمان های دست دوم ، تختخواب ، لباس و تشک در محیط های غیر آلوده وارد می شود. با دور انداختن این وسایل نیز مشکل هجوم ساس برطرف نمی گردد، بلکه ممکن است پای این حشره را به منازل دیگران نیز باز کند.

مشاهده لکه های تیره رنگ یا خون بر روی وسایل مورد استفاده برای خواب نظیر لباس خواب ، تشک ، رو بالشتی ، رو تختی و ملحفه نمایانگر هجوم ساس به این نقاط می باشد.

ساس‌ها علی رغم اینکه جثه ای بسیار ریز دارند اما به سرعت تخم گذاری می کنند. ساس‌ها تخم های به جا مانده از خود را در محل‌هایی مانند زیر تخت‌ها ، درزهای موجود در تخت ، لابه لای تشک، ملحفه‌ها و حتی رو بالشتی‌ها نیز قرار می دهند.

در مواقع نقل مکان و رفتن به یک محیط دیگر، در اثر جابجایی این موجودات به همراه تخم‌های خود به مکان جدید منتقل شده و آنجا را نیز دچار آلودگی می کنند. به جای درگیر شدن با این موضوع که ساس از کجا می آید؟ با به کار بستن اقدامات لازم، باید زمینه خلاص شدن و پاکسازی محیط از وجود ساس را فراهم ساخت.


نابودی کامل ساس ها تنها با یک تماس

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

آیا حشره ساس خطرناک است؟

ساس از کجا میاد

 

در اغلب موارد راحت شدن از وجود ساس با مشکلات و سختی های زیادی همراه است. مشاهده ساس های بالغ به دلیل جثه ای که دارند با چشم غیر مسلح هم امکان پذیر است. ذکر این نکته ضروری است که افراد امکان مواجه شدن با ساس را در هر محیطی دارند. شرایط و محیط زندگی افراد در حضور یا عدم حضور این موجودات هیچگونه تاثیری ندارد.

این حشرات در صورتی که به موقع ریشه کنی و سمپاشی نشوند می توانند مشکلاتی را برای افراد ایجاد کنند.

ایجاد آلرژی، مشکلات تنفسی، بیماری های پوستی و به جا گذاشتن آثار کزش ساس ها روی بدن از مواردی است که می تواند در سلامت افراد اختلال ایجاد کند.

وجود نقطه های قرمز همراه با خارش در پوست بدن نیز احتمال حضور این حشره را افزایش می دهد. این موجودات معمولا در نیمه شب و برای دسترسی به خون به عنوان تغذیه، اقدام به گزش بدن انسان می کنند.

با یک تماس از شر ساس خلاص شوید

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

همه این موارد به خوبی نشان می دهد که ساس از کجا می آید؟

عدم سمپاشی ساس‌ها باعث تکثیر بیش از حد آنها می شود و ممکن است مدت زمانی بسیار زیادی بگذرد تا ساس‌ها خانه ی شما را ترک کنند.

پس برای پاکسازی هر جه سریع‌تر خانه، سمپاشی ساس را به ما بسپارید.


ساس از کجا میاد و راه پیشگیری چیست ؟

اگر به دنبال این هستید که بدانید ساس از کجا می آید؟ و می خواهید مخفی گاه آنها را نابود کنید باید با پناهگاه‌ها و مخفیگاه این موجود آشنایی پیدا کنید. بهترین پناهگاه برای ساس زیر موکت ، فرش ، صفحات چوبی ، پشت کاغذ دیواری ، اثاثیه منزل ، شکاف و درز دیوار ، پشت قاب عکس و چارچوب پنجره ها می باشد.

لانه پرندگان و محیط زندگی انسان نیز مکان های مناسب و مطلوبی به منظور رشد و گسترش این حشرات به شمار می رود. مرتب نمودن وسایل بهم ریخته و خارج کردن وسیله های اضافی ، فضاهای در دسترس ساس برای از مخفی شدن را به حداقل می رساند. احتمال وجود این حشره در خانه های تمیز هم بالا می باشد.

پس بهترین و آسان‌ترین راه نابودی ساس ها چیست :

☑️ نظافت منزل به صورت همیشگی

☑️ جارو کردن روی فرش و زیر فرش‌ها

☑️ نظافت زیر مبل‌ها و تخت ها

☑️ شستن تشک ها و ملحفه ها به صورت دوره ای

☑️ بستن ترک های دیوار و شکاف ها

☑️ خودداری از آوردن لوازم دست دوم به منزل

☑️ مراقبت در هنگام سفر و بررسی اتاق هتل ها

☑️ خارج نمودن کارتن ها و لوازم چوبی قدیمی از منزل

تمامی این موارد در پیشگیری ورود ساس ها به منزل به شما کمک می کنند. ما اگر زمان پیشگیری دیر شده است و شما اطمینان دارید که ساس ها وارد خانه شما شده اند می توانید سمپاشی ساس را به ما بسپارید تا به راحتی خانه شما را پاکسازی کنیم.


تماس با ما جهت سمپاشی ریشه کنی ساس

گروه پاکسازان محیط

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲


سم ویژه ساس چیست ؟

اگر برای سمپاشی ساس ها به بازار رفته باشید حتما با انواع سم برای ساس آشنا شده‌اید. انواع سم برای ساسها می تواند سم کامن برای ساس ، پیف‌پاف ، سم گوگرد ، سم کشنده ساس ، قرص کشنده ساس ، قرص گازسوز ساس و … باشد.

لازم است این نکته را بدانید برای هر نوع ساس و با توجه به شرایط محیطی ، محل و وسایلی که ساس در آن جا تخم ریزی کرده و همچنین میزان ساس نوع سمی که باید استفاده شود متفاوت است.

برای اینکه بدانید سم ویژه ساس چیست باید حتما از متخصصین این حوزه سوال کنید. تیم سمپاشی پاکسازان محیط با توجه به تخصصی که در حوزه سمپاشی ساس ، سمپاشی سوسک ریز ، سمپاشی سوسک کابینت و انواع سمپاشی ها دارند، از سموم با کیفیت و متنوعی استفاده می کنند.

 

پس پیش از خرید هر نوع سم برای ساس ها با کارشناسان ما مشورت نمایید.

 

ساس-از-کجا-میاد


روش های پیشگیری از هجوم ساس

برای اینکه مطمئن شویم واقعا ساس از کجا می آید؟ باید از حضور این حشره به داخل محیط خانه جلوگیری به عمل آورد. برای این منظور پوشاندن تختخواب با کاورهای مخصوص می تواند تاثیر گذار باشد. استفاده از حشره کش برای از بردن این حشرات مناسب نمی باشد، چرا که آنها در برابر حشره کش‌ها و آفت کش های معمولی دارای مقاومت مناسبی هستند.

برای در امان ماندن از هجوم ساس ها، یکی از اقدامات مناسب پوشاندن تخت و تشک با روکش های مخصوص است که این امر می تواند تا حد زیادی از حضور این موجودات پیشگیری کند. در صورتی که برای مقابله با هجوم این حشرات روش های پیشگیری افاقه نکرد، با کمک گرفتن از شرکت پاکسازان محیط و استفاده از خدمات سمپاشی تضمینی این شرکت، دیگر نگران هجوم ساس به منزل خود نخواهید بود.

 ریشه کنی قطعی ساس در منزل

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.