از بین بردن موش در سقف کاذب

از بین بردن موش در سقف کاذب و فراری دادن موش از سقف خانه دغدغه بسیاری از مشتری های ما پس از اگاهی از وجود موش در سقف کاذب خانه، مغازه، کارخانه، بیمارستان، ساختمان و… است. بسیاری از افراد برای کشتن موش در سقف کاذب راههای مرسوم اما غیردائمی مانند نعناع، پفک و تله و… را امتحان می کنند.

اما برای از بین بردن موش در سقف کاذب ما طعمه گذاری موش با استفاده از بهترین طعمه های موجود در بازار (ایرانی و خارجی) سمپاشی موش سقفی را انجام می دهیم و شما دیگر نیازی به نحوه کشتن موش با پفک، جوش شیرین، نعناع و… را ندارید. فقط کافیست پس از مشاهده نشانه وجود موش در خانه با شماره 09196472172 تماس بگیرید.

 

با خدمات شرکت سمپاشی پاکسازان محیط دیگر نگران موش سقفی، موش تو سقف کاذب و همچنین دفع موش در سقف کاذب نباشید.

 

تماس با ما جهت از بین بردن موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

وجود موش در سقف کاذب

از بین بردن موش در سقف کاذب ( سمپاشی موش )، با سختی ها و دشواری های خاص خود همراه می باشد. حضور گسترده این موجودات در محیط های خانه و به ویژه سقف کاذب، تبدیل به یک معضل و مشکل نسبتا جدی در این اماکن شده است. سقف های کاذب یکی از محیط های مطبوع و دلنشین برای جوندگان به شمار می رود.

 

موش سقفی

موش سقفی به راحتی می توانند در این محیط ها رفت و آمد نموده و مشکلاتی را به بار آورند. موش ها به راحتی با شرایط زندگی در سقف های کاذب وفق پیدا کرده و ادامه زندگی خود را در این فضا طی می کنند. از طرفی نیز عدم اقدام به موقع و سریع برای عاری ساختن محیط از وجود موش ها، زیاد شدن جمعیت آنها را با خود به همراه دارد.

طعمه گذاری موش

بنابراین لازم و ضروری است در هنگامی که این موجودات از نظر تعدادی گسترده نشده اند، نسبت به پاکسازی آنها اقدامات مقتضی و مناسب را به عمل آورد. برای از بین بردن موش در سقف کاذب با اعمال روش هایی مانند جابجایی، کشتن یا به دام انداختن موش ها  می توان وارد عمل شد، اما این روش ها ممکن است در بسیاری از مواقع نتایج مورد نظر را برای افراد در پی نداشته باشد.

 

فراری دادن موش از سقف خانه

در این شرایط نیاز به همیاری و کمک یک شرکت موش گیری متخصص و حرفه ای در این زمینه، بیش از پیش احساس می شود. شرکت پاکسازان محیط با تضمین یک ساله و بکارگیری روش های نوین و تضمینی، بهترین راهکارها را برای از بین بردن موش در سقف کاذب و فراری دادن موش از سقف خانه در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از خدمات این شرکت، از مشکل و معضلات ناشی از وجود موش، برای همیشه آسوده خاطر خواهید شد.

تماس با ما جهت از بین بردن موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

روش های از بین بردن موش در سقف کاذب

از بین بردن موش در سقف کاذب، آرامش و راحتی را در فضای کلی خانه و ساختمان حاکم می کند. سقف های کاذب از مصالح گچ یا پلاستوفوم تولید می شوند. سقف کاذب علی رغم برخورداری از زیبایی بصری و جذابیت، برای رشد و گسترش انواع موجودات مزاحم، مکانی باب میل و خواسته آنها محسوب می شود.

 

جوندگان قادر هستند با توسل به دندان های خود مواد موجود در سقف کاذب را به راحتی جویده و آن را از بین ببرند. موش ها به منظور دسترسی به مواد غذایی و آذوقه، اقدام به جویدن مسیر دستیابی به این منابع غذایی می کنند. به دلیل عدم دسترسی مناسب به فضای سقف کاذب، موش های موجود در این مکان ها را به راحتی نمی توان پاکسازی نمود.

 

چرا که این موجودات به دلیل تحرک و رفت و آمد زیاد به سهولت به دام و تله نمی افتند. این موجودات موذی، از کوچکترین سوراخ ها بالا رفته و به راحتی عبور می کنند. موش ها برای حفظ و نگهداری دندانهایشان باید به جویدن اقدام کنند. منبع غذایی مهم این موجودات غلات می باشد و از رطوبت حاضر در منابع غذایی برای تامین آب مورد نیاز بدنشان استفاده می کنند.

عمده فعالیت موش ها در هنگام شب صورت می گیرد. صداهای غیر معمول و نامتعارف در دیوار ها و سقف ها به خصوص در هنگام شب، می تواند حضور این مهمان های ناخوانده را اعلام دارد. در سکوت شب صدای جویده شدن سیم ها، کابل ها و لوله ها به خوبی در فضا طنین انداز می شود.

تماس با ما جهت از بین بردن موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

بسیاری از افراد در برای از بین بردن موش در سقف کاذب از تله استفاده می کنند و حتی به راه هایی مانند کشتن موش با پفک اقدام می کنند. قرار دادن طعمه در مسیر رفت و آمد موش ها نیز می تواند در این زمینه کمک کننده باشد. اما در بسیاری مواقع ممکن است این اقدامات جهت از بین بردن موش در سقف کاذب، نتایج مطلوب و مورد انتظار را با خود به همراه نداشته باشد. در این شرایط کمک گرفتن از متخصصان شرکت موش گیری پاکسازان محیط می تواند برای از بین بردن موش در سقف کاذب، بهترین گزینه و انتخاب مفید و مناسب به شمار آید. کارشناسان این شرکت با ارزیابی محل های آلودگی، بهترین روش سمپاشی حرفه ای را در جهت از بین بردن موش در سقف کاذب به شما ارائه می دهند.

 

روش های پیشگیری از هجوم موش

برای از بین بردن موش در سقف کاذب، اولین قدم مؤثر در این زمینه، پیشگیری از حضور این موجودات به محیط های انسانی می باشد. مسدود نمودن سوراخ و شکاف های اطراف در و پنجره می تواند یکی از اقدامات مؤثر و تاثیر گذار به شمار رود.

 بررسی درزهای موجود در تهویه هوا، دودکش و لبه های پشت بام هم باید به دقت صورت گیرد. ارزیابی محل های که غیر قابل دسترس هستند مانند زیر ستون ها، حفره های دیوار و اتاق های زیر شیروانی نیز می تواند در جهت پیشگیری از حضور موش ها مؤثر باشد. یافتن مسیر ورودی این موجودات موذی به داخل ساختمان و مسدود سازی آن، یکی از روش های مؤثر در این زمینه به شمار می رود. برای از بین بردن موش در سقف کاذب می توان از روش تله گذاری نیز استفاده کرد. این روش برای ساکنان منازل راه حلی امن و مناسب محسوب می گردد.

تماس با ما جهت از بین بردن موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

4.8/5 - (6 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.