سمپاشی هتل و مهمانسرا

سمپاشی هتل

سمپاشی هتل ها یکی از خدماتی است که مجموعه های سمپاشی مثل پاکسازان ارائه می دهند. همانطور که می دانید مهمترین فاکتور برای مسافران و مهمانانی که یک هتل را برای رزرو انتخاب می کنند، تمیزی محیط و پاکیزگی آنجاست. هتل هایی که محوطه ای آلوده و کثیفی دارند، شان شان هم برای گرفتن مسافر کمتر است.

یکی از مهمترین عوامل بروز کثیفی و آلودگی در هتل ها، جانوران و حشرات موذی هستند که از جمله آن ها می توان به ساس، سوسک و … اشاره کرد. چنانچه حیوانی موذی در محوطه یک هتل دیده شود، این موضوع تاثیر نامطلوبی روی اعتبار و درآمد هتل می گذارد به قدری که مسافران دیگر رغبتی برای رفتن به آن جا نخواهند داشت.

 اگر شما صحبت یک هتل یا مرکز اقامتی هستید و حشرات و حیوانات موذی را در محوطه هتل تان دیدید، بهترین کار سمپاشی به موقع است. حالا ما می خواهیم در طول این مطلب درباره سمپاشی مسافرخانه ها و هتل ها بیشتر حرف بزنیم، پس همراه ما باشید.

برای سمپاشی هتل ها و سمپاشی مهمانسرا ها با ما تماس بگیرید

09196472172

 02155462280

بهترین زمان برای سمپاشی هتل ها و مسافرخانه ها

بهترین زمان برای سمپاشی مراکز اقامتی و هتل ها، مربوط به فصل یا ماه خاصی نیست. اگر شما صاحب یک مهمانسرا هستید، پیشنهاد ما به شما سمپاشی در بازه های زمانی مختلف است. شما باید به طور مدام و در بازه های زمانی مشخص هتل و تمام اتاق ها و بخش های مختلف آن را سمپاشی کنید تا مطمئن شوید هیچ جانور و حشره موذی در آن جا وجود ندارد.

اما اگر بخواهیم زمان دقیقی برای سمپاشی هتل ها به شما بدهیم، با دیدن اولین حشره موزه در محوطه هتل، زنگ خطر وجود این حیوانات به صدا در می آید و شما باد سریعا با مراکز سمپاشی تماس بگیرید.

سمپاشی فضاهای آشپزخانه و غذاخوری هتل ها

آشپزخانه ها و غذاخوری ها جزو مهمترین بخش های هتل ها هستند که حتما باید به پاکیزگی آن جا اهمیت دهید. وجود هر نوع حیوان یا حشره موذی در این بخش می توانید تاثیر نامطلوبی در سرو غذا بگذارد. همچنین نباید بازرسان بهداشت را فراموش کرد که به صورت مداوم از آشپزخانه ها و غذاخوری های هتل ها بازدید می کنند، پس نباید هیچ نوع آلودگی و کثیفی در این اماکن ایجاد شود.

پیشنهاد ما به شما این است که در فواصل زمانی مختلف حتما غذاخوری و آشپزخانه هتل خود را سمپاشی کنید تا مطمئن شوید هیچ نوع حیوان و حشره موذی در آن جا زندگی نمی کند.

خدمات سمپاشی هتل ها پاکسازان محیط آریا

شرکت پاکسازان محیط با استفاده از بروز ترین و بهترین سموم در ایران آماده ارائه خدمات در سراسر کشور و شهر ها همانند سمپاشی در تهران , سمپاشی در قم, سمپاشی در مشهد سمپاشی در شیراز, سمپاشی در اصفهان, و… با کادری مجرب و متخصص میباشد از جمله خدمات سمپاشی منازل و سمپاشی انباری , سمپاشی ادارات, سمپاشی رستوران ,سمپاشی بیمارستان ها سمپاشی هتل هاو… عبارت است :

 1. سمپاشی سوسک 
 2. سمپاشی ساس
 3. سمپاشی موش
 4. سمپاشی شپش
 5. سمپاشی موریانه
 6. سمپاشی زنبور 
 7. و دیگر حشرات که در محیط زندگی و کار شما آرامش و سلامتی شما را به خطر میندازند 

حشرات و حیوانات موذی هتل ها چه هستند

اما چه حشرات و حیوانات موذی که باعث آلودگی محیط می شوند، در هتل ها زندگی می کنند؟ در ادامه لیستی از تمام این جانوران می آوریم تا با آن ها آشنا شوید:

 • ساس های تخت خواب
 • انواع موش ها مثل موش های سقفی، موش های فاضلاب و موش های خانگی
 • سوسک های آمریکایی که به آن ها سوسک فاضلاب هم می گویند
 • سوسک های آلمانی که به آن ها سوسک کابینت هم می گویند
 • شپش ها
 • آفات انباری
 • مورچه ها
 • پشه ها
 • مگس ها
 • و …

برای سمپاشی هتل ها و سمپاشی مهمانسرا ها با ما تماس بگیرید

09196472172

 02155462280

مزایای سمپاشی هتل

اگر هتل و مهمانسرا را سمپاشی کنید، از مزیت ها و ویژگی های مثبت این کار بهره مند می شوید که در ادامه به برخی از مهمترین شان اشاره می کنیم:

 • از بین رفتن تمام حشرات و حیوانات موذی به صورت کامل
 • عدم نیاز به صرف زمان طولانی بابت از بین بردن حشرات و حیوانات موذی
 • جلوگیری از تمام بیماری هایی که حیوانات موذی ناقل آن ها هستند
 • جلوگیری از تجمع حشرات و حیوانات موذی

مراحل سمپاشی هتل ها

اما برای سمپاشی هتل ها و پاکیزگی محیط شان از هر نوع حیوان و حشره موزی، چه مراحلی باید طی شود؟ در ادامه گام به گام مراحلی را که در سمپاشی هتل ها لحاظ می شوند برایتان لیست می کنیم:

 1. اولین مرحله بازدید و شناسایی آشیانه حیوانات و حشرات موذی در تمام قسمت های هتل است
 2. دومین مرحله شناخت مناطق پر خطر است که معمولا محل اجتماع حیوانات و حشرات موذی هستند
 3. سومین مرحله شناخت آفات است تا بر اساس نوع و گونه آن ها سم مناسبی برای هتل در نظر گرفته شود
 4. چهارمین مرحله مشاوره های مختلف برای بهسازی محیط است که کارشناسان سمپاش به مدیران و پرسنل هتل ارائه می دهند
 5. اکنون نوبت به سمپاشی بخش های مختلف هتل با بهترین و مناسب ترین سم ها است
 6. حالا که سمپاشی تمام شد، بازرسان سمپاش باید در فاصله زمانی مشخص دوباره به محیط سر بزنند و در صورت نیاز دوباره عملیات سمپاشی را انجام دهند

نکات مهم برای سمپاشی هتل ها

چندین نکته مهم و اساسی درباره سمپاشی مهمانسرا و هتل ها وجود دارد که حتما باید به آن ها دقت کنید. البته اگر این کار را بر عهده افراد حرفه ای و خبره بگذارید، دیگر نیاز نیست بابت رعایت این نکات نگران باشید چرا که آن ها به طور کامل نکات مهم سمپاشی آگاه بوده و این کار را به صورت کاملا استاندارد انجام می دهند. در ادامه مهمترین نکات در سمپاشی هتل ها را لیست می کنیم:

 • حتما نوع سم و میزان مصر، آن را بشناسید
 • حتما نوع و گونه حیوانات و حشرات موذی را که در هتل هستند بشناسید تا با توجه به نوع و نژادشان سم تهیه نمایید
 • سمپاشی در برخی مواقع به صورت فردی و در برخی موارد هم به صورت گروهی باید انجام شود. شما باید بدانید که برای محوطه هتل تان بهتر است سمپاشی را به صورت فردی یا گروهی انجام دهید
 • در زمان سمپاشی تمام افرادی که بیماری های تنفسی دارند یا به مشکلات قلبی، کلیوی یا ریوی مبتلا هستند و همچنین خانم های باردار، نوزادان و کودکان باید از محوطه هتل خارج شود

هزینه و قیمت سمپاشی هتل ها

هزینه و قیمت سمپاشی هتل ها به فاکتورها و معیارهای مختلفی بستگی دارد. یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سمپاشی مراکز اقامتی نوع آفات و مساحت هر طبقه است. تعداد اتاق ها، دستشویی ها و حمام های هتل نیز در تعیین قیمت تاثیر مستقیمی دارند. این تعداد حشرات موذی در هتل چقدر بوده و چقدر سمپاش ها باید زمان صرف از بین بردن حشرات کنند نیز عامل مهم در قیمت گذاری سمپاشی هتل هاست. از جمله دیگر موارد تاثیرگذار در قیمت سمپاشی مسافرخانه ها می توان به کیفیت سم ها و همچنین تعداد سمپاش ها برای ارائه خدمات اشاره کرد.

برای سمپاشی هتل ها و سمپاشی مهمانسرا ها با ما تماس بگیرید

09196472172

 02155462280

اقدامات قبل از سمپاشی هتل

اقداماتی که در ادامه لیست می کنیم جزو مهمترین کارهایی هستند که باید قبل از سمپاشی هتل ها به آن ها عمل کنید:

 • از تمامی مسافران بیمار و حتی سالم خود بخواهید در زمان سمپاشی برای مدتی هتل را ترک کنند تا مبادا مواد شیمیایی روی سلامت شان تاثیر منفی بگذارد
 • تمامی درزها و شکاف های اتاق ها و بخش های مختلف هتل را بگیرید تا جایی برای ورود حشرات و حیوانات موذی نباشد
 • از تمام مسافران خود بخواهید بهداشت را به صورت کامل رعایت کنند
 • برای مسافرخانه از سطل های زباله فلزی درب دار استفاده کنید

اقدامات بعد از سمپاشی هتل ها

اما اقداماتی را باید بعد از سمپاشی هتل ها انجام داد؟ در ادامه لیستی از مهمترین کارهایی را که بعد از سم زدایی محیط هتل باید انجام دهید برایتان لیست می کنیم:

 • همه چیزهایی که باعث بروز آلودگی می شوند مثل مواد غذایی مانده، پسماند میوه و … را از محوطه هتل دور کرده یا بپوشانید
 • اتاق ها را هر روز و به صورت مداوم تمیزکاری کنید
 • تمام ملحفه ها و سرویس های خواب اتاق ها را به صورت مداوم بشویید و ضد عفونی کنید
 • از پرسنل خود بخواهید در صورت مشاهده گونه های مختلف حیوانات و حشرات موذی این موضوع را با شما در میان بگذارند
 • با یک شرکت سمپاشی معتبر مثل پاکسازان قرارداد بندید تا مبلغ کمتری بابت سمپاشی محیط هتل در بازه های زمانی مختلف بپردازید
 • به صورت مداوم سرویس های بهداشتی و حمام های هتل را تمیزکاری کنید

برای سمپاشی هتل ها و سمپاشی مهمانسرا ها با ما تماس بگیرید

09196472172

 02155462280

راهنمای انتخاب شرکت مناسب برای سمپاشی هتل ها

 

اما برای سمپاشی هتل و مسافرخانه خود به سراغ کدام شرکت ها برویم؟ در ادامه لیستی از ویژگی های بهترین شرکت های سمپاشی ارائه می دهیم که توصیه می کنیم به سراغ این شرکت ها بروید:

 • شرکت هایی که کارشناسان حرفه ای و با تجربه در زمینه سمپاشی دارند (با کمی سوال و جواب از کارشناسان شرکت ها می توانید میزان مهارت شان را بسنجید)
 • شرکت هایی که از بروزترین و مناسب ترین ابزار برای از بین بردن آفات استفاده می کنند
 • شرکت هایی که در حین سمپاشی به تمامی پروتکل های بهداشتی توجه کرده و آن ها را رعایت می کنند
 • شرکت هایی که مشتریان راضی زیاد دارند و تعداد مشتریان شان هم بالاست

سمپاشی هتل ها، راهکاری موثر برای بهبود خدمات هتل

با سمپاشی هتل نظافت و تمیزی محیط هتل بیشتر شده و در نهایت تاثیر مطلوب در خدمات هتل می گذارید. اگر به طور مداوم سمپاشی هتل ها را انجام دهید، دیگر نگرانی بابت وجود حیوانات و حشرات موذی نخواهید داشت و این جانوران نمی توانند روی اعتبار هتل تان تاثیر منفی بگذارند.

آفات جزو منزجرکننده ترین نوع جانوران هستند و افراد زیادی به آن ها فوبیا دارند. شاید در بین مسافران هتل شما هم برخی نسبت به این جانوران فوبیا داشته باشند. پس برای نگذارید آن ها حشره یا حیوانی موذی را ببینید باید حتما با شرکت های سمپاشی هتل ها و مراکز اقامتی تماس گرفته و از آن ها بخواهید محیط هتل تان را سمپاشی نمایند.

برای سمپاشی هتل ها و سمپاشی مهمانسرا ها با ما تماس بگیرید

09196472172

 02155462280

تماس سمپاشی حشرات 09196472172