سمپاشی بیمارستان ها کلینیک ها و آزمایشگاه ها

سمپاشیبیمارستان

سمپاشی بیمارستان ها و سمپاشی آزمایشگاه و سمپاشی کلینیک های پزشکی یکی از نکات مهمی است که کادر و پرسنل مراکز درمانی همواره باید به آن توجه داشته باشند. بیمارستان ها جزو اماکن حساس به شمار می آیند و نباید هیچگونه کثیفی، بیماری و آلودگی های مختلفی در آن جا به وجود بیاید.

 یکی از مهمترین عواملی که می تواند محوطه بیمارستان را ناسالم کرده و زمینه بروز انواع بیماری ها را در آن جا به وجود بیاورد، حشرات و حیوانات موذی است. حشرات موذی با شیوع انواع بیماری های مختلف مثل حسبه، در کمین هستند تا حتی در محیط های درمانی هم اهداف خود را از پا در بیاورند.

 به همین منظور پرسنل بیمارستان در بازه های زمانی مختلف یا با مشاهده کوچکترین نشانه از وجود حشرات موذی، باید اقدامات لازم برای سمپاشی کلینیک یا  درمانگاه ها را انجام دهند.

برای سمپاشی بیمارستان با ما تماس بگیرید

09196472172

 02155462280

چرا سمپاشی بیمارستان اهمیت دارد؟

بیمارستان معمولا محل رفت و آمد کسانی است که از لحاظ بدنی ضعیف هستند و کوچکترین آلودگی منی تواند روی سلامت شان تاثیر بسیار منفی بگذارد.

حالا فرض کنید حیوانات و حشرات موذی که مهمترین عامل بروز آلودگی ها هستند، در بیمارستان ها و مراکز درمانی رژه بروند! در چنین حالتی بیماری ها خیلی راحت شیوع پیدا کرده و بیمارستان به جای اینکه محیطی برای درمان باشد، محیطی برای ابتلا به بیماری های مختلف خواهد شد.

برخی از مراجعه کنندگان به بیمارستان ها به هیچ عنوان به نظافت شخصی شان اهمیت نداده و با ورودشان به بیمارستان باعث آلودگی محوطه هم می شوند.

از آن جا که نمی توان از ورود این افراد جلوگیری کرد، پرسنل باید در فواصل زمانی کوتاه مدت همواره محیط بیمارستان را تمیز نگه داشته و اقدامات لازم مثل سمپاشی را برای از بین بردن آلودگی ها و عوامل آسیب زا به بهداشت بیمارستان انجام دهند.

سمپاشی بیمارستان ها کاری آسان نیست و باید حتما توسط یک تیم حرفه ای انجام شود. افراد خبره در زمینه سمپاشی اول محیط بیمارستان را بررسی می کنند، سپس آشیانه حیوانات و حشرات موذی را پیدا می کنند و نوع این حیوانات و حشرات را تشخیص داده و سمی مناسب برایشان استفاده خواهند کرد.

در این زمان به راحتی از دست حیوانات و حشرات موذی برای همیشه در محیط های درمانی راحت می شوید و دیگر وجودشان اذیت تان نمی کند.

سمپاشی آزمایشگاه ها در بیمارستان

آزمایشگاه ها نسبت به دیگر بخش های بیمارستان بیشتر مستعد آلودگی هستند. در این بخش مردم آزمایش های مختلفی می دهند و ابزار آزمایش، مواد آزمایش و … همگی می توانند آلودگی های زیادی به وجود آورده و در نهایت باعث کثیفی محیط بیمارستان و آزمایشگاه شوند.

به همین دلیل آزمایشگاه ها باید به طور مداوم سمپاشی شوند تا پای هیچ حشره و حیوان موذی به آن جا باز نشود.

سمپاشی آزمایشگاه

خدمات سمپاشی بیمارستان ها و سمپاشی درمانگاه ها پاکسازان محیط

شرکت پاکسازان محیط با استفاده از بروز ترین و بهترین سموم در ایران آماده ارائه خدمات در سراسر کشور و شهر ها همانند سمپاشی در تهران , سمپاشی در قم, سمپاشی در مشهد سمپاشی در شیراز, سمپاشی در اصفهان, و… با کادری مجرب و متخصص میباشد از جمله خدمات سمپاشی منازل و سمپاشی انباری , سمپاشی ادارات, سمپاشی رستوران ,سمپاشی بیمارستان و سمپاشی آزمایشگاه ها و سمپاشی کلینیک پزشکی  ها سمپاشی هتل هاو… عبارت است :

 1. سمپاشی سوسک 
 2. سمپاشی ساس
 3. سمپاشی موش
 4. سمپاشی موریانه
 5. شمپاشی شپش
 6. سمپاشی زنبور 
 7. و دیگر حشرات که در محیط زندگی و کار شما آرامش و سلامتی شما را به خطر میندازند

برای سمپاشی بیمارستان با ما تماس بگیرید

09196472172

 02155462280

اقداماتی که جهت پیشگیری از ورود آفات باید صورت گیرد

همیشه می گویند پیشگری بهتر از درمان است و این در مورد جلوگیری از ورود آفات و حشرات موذی هم صدق می کند. تا زمانی که می توانید اقدامتی برای جلوگیری از ورود حشرات به بیمارستان ها انجام دهید، چرا این کار را نکنید تا بعدا مجبور شوید هزینه های مختلفی را بابت سمپاشی بپردازید؟

 راهکارها و اقدامات مختلفی وجود دارد که به منظور پیشگیری از ورود آفات می توان آن ها را انجام داد که در ادامه لیست شان کرده و توضیح می دهیم:

 • تمامی تخت ها و سرویس خوابی که در بیمارستان ها وجود دارند باید به رنگ سفید و روشن باشند
 • پرسنل همواره باید به بهداشت و پاکیزگی محیط ساختمان بیمارستان به خصوص سقف آن توجه داشته باشند
 • هر گونه درب و شیشه شکسته در اولین فرصت تعمیر یا تعویض شود تا راهی برای ورود حشرات و حیوانات موذی به داخل ساختمان به وجود نیاید
 • رنگ تمام دیوارهای بیمارستان سفید باشد تا در صورت بروز کوچکترین آلودگی یا وجود حیوانات و حشرات موذی، پرسنل متوجه آن ها شده و اقدامات لازم برای از بین بردن شان را انجام دهند
 • در محوطه بیمارستان گیاهانی را که گلدان و خاکی تازه دارند قرار ندهید
 • تمام درزهای پنجره ها و تمام شکاف های دیوارها باید گرفته شود تا هیچ راهی بابت نفوذ حشرات موذی به داخل بیمارستان به وجود نیاید
 • جنس سطل های زباله بیمارستان باید حتما فلزی بوده و به طور مداوم ضد عفونی شوند تا کوچکترین آلودگی را به وجود نیاورند. این سطل ها باید حتما از نوع درب دار نیز باشند
 • از زمان شستشوی ملحفه ها و سرویس های خواب بیمارستان نباید زمان زیادی بگذرد. پرسنل باید همواره در بازه های زمانی کوتاه تمامی سرویس های خواب را شسته و ضدعفونی کنند

اقداماتی که قبل از سمپاشی بیمارستان باید صورت گیرد

حالا اگر به هر دلیلی حیوانات موذی به داخل ساختمان راه پیدا کردند، هیچ چاره ای جز سمپاشی بیمارستان ها باقی نمی ماند. حالا ما در ادامه اقدامتی را که قبل از سمپاشی مراکز درمانی باید آن ها را انجام دهید لیست کرده و در موردشان توضیح می دهیم:

 • به محض اینکه کوچکترین نشانه ای از وجود حیوانات و حشرات موذی در ساختمان بیمارستان و مراکز پزشکی دیدید، با کارشناسان مراکز حرفه ای سمپاشی مثل مجموعه پاکسازان تماس گرفته و از آن ها در این باره مشاوره رایگان بگیرید
 • هیچ نوع مواد غذایی را در محوطه بیمارستان رها نکنید. به طور کل هر چیزی را که باعث بروز کوچکترین آلودگی می شود باید یا بپوشانید و یا از محوطه بیمارستان خارج نمایید
 • قبل از اینکه خودتان بیمارستان را سمپاشی کنید یا از افراد حرفه ای در این مینه کمک بگیرید، حتما افرادی که بیماری های خاص دارند و به خصوص کودکان را از محوطه سمپاشی خارج کنید. بیماران کلیوی، قلبی، ریوی و افرادی که حساسیت های مختلف دارند و همچنین خانم های باردار نباید به هیچ عنوان در زمان سمپاشی در بیمارستان حضور داشته باشند

 

 

اقداماتی که بعد از سمپاشی بیمارستان باید انجام شود

اقداماتی هم برای بعد از سمپاشی بیمارستان ها وجود دارد که اگر آن ها را انجام دهید، می توانید اطمینان داشته باشید که حیوانات و حشرات موذی برای همیشه از بیمارستان خداحافظی کرده اند. حالا این اقدامات را در ادامه لیست کرده و توضیح می دهیم:

 • همواره به نظافت محیط اهمیت داده و به هیچ عنوان نگذارید هیچ نوع آلودگی در اتاق ها، آزمایشگاه ها و … به وجود بیاید
 • برخی آفات با یک بار سمپاشی از بین نمی روند و یا برای برخی محیط ها لازم است که چندین مرحله سمپاشی انجام شود. پس اگر کارشناسان تشخیص دادند که محیط مورد نظر شما باید چندین دوره مختلف سمپاشی شود، موافقت کرده و اجازه دهید محیط به طور کامل از وحود حشرات و حیوانات موذی پاکیزه شود
 • به هیچ عنوان وسایل کهنه را که هیچ استفاده ای از آن ها نمی شود در محوطه پارکینگ، انبار و یا شوفاژ خانه ها رها نکنید. این وسایل محل مناسبی برای تخم ریزی برخی حشرات موذی و یا تجمع شان هستند و با آوردن شان به داخل بیمارستان اجازه ورود به این حشرات را داده اید

قیمت سمپاشی بیمارستان به ازای هر یک متر مربع چقدر است؟

معمولا برای سمپاشی های محوطه های بالای 250 متر، مجموعه ها و شرکت های مختلفی مبلغی حدودا 500 تا 700 هزار تومان دریافت می کنند. اگر برای باز دوم بخواهید محوطه بیمارستان را سمپاشی نمایید، هزینه سمپاشی بیمارستان معمولا به چیزی حدود 170 تا 300 هزار تومان تغییر می کند. همچنین قیمت سمپاشی بیمارستان بر اساس نوع سم، برند و مارک آن نیز تعیین می شود. برای اطلاع از هزینه قطعی باید از کارشناسان سمپاش بخواهید که محوطه شما را بررسی کرده و قیمت نهایی را بگویند.

این نکته را هم در نظر بگیرید که اینکه چه نوع حشرات و حیواناتی در محوطه بیمارستان وجود دارند هم بر قیمت سمپاشی بیمارستان اثر می گذارد. معمولا برای سمپاشی برخی آفات از شما هزینه بیشتری می گیرند! اگر هم بیمارستان در منطقه ای به اصطلاح دور افتاده باشد، قیمت سمپاشی آن جا افزایش می یابد چرا که بیمارستان باید هزینه ایاب و ذهاب پرسنل سمپاش را به طور کامل پرداخت نماید.

برخی مواقع کار از ورود حشرات موذی به بیمارستان می گذرد و پای حیوانات موذی مثل موش به آن جا باز می شود. در چنین حالتی شاید نیاز به تله گذاری بود که در این زمان هم باز قیمت بیشتر می شود و بیمارستان باید هزینه بیشتری نیز بابت دریافت خدمات سمپاشی پرداخت نماید.

اگر یک مراکز درمانی بخواهید از خدمات سمپاشی بیمارستان ها در شرکت های مختلف بهره مند شود، بهتر است که با آن ها قرارداد بنویسد تا در بازه های زمانی مختلف پرسنل مجموعه سمپاشی به بیمارستان رفته و عملیات سمپاشی را در آن جا انجام دهند. با این کار هزینه های مربوط به سمپاشی آزمایشگاه ها و بیمارستان ها به حداقل خود می رسد و با پرداخت کمترین هزینه محیط مرکز درمانی ضدعفونی و عاری از هر گونه حیوان یا حشره موذی خواهد شد.

سمپاشی کلینیک ها

سمپاشی بیمارستان ها، راهکاری مهم برای حفظ پاکیزگی محیط

 

سمپاشی بیمارستان ها یکی از اقدامات مهمی است که کادر و پرسنل پزشکی باید به آن توجه داشته و در فواصل زمانی مختلف اقدام به سمپاشی محیط نمایند. ما در مجموعه پاکسازان همراه شما هستیم و وظیفه سخت سمپاشی محیط را از روی دوش شما بر می داریم. ما با بهترین امکانات و بهترین سموم در سریع ترین زمان باعث فراری شدن هر نوع حیوان و حشره موذی از محوطه بیمارستان می شویم. برای دریافت اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شوید.

تماس سمپاشی حشرات 09196472172