سمپاشی شپش

تیم سمپاشی پاکسازان محیط، فعالیت گسترده ای در حوزه سمپاشی شپش دارد. اگر به فکر پاکسازی خانه از شپش ها هستید و یا به دنبال بهترین سم شپش برای منزل خود هستید، با ما همراه باشید.

این روزها به دلیل تغییرات آب و هوایی سرو کله شپش ها پیدا می شود. شپش هایی که در رختخواب ها و یا حتی در سر انسان رشد و تولید مثل می کنند! پس اگر شما هم متقاضی سمپاشی شپش هستید و به دنبال یک شرکت سمپاشی معتبر می باشید، با ما همراه باشید.

بهترین شرکت سمپاشی شپش

مشکلات و خطرهایی که یک سمپاشی غیر اصولی به وجود می آورد بسیار زیاد و غیر قابل جبران است. تاثیراتی که یک سمپاشی شپش غیر اصولی بر روی ریه های و … می گذارد غیر قابل باور است. شرکت سمپاشی پاکسازان محیط از بهترین و مورد تایید ترین سموم برای پاکسازی خانه از شپش استفاده می کند.
بهترین شرکت سمپاشی شپش شرکتی است که :
 • در اسرع وقت پاسخگوی مشتریان باشد.
 • نوع شپش و یا حشره ای که محیط را آلوده کرده است را به درستی شناسایی کند.
 • از تجهیزات مناسب برای پاکسازی خانه از شپش استفاده کند.
 • سمپاشی منازل برای شپش را به متخصصین با تجربه بسپارد.
 • سموم ایمن و قوی را برای از بین بردن شپش های خانه و … به کار گیرد.
 • و همچنین فعالیت سمپاشی خود را تضمین کند.
سمپاشی منازل برای شپش
بهترین اقدام در زمانی که حس کردید نیاز به یک سمپاشی دارید تماس با شرکت های معتبر سمپاشی می باشد. شرکت سمپاشی پاکسازان محیط در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.

سمپاشی منازل برای شپش

شپش ها حشرات کوچک و خون خواری هستند که انواع مختلفی دارند. شپش سر ، شپش بدن و شپشک ها از معروف ترین دسته ی شپش ها می باشند. اصلی ترین دلیل به وجود آمدن شپش عدم رعایت بهداشت و نظافت است.

شپش ها عامل بیماری های پوستی ، التهابات پوست و گاهی اوقات نیز تب و لرز هستند. اگر دچار خارش پوست سر و یا بدن خود هستید ممکن است دچار شپش شده باشید. راه های زیادی برای سمپاشی منازل برای شپش وجود دارد.

استفاده از حشره کش ، سم مخصوص شپش ، پیف پاف برای کشتن شپش و … راه های دفع و درمان شپش هستند که عموم مردم می دانند. اما سریع ترین راه و موثر ترین راه درمان منازل از شپش ، سمپاشی شپش می باشد.

سمپاشی شپش یک کار تخصصی است و نیازمند دقت و تجربه است . شما می توانید سمپاشی منازل برای شپش را بصورت تضمینی به ما بسپارید.

پاکسازی خانه از شپش با یک تماس

09196472172


از کجا بفهمیم شپش درمان شده ؟

اگر از پیف پاف برای کشتن شپش های خانه تان استفاده کردید باید بدانید این راه درمان قطعی نیست و ممکن است شپش ها در مکان های مختلفی تخم ریزی کرده باشند و مجددا خانه و اتاق خواب شما را آلوده کنند.

شپش رختخواب یکی از بدترین نوع شپش هاست که سریعا وارد سر و بدن فرد شده و آرامش را سلب می کند. شما برای رهایی از شپش رختخواب اولا به پزشک و متخصص پوست مراجعه کنید و پس از آن برای درمان قطعی و نابودی شپش ها با یک شرکت سمپاشی تماس بگیرید.

ما به شما اطمینان می دهیم که پس از سمپاشی شپش توسط تیم پاکسازان محیط ، هیج اثری از شپش نمی بینید و می توانید بفهمید شپش ها بطور کامل نابود و ریشه کن شده اند.

هزینه سمپاشی شپش

قطعا یک سمپاشی تخصصی هزینه بر است، اما این هزینه ها یکسان و ثابت نیست. قیمت سمپاشی سوسک یا شپش در هر شهر و یا منطقه ای متفاوت است. در اصل مکان که شما زندگی می کنید بر روی قیمت یک سمپاشی تاثیر گذار است.

اما برای به دست آوردن هزینه سمپاشی شپش به طور دقیق کافی است همین الان با کارشناسان سمپاشی ما تماس بگیرید تا با بررسی تمامی موارد قیمت دقیق سمپاشی را به شما اعلام کنیم.

میزان شدت شپشی که محل شما را آلوده کرده است ، متراژ خانه و تعداد دفعاتی که نیاز به سمپاشی دارید در قیمت سمپاشی منازل موثر است.

 

تماس با ما جهت سمپاشی شپش 09196472172


دلیل نیاز به سمپاشی شپش چیست؟

شپش ها حشرات خونخواری هستند که ابعاد آنها بسیار کوچک می باشد. این حشرات کوچک روی پوست پستانداران و پرندگان زندگی می کنند و به تولید مثل می پردازند. سه نوع شپش با انسان سازگار شده است، شپش سر، شپش بدن و شپش زهار یا عانه که هر سه نوع  شپش در تمام دنیا وجود دارند.

آلودگی به شپش می تواند باعث سوزش و خارش شدید پوستی شود. علاوه بر آن شپش ممکن است تب تیفوسی، تب راجعه و تب خندق را منتقل کند. تب تیفوسی منتقله به وسیله شپش که گاهی زندگی هزاران نفر را به خطر می اندازد، در مناطق سردی که مردم در فقر زندگی می کنند و محل های شلوغ، شیوع پیدا می کند. به همین دلیل هر زمان احساس کردید شپش ها به سمت شما و خانواده حجوم آوردند باید سریعا اقدام به سمپاشی کنید. عکس شپش کبوتر را ببینید :

عکس شپش کبوتر

دلیل نیاز به سمپاشی در مجتمع ها چیست؟

بیمارستان ها ، هتل ها ، مجتمع ها و یا آپارتمان های مسکونی، از مناطقی هستند که در آن حشرات بسیاری همچنین شپش ها به وفور یافت می شود که یکی از بزرگترین دلیل آن عدم رعایت نظافت می باشد. اصلی ترین دشمن شپش ها پس از نظافت و رعایت بهداشت ، سمومی است که شپش ها نسبت به آن نمی توانند مقاومت کنند.

درمان شپش با پودر رختشویی یکی از راه های خانگی است اما دوام ندارد! تنها راه و قطعی ترین دشمن شپش ها ، سمپاشی ادارات ، خانه و مجتمع های مسکونی است.

شما با استفاده از خدمات سمپاشی ما به راحتی میتوانید کل مجتمع خود را سمپاشی کنید و دیگر آثاری از این حشرات را ملاحظه نکنید. و اما دلیل سمپاشی در کل مجتمع چیست؟

 • سرشکن شدن هزینه سمپاشی

یکی از دلایل ما که به شما توصیه می کنیم برای سمپاشی کل مجتمع را انجام دهید، سرشکنی هزینه ها می باشد. وقتی تمامی ساکنین در یک مجتمع و یا یک آپارتمان اقدام به سمپاشی کنند، هزینه سمپاشی به شدت کاهش می یابد و این موضوع باعث رضایت اکثریت ساکنین خواهد شد.

 • تمامی مناطق سمپاشی می شود

دیگر مزیت استفاده از این نوع از خدمت، پاکسازی تمامی مناطق موجود در یک مجتمع است. وقتی قرار باشد کل مجتمع سمپاشی شود، دیگر نگرانی باقی نمی ماند چرا که تمامی نقاط شامل سمپاشی می شود و دیگر اثری از حشرات موذی مثل سوسک، ساس و… بعد از سمپاشی نخواهد بود.

تماس با ما جهت سمپاشی شپش 09196472172


چرا سمپاشی دوره ای شپش ؟

بهترین روش برای از بین بردن حشرات موذی مثل سوسک ، مورچه و شپش ، سمپاشی دوره ای می باشد. با تغییر هوا ، گرم و سر شدن هوا سر و کله این حشرات موذی پیدا می شود. به همین دلیل پیشنهاد تیم سمپاشی پاکسازان محیط استفاده از سمپاشی دوره ای به فاصله شش ماه یکبار می باشد.
آمارها نشان از این موضوع می دهد که بهترین زمان برای یک سمپاشی شپش ، نیمه دوم سال است. بهترین اقدام برای ریشه کنی و سمپاشی شپش ها، تماس با یک شرکت سمپاشی معتبر است تا با استفاده از به روزترین روش های سمپاشی شما را در رسیدن به آرامش یاری کند.

از کجا بفهمیم شپش درمان شده

اقداماتی که باید بعد از سمپاشی شپش کرد:

 •  تخت خواب ، کلاه ، حوله ، بالشت و تشک را در آب داغ بگذارید و آنها را با گرمای بسیار زیاد خشک‌کنید تا شپش ها از بین بروند.
 •  شانه و برس ها را در آب بسیار داغ خیس کنید . کف خانه و بالشت‌ها ، مبلمان و دیگر وسایل را کامل جاروبرقی بکشید .
 •  وسایلی که قابل شستشو نیستند را در یک پلاستیک سربسته قرار دهید و به مدت ۲ هفته بگذارید بماند.

تماس با ما جهت سمپاشی شپش 09196472172

4.3/5 - (6 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.