سمپاشی عنکبوت

سمپاشی عنکبوت

فعالیت تیم سمپاشی پاکسازان محیط در حوزه سمپاشی عنکبوت گسترش یافته است و با استفاده از این خدمات ما می توانید برای همیشه از شر عنکبوتها خلاص شوید. تیم سمپاشی پاکسازان محیط ارائه دهنده سمپاشی منازل، سمپاشی شرکتها، سمپاشی ساختمان و همچنین سمپاشی سوسک، سمپاشی ساس و سمپاشی عنکبوت می باشد.

عنکبوت‌ها یکی از انواع جانوران مزاحم و سمی هستند! اگر در منزل خود عنکبوت دیدید حتما جهت مشاوره و درخواست سمپاشی عنکبوت با مشاوران پاکسازان محیط تماس بگیرید. عنکبوت‌ها یکی از ترسناکترین آفاتی هستند که مردم به آنها فوبیای بیشتری نسبت به سایر حشرات دارند.

 عنکبوتها انواع مختلفی دارند و عموما دارای 8 پا هستند و تار تولید می کنند! امروزه ممکن است نه تنها خانه های قدیمی بلکه منازل مسکونی نوساز نیز نیاز به سمپاشی عنکبوت داشته باشند.

سمپاشی انواع عنکبوت ها

عنکبوتها گونه ای از جانوران با بدنی دو بخشی هستند که اکثرا دارای 8 پا یا بیشتر می باشند. عنکبوت ها انواع مختلفی دارند:

 • عنکبوت بیوه سیاه
 • عنکبوت بیوه قهوه ای
 • عنکبوت کیسه  دار طلایی
 • عنکبوت گرگی
 • عنکبوت تورقیفی سیدنی و …

انواع عنکبوت‌ها در اطراف محل زندگی شما ممکن است یافت شود! برخی عنکبوت‌ها مانند عنکبوت انبار ، شبکه‌هایی را برای کمک به گرفتار طعمه های خود می سازند. برخی دیگر ، مانند عنکبوت گرگ ، در حال رومینگ آزاد هستند و هیچگونه توری ایجاد نمی کنند.

بیشتر عنکبوت‌ها بی ضرر هستند و در واقع سودمند هستند زیرا به مگس‌ها و سایر آفات طعمه می زنند. اکثر عنکبوتها برای سوراخ کردن پوست انسان دارای گزش‌هایی بسیار کوچک یا بزرگ هستند.
از انواع عنکبوت‌هایی که در محیط یافت می شوند ، فقط عنکبوت بیوه سیاه و  قهوه ای خطرناک هستند.

هزینه و قیمت سمپاشی عنکبوت

نابودی و سمپاشی عنکبوت در خانه و محل کار، کار آسانی نیست و نیاز به مهارت و تخصص دارد. تیم سمپاشی پاکسازان محیط با داشتن متخصصان خبره و با تجربه در زمینه سمپاشی ، ابتدا به طورت دقیق و به کمک تجهیزات سمپاشی نوع حشره و میزان آلودگی محیط مورد نظر را بررسی کرده و سپس اقدام به سمپاشی می کنند.

جهت اطلاع از هزینه های سمپاشی و مشاوره ی تخصصی برای از بین بردن حشرات خانگی با ما در ارتباط باشید.

دلیل نیاز به سمپاشی عنکبوت در کل مجتمع‌ها و آپارتمان‌ها چیست؟

مجتمع‌ها و یا آپارتمان های مسکونی، یکی از مناطقی است که در آن حشرات بسیاری یافت می شود که یکی از بزرگترین دلیل آن عدم رعایت نظافت می باشد. شما با استفاده از خدمات سمپاشی ما به راحتی می‌توانید کل مجتمع خود را سمپاشی کنید و دیگر آثاری از این حشرات را ملاحظه نکنید. اما دلیل سمپاشی در کل مجتمع چیست؟

هزینه و قیمت سمپاشی عنکبوت

تمامی مناطق به طور دقیق سمپاشی می‌شوند

دیگر مزیت استفاده از این نوع از خدمت، پاکسازی تمامی مناطق موجود در یک مجتمع است. وقتی قرار باشد کل مجتمع سمپاشی شود، دیگر نگرانی باقی نمی‌ماند چرا که تمامی نقاط شامل سمپاشی می شود و دیگر اثری از عنکبوتها بعد از سمپاشی نخواهد بود.

سرشکن شدن هزینه سمپاشی

یکی از دلایل ما که به شما توصیه می‌کنیم برای سمپاشی کل مجتمع را انجام دهید، سرشکنی هزینه‌ها می باشد. وقتی تمامی ساکنین در یک مجتمع و یا یک آپارتمان اقدام به سمپاشی کنند، هزینه سمپاشی عنکبوت به شدت کاهش می‌یابد و این موضوع باعث رضایت اکثریت ساکنین خواهد شد.

روش های نابودی انواع عنکبوت در خانه

روش های نابودی انواع عنکبوت

مواد شیمیایی خانگی در برابر عنکبوت‌ها چندان موثر نیستند و همچنین عنکبوت‌ها به راحتی آفات را جمع نمی کنند. بنابراین صرفا سمپاشی خانگی و استفاده از سموم و اسپری حشره کش راه دفاع در برابر عنکبوت‌ها نمی باشد.

عنکبوت‌ها با پاهای بلند خود شکم خود را خیلی بالاتر از سطح زمین نگه می دارند، بنابراین در صورت استفاده از اسپری حشره کش ، باقیمانده حشره کش فقط پاهای آن‌ها را لمس می کند و آنها را نمی‌کشد. بنابراین اگر در خانه خود عنکبوت دیدید و خواستید اقدام به کشتن آن بکنید علاوه بر استفاده از اسپری مستقیم ، از روزنامه ، کفش و یا هر نوع سلاح دیگری با حشرات ارتباط برقرار کنید و بصورت تهاجمی آن را بکشید.

یکی دیگر از راه‌هایی که برای به دام انداختن عنکبوت‎‌‌ها مفید است استفاده از چسب یا تله های چسبنده است . بعضی از این چسب‌ها را می توانید بصورت جعبه بچسبانید تا بتوانید عنکبوت‌ها را گیر بیندازید.

با تمام این روش های ذکر شده بهترین و بی دردسر ترین راه برای نابودی حشرات موذی خانه از جمله عنکبوت ها ، سمپاشی تخصصی عنکبوت است.

علت وجود عنکبوت در خانه چیست؟

علت وجود عنکبوت در خانه ها چه مواردی است:

 1. قدیمی بودن خانه
 2. وجود زمین های خاکی و بیایانی اطراف محل سکونت
 3. داشتن حیاط و فضای آزاد
 4. بازگذاشتن درب و پنجره های خانه در تابستان
 5. وجود حشرات دیگر به عنوان تامین کننده ی منابع غذایی عنکبوت ها
 6. عدم نظافت منظم خانه و …

همانطور که می دانید عنکبوتها حشرات دیگر را می‌خورند. بنابراین کاهش وجود حشرات دیگر در اطراف خانه شما باعث کاهش منابع غذایی آنها می شود.

یکی دیگر از علل وجود عنکبوت در خانه وجود نور و روشنایی است! عنکبوت ها دوست دارند در نزدیکی منابع نور و گوشه های دیوار آویزان ‌شوند. وجود نور به  آنها کمک می‌کند تا حشرات پرنده را جذب کنند و آنها را شکار کنند.

بنابراین برای خلاص شدن از عنکبوت‌ها، می توانید پیش از سمپاشی عنکبوت به سمپاشی پشه ، سمپاشی موریانه ، سمپاشی سوسک، سمپاشی ساس و یا سایر حشرات موجود در خانه بپردازید.

قبل از سمپاشی عنکبوت چه اقداماتی را انجام دهیم؟

یکی از مواردی که باید قبل از سمپاشی به آن توجه داشت و برای آن برنامه ریزی کرد، آماده باشید که خانه و آپارتمان خود را در حین سمپاشی ترک کنید و تا زمانی که سموم استفاده شده به طور کامل خشک نشده به محیط بر نگردید. محدوده زمانی که طول می‌کشد تا سموم به طور کامل خشک شود چیزی حدود 3 الی 6 ساعت می باشد، اما این بازه زمانی نسبت نوع سمپاشی شاید تغییراتی داشته باشد.

کارشناسان ما قبل از اقدام به سمپاشی بازه زمانی دقیق به شما اعلام می کنند تا بتوانید برنامه ریزی دقیق داشته باشید.

دلیل انتخاب یک شرکت سمپاشی معتبر برای سمپاشی عنکبوت خود چیست؟

مشکلات و خطرهایی که یک سمپاشی غیر اصولی به وجود می آورد بسیار زیاد و غیر قابل جبران است. تاثیراتی که یک سمپاشی عنکبوت غیر اصولی بر روی ریه های و … می‌گذارد غیر قابل باور است. شرکت سمپاشی پاکسازان محیط از بهترین و مورد تاییدترین سموم برای خدمات سمپاشی خود استفاده می کند.بهترین اقدام در زمانی که حس کردید نیاز به یک سمپاشی دارید تماس با شرکت های معتبر سمپاشی می باشد. شرکت سمپاشی پاکسازان محیط آریا، بهترین شرکت سمپاشی در ایران در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.

سوالات متداول

قبل از سمپاشی عنکبوت چه اقداماتی را انجام دهیم؟

برای سمپاشی عنکبوت حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در زمان مناسب بتوانید منزل را ترک کنید و تا اتمام بازه اعلام شده وارد منزل نشوید.

هزینه سمپاشی عنکبوت چقدر است؟

با توجه به سم به کار رفته و همچنین متراژ محل هزینه های سمپاشی عنکبوت تغییر می‌کند. برای اطلاع دقیق از قیمت سمپاشی عنکبوت با ما تماس بگیرید.

تماس سمپاشی حشرات 09196472172