موریانه زدایی با کیفیت و قیمت تضمینی!

موریانه زدایی و روش های مختلف دفع موریانه و سمپاشی بسیار زیاد است به همین دلیل زمانی که اسم موریانه به وسط می آید کلماتی مثل: نفتالین و موریانه ، گازوئیل و موریانه ، نفت و موریانه و… به ذهن خطور می‌کند. گروه پاکسازان محیط اطلاعاتی تکمیلی در مورد اندازه موریانه و روش های موریانه زدایی به شما پیشنهاد می‌دهد و در صدد است با استفاده از قوی‌ترین روش های موریانه زدایی نقش عظیمی در ریشه کنی موریانه های محیط شما ایفا کند. اگر شما هم به فکر یک سم پاشی اصولی و حرفه ای هستید کافی است با ما در ارتباط قرار بگیرید.  اگر شما هم به فکر سمپاشی موریانه هستید کافی است با ما همراه باشید.

تماس با ما جهت موریانه زدایی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

موریانه زدایی چیست؟

از میان حشرات مختلف، جوندگان و آفات دیگر، موریانه ها خطرناک ترین آنها هستند. موریانه‌ها آفاتی هستند که می تواند بنیاد خانه شما را در عرض چند سال خراب کنند. بدترین بخشش این است که در چند سال اول حضور آنها هیچ هشداری نمی‌دهند و هیچ نشانه ای از خود بروز نمی‌دهد. وقتی متوجه می شوید که خانه  مورد هجوم موریانه‌ها قرار گرفته است، می توان گفت خیلی دیر شده است.

خانه شما با ارزش است و ممکن است شانس مجددی برای سرمایه گذاری مجدد به خاطر این آفت نداشته باشد پس مهم است که برای محافظت از خانه خود، گام‌هایی بردارید و اقدام های لازم را انجام دهید. قبل از اینکه به طور مستقیم روش های کنترل موریانه‌ها را انجام دهیم، باید اطلاعاتی در مورد آنها داشته باشیم.

نکته جالبی که در مورد موریانه ها وجود دارد این است که این حشرات کوچک چند سال پیش بیش از پنج میلیارد دلار به مردمان آمریکا ضرر رسانند. به همین دلیل تا دیر نشده باید فکری به حال از بین بردن موریانه‌ها کنید. موریانه زدایی یکی از خدماتی است که توسط ما انجام می شود و این خدمت به صورت کاملا تخصصی و تضمینی زیر نظر وزارت بهداشت انجام می شود.

تماس با ما جهت موریانه زدایی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

هزینه موریانه زدایی

برای تعیین دقیق قیمت موریانه زدایی باید فاکتورهای بسیاری را مد نظر قرار داد. از جمله می‌توان به متراژ محیط مد نظر، نوع موریانه، تعداد دفعاتی که سمپاشی انجام می شود و همچنین نوع سمی که استفاده می شود تاثیر مستقیم بر روی هزینه موریانه زدایی دارد. اما هستند شرکت‌هایی که طرح های تخفیفات بسیار خوبی برای استفاده از این نوع خدمت سمپاشی ارائه می‌دهند و قطعا استفاده از طرح های ویژه موریانه زدایی شما می‌توانید با هزینه مناسب از شر این حشرات کوچک خانه خراب کن راحت شوید.

 

موریانه زدایی و سمپاشی موریانه

بهترین زمان برای موریانه زدایی:

موریانه های همانند تمامی حشرات رد پاهایی از خود به جا می‌گذراند. با دیدن هر کدام از این رد پاها ما متوجه می شویم الان زمان موریانه زدایی است و شما باید در پی ریشه کنی این حشرات باشید. و اما این نشانه‌ها چیست:

دیدن چوب های آسیب دیده شما را باید به فکر موریانه زدایی بیندازد.

اگر خانه بیشتر از چوب ساخته شده است باید بیشتر  مراقب باشید چرا که  معمولا ً چوب در پشت و زیر سطوحی نظیر کف و دیوار پیدا می شود. هفته ای یک بار به کف یا سازه های چوبی خانه نگاه کنید تا مطمئن شوید که آسیبی به وجود آمده یا خیر. همانطور که می دانید موریانه ها در واقع به درختان آسیب می رسانند و آنها را می جوند.

با گذشت سال ها، چوب آسیب می بیند و تضعیف می شود  و در یک آن می‌توانند منزل شما را نابود کنند. پیشنهاد ما به شما این است که در زمانی که حس کردن سازه های چوبی منزلتان آسیب دیده است، سریعا با ما تماس بگیرید تا خدمت موریانه زدایی را برای شما به ارمغان آوریم.

تماس با ما جهت موریانه زدایی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

دیدن بال موریانه دیگر نشانه ای برای موریانه زدایی است

موریانه ها بال دارند ؛ شما ممکن است بال های آنها را نزدیک پنجره، در یا سایر نقاط دسترسی به منزل پیدا کنید. زمانی که موریانه ها در محل مناسب برای کندن چوب پیدا می شوند، بال های خود را از هم باز می کنند، زیرا می دانند که دیگر به بال نیاز نخواهند داشت.

بال های موریانه ها شبیه بال های مورچه هستند ؛ اگر شما بال ها را پیدا کردید، یک اقدام فوری باید انجام دهید و سریعا با شرکت موریانه زدایی پاکسازان محیط تماس بگیرید تا اتفاقی بزرگ تر پیش نیاورند برای منزل شما.

 

با دیدن  تونل های گلی که توسط موریانه ها ساخته می شود به فکر موریانه زدایی باشید

گِل می تواند در نزدیکی درختان یا انبارها یا جایی که زمین خانه شما را به هم متصل می کند، پیدا شود. همانطور که می دانید موریانه ها به دمای خاصی نیاز دارند تا بتوانند زنده بمانند و تولید مثل کنند. آن ها در مکان‌هایی که رطوبت وجود دارد رشد خواهند کرد. لوله‌ها و تونل ها برایشان مناسبند. می توانید قسمتی از لوله را بردارید تا ببینید آیا موریانه ها در حال بیرون رفتن هستند یا خیر. در این زمان بهترین اقدام ارتباط با تیم سمپاشی ما می باشد تا در سریع زمان اقدام به موریانه زدایی کنیم.

موریانه زدایی

اگر شما هم در فکر موریانه زدایی و یا ریشه کنی موریانه های اطراف محیط زندگی خود هستید، همین الان با ما تماس بگیرید.

تماس با ما جهت موریانه زدایی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

FALL SEASON SKINCARE ROUTINE
4.4/5 - (7 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.