شرکت های مبارزه با موش

 شما به چه نوع سمپاشی نیاز دارید؟ بسیاری از مشتری‌های ما راه‌های کشتن موش با پفک، کشتن موش با برق یا بهترین سم برای کشتن موش را امتحان کرده‌اند، اما همچنان پس از مشاهده نشانه های وجود موش در خانه به دنبال شماره تلفن مبارزه با موش یا از بین بردن موش در سقف کاذب برای موش های خانگی یا بهترین راه مبارزه با موش صحرایی هستند. اگر شما هم به دنبال شرکت های مبارزه با موش هستید، با شماره 09196472172 تماس بگیرید تا با تضمین یک ساله، طعمه گذاری موش را برای شما انجام دهیم.

 

شماره تماس شرکت مبارزه با موش 09196472172

بهترین سم برای کشتن موش

بیماری های قابل انتقال توسط جوندگان،  مبارزه با آنها را حائز اهمیت می گرداند. از بین بردن موش‌های خانگی یکی از دغدغه‌های بسیاری از مردم می باشد، به همین دلیل اهمیت وجود شرکت های مبارزه با موش افزایش پیدا کرده است.

اگر به دنبال شرکت های مبارزه با موش معتبر هستید و قصد دارید روش های از بین بردن موش خانگی و سمپاشی موش را بیاموزید با ما همراه باشید.

درباره موش

موشهای خانگی به سرعت با محیط اطراف خود منطبق می‌شوند و به راحتی می‌توانند در مکان های مختلف زندگی کنند و همچنین به زاد و ولد بپردازند. اندازه موش‌ها بسیار کوچک است و وزنشان در حدود 15 تا 30 گرم می باشد.

طول دم و بدن آنها مساوی، گوشها نسبتا بزرگ و چشمهای درشت و رنگ آنها خاكستری متمایل به قهوه‌ای است. موش خانگی بر خلاف موشهای بزرگ كه نمی توانند بدون آب زنده بمانند با استفاده از سیستم تغلیظ ادرار در كلیه آب را ذخیره می‌كند و بیشتر آب را از طریق مواد غذایی آبدار تامین می‌كند.

میزان مصرف آب در كنترل جمعیت این موش بسیار موثر است. موشهای خانگی شب فعال هستند و شبها برای تغذیه از لانه خود خارج می شوند ،این موشها كمتر به ایجاد لانه علاقه دارند و بیشتر از شكاف دیوارها یا از بین درز آجر خانه‌ها برای زندگی ا ستفاده می‌كند و با وجود شرایط مساعد و امن بودن مكان ،درز یا شكاف را گسترش داده و آن را بزرگتر می‌كند.

شرکت های مبارزه با موش در اولین اقدام برای از بین بردن موش ها مکان هایی که احتمال حضور موش ها باشد را بررسی میکنند و از روش های نوین و تایید شده برای ریشه کنی موش ها استفاده می کنند.

شماره تماس شرکت مبارزه با موش 09196472172

 

شرکت های مبارزه با موش

 

روش تولید مثل موش ها

هر موش ماده مي تواند تا 3 بار در طی یک سال توليد مثل کند و هر بار بین تا 10 بچه مي‌زايد. اما در بعضی مواقع  تا 17 نوزاد هم دیده شده است.

حاملگي تقریبا 20 روز طول مي‌كشد. نوزادان تا 3 هفته شير مي‌خورند و پس از حدود 3 هفته به وزن 10 تا 12 گرم می‌رسند. 2 تا 5 روز بعد مادر دوباره آماده جفتگيري می‌باشد. نوزادان نيز بعد از 4 ماه موش بالغ و کامل هستند و مي توانند جفت گيري و توليد مثل کنند.

شماره تماس شرکت مبارزه با موش 09196472172

 موشهای بزرگ در هر فصلی از سال توليد مثل می‌کنند. يک جفت که سالي سه زايمان دارد، می‌تواند در عرض سه سال حداقل 20 ميليون موش به وجود آورد.  آزمايش کنندگان، تمام سم‌های شناخته شده را به کار برده اند، بنابراين در مواردي که مقدار کشتار 95 درصد بوده، جمعيت موشها در نقطه مورد نظر طي يک سال به حالت اول برمی‌گردد. اگر به فکر از بین بردن موش های خانگی نباشید قطعا آنها به زادو ولد می پردازند و کنترل این موجودات بعد از مدتی بسیار سخت می شود.

روش های مقابله با ورود موش ها

  • مسدود نمودن سوراخها و درزهای كنار دیوار
  • تعویض شیشه‌ها و دربهای شكسته و خراب
  • نصب توری بر روی سوراخها و منافذ فاضلاب
  • غیرقابل نفوذ نمودن درهای ورودی ساختمان
  • قراردادن زباله ها در كیسه های دربسته
  • تعمیر كردن لوله های آب و جلوگیری از چكه كردن آنها

 

شرکت های مبارزه با موش

 

قویترین سم موش

برای از بین بردن موش‌ها، سم‌های بسیاری توصیه شده است. اما استفاده از این سموم کار راحتی نیست، چرا که اگر به صورت صحیح و اصولی اقدام به سمپاشی منزل نکنیم قطعا تاثیرات بسیار جبران ناپذیری می‌گذارد. پس پیشنهاد ما این است که اقدام سمپاشی را به متخصصان این حوزه بسپارید تا بدون هیچ مشکلی و در آرامش کامل اقدام به سمپاشی کنیم.

 

از بین بردن موش های خانگی

اکثر مردم در تلاش هستند که راهی را پیدا کنند که بتوانند به راحتی موش های خانگی را از بین برد. تمامی راه های توصیه شده توسط افراد مختلف فط برای از بین بردن تعداد بسیار کمی از موش ها می باشد. اگر شما به فکر ریشه کنی و از بین بردن دائمی موش های خانگی هستید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید تا در سریع زمان به صورت کاملا تخصصی موش های منزل شما را ریشه کن کنیم.

 

کدام یک از شرکت های مبارزه با موش معتبر هستند

این سوال بسیاری از مشتریان ما بوده که آیا گروه پاکسازان محیط جزو شرکت های مبارزه با موش معتبر است؟ آیا مورد تایید وزارت بهداشت می باشد؟ گروه پاکسازان محیط با بیش از ده سال فعالیت و تجربه در حوزه سمپاشی منازل شرکت ها و کارخانه ها جزو برترین شرکت های سمپاشی ایران می باشد.

ما در اکثر نقاط ایران برای آرامش شما فعالیت داریم و در تلاش هستیم با افزایش فعالیت خود در تمامی شهرهای ایران گامی مثبت در پاک سازی محیط شما برداریم.

اگر شما هم به دنبال شرکت های مبارزه با موش معتبر هستید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان کارشناسان ما برای از بین بردن این موجودات اقدام کنند.

شماره تماس شرکت مبارزه با موش 09196472172

 

4.7/5 - (3 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.