شرکت های مبارزه با موش

شرکت های مبارزه با موش : شما به چه نوع سمپاشی نیاز دارید؟ بسیاری از مشتری های ما راه های کشتن موش با پفک، کشتن موش با برق یا بهترین سم برای کشتن موش را امتحان کرده اند اما همچنان پس از مشاهده نشانه های وجود موش در خانه به دنبال شماره تلفن مبارزه با موش یا از بین بردن موش در سقف کاذب برای موش های خانگی یا بهترین راه مبارزه با موش صحرایی هستند. اگر شما هم به دنبال شرکت های مبارزه با موش هستید، با شماره 09196472172 تماس بگیرید تا با تضمین یک ساله طعمه گذاری موش را برای شما انجام دهیم.

 

شماره تماس شرکت مبارزه با موش 09196472172

بهترین سم برای کشتن موش

بیماری های منتقله توسط جوندگان موجب اهمیت پزشكی این موجودات است كه مبارزه با آنها را حائز اهمیت می گرداند. از بین بردن موش های خانگی یکی از دغدغه های بسیاری از مردم می باشد، به همین دلیل اهمیت وجود شرکت های مبارزه با موش افزایش پیدا کرده است.

اگر به دنبال شرکت های مبارزه با موش معتبر هستید و قصد دارید روش های از بین بردن موش خانگی و سمپاشی موش  را بیاموزید با ما همراه باشید و همچنین دیگر به دنبال بهترین سم برای کشتن موش نباشید.

درباره موش

موشهای خانگی به سرعت با محیط اطراف خود منطبق می شودند و به راحتی میتوانند در مکان های مختلف زندگی کنند و همچنین به زادو ولد بپردازند. اندازهموش ها بسیار کوچک است و وزنشان در حدود 15 تا 30 گرم می باشد.

طول دم و بدن آنها مساوی ،گوشها نسبتابزرگ و چشمهای درشت و رنگ آنها خاكستری متمایل به قهوه ایی است. موش خانگی بر خلاف موشهای بزرگ كه نمی توانند بدون آب زنده بمانند با استفاده از سیستم تغلیظ ادرار در كلیه آب را ذخیره می كند و بیشتر آب را از طریق مواد غذایی آبدار تامین می كند.

میزان مصرف آب در كنترل جمعیت این موش بسیار موثر است. موشهای خانگی شب فعال هستند و شبها برای تغذیه از لانه خود خارج می شوند ،این موشها كمتر به ایجاد لانه علاقه دارند و بیشتر از شكاف دیوارها یا از بین درز آجر خانه ها برای زندگی ا ستفاده می كند و با وجود شرایط مساعد و امن بودن مكان ،درز یا شكاف را گسترش داده و آن را بزرگتر می كند.

شرکت های مبارزه با موش در اولین اقدام برای از بین بردن موش ها مکان هایی که احتمال حضور موش ها باشد را بررسی میکنند و از روش های نوین و تایید شده برای ریشه کنی موش ها استفاده می کنند.

شماره تماس شرکت مبارزه با موش 09196472172

 

شرکت های مبارزه با موش01

 

روش تولید مثل موش ها

هر موش ماده مي تواند تا 3 بار در طی یک سال توليد مثل کند و هر بار بین تا 10 بچه مي زايداما در بعضی مواقع  تا 17 نوزاد هم دیده می شود.

حاملگي تقریبا 20 روز طول مي كشد. نوزادان تا 3 هفته شير مي خورند و پس از حدود 3 هفته به وزن 10 تا 12 گرم می رسند. 2 تا 5 روز بعد مادر دوباره آماده جفتگيري می باشد. نوزادان نيز بعد از 4 ماه موش بالغ و کامل هستند و مي توانند جفت گيري و توليد مثل کنند.

شماره تماس شرکت مبارزه با موش 09196472172

 موشهاي بزرگ در هر فصلي از سال توليد مثل می کنند. يک جفت که سالي سه زايمان دارد، مي تواند در عرض سه سال حداقل 20 ميليون موش به وجود آوردآزمايش کنندگان تمام سمهاي شناخته شده را به کار برده اند، بنابراين در مواردي که مقدار کشتار 95 درصد بوده ، جمعيت موشها در نقطه مورد نظر طي يک سال به حال اول برمی گردد. اگر به فکر از بین بردن موش های خانگی نباشید قطعا آنها به زادو ولد می پردازند و کنترل این موجودات بعد از مدتی بسیار سخت می شود.

روش های مقابله با ورود موش ها

  • مسدود نمودن سوراخها و درزهای كنار دیوار
  • تعویض شیشه ها ودربهای شكسته و خراب
  • نصب توری بر روی سوراخها و منافذ فاضلاب
  • غیرقابل نفوذ نمودن درهای ورودی ساختمان
  • قراردادن زباله ها در كیسه های دربسته
  • تعمیركردن لوله های آب و جلوگیری از چكه كردن آنها

 

شرکت های مبارزه با موش

 

قویترین سم موش

برای از بین بردن موش ها سم های بسیاری توصیه شده است. اما استفاده از این سموم کار راحتی نیست، چرا که اگر به صورت صحیح و اصولی اقدام به سمپاشی منزل نکنیم قطعا تاثیرات بسیار جبران ناپذیری میگذارد. پس پیشنهاد ما این است که اقدام سمپاشی را به متخصصان این حوزه بسپارید تا بدون هیچ مشکلی و در آرامش کامل اقدام به سمپاشی کنیم.

 

از بین بردن موش های خانگی

اکثر مردم در تلاش هستند که راهی را پیدا کنند که بتوانند به راحتی موش های خانگی را از بین برد. تمامی راه های توصیه شده توسط افراد مختلف فط برای از بین بردن تعداد بسیار کمی از موش ها می باشد. اگر شما به فکر ریشه کنی و از بین بردن دائمی موش های خانگی هستید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید تا در سریع زمان به صورت کاملا تخصصی موش های منزل شما را ریشه کن کنیم.

 

کدام یک از شرکت های مبارزه با موش معتبر هستند

این سوال بسیاری از مشتریان ما بوده که آیا گروه پاکسازان محیط جزو شرکت های مبارزه با موش معتبر است؟ آیا مورد تایید وزارت بهداشت می باشد؟ گروه پاکسازان محیط با بیش از ده سال فعالیت و تجربه در حوزه سمپاشی منازل شرکت ها و کارخانه ها جزو برترین شرکت های سمپاشی ایران می باشد.

ما در اکثر نقاط ایران برای آرامش شما فعالیت داریم و در تلاش هستیم با افزایش فعالیت خود در تمامی شهراهای ایران گامی مثبت در پاک سازی محیط شما برداریم.

اگر شما هم به دنبال شرکت های مبارزه با موش معتبر هسستید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان کارشناسان ما برای از بین بردن این موجودات اقدام کنند.

شماره تماس شرکت مبارزه با موش 09196472172

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.