سوسک آمریکایی، از بین بردن سوسک امریکایی

سوسک آمریکایی

سوسک آمریکایی چیست؟ یکی از بزرگترین گونه های سوسری هاست. این نوع سوسک با سوسک آلمانی یا انواع گونه های سوسک تفاوت زیادی دارد. وجود سوسک آمریکایی در محیط کار یا منزل می تواند آرامش همه افراد را تحت شعاع خود قرار دهد. برای از بین بردن سوسک آمریکایی یا سوسک حمام آمریکایی شما را با این نوع سوسک آشنا می کنیم.

از بین بردن سوسک آمریکایی

 

 • مشخصات سوسک آمریکایی
 • از بین بردن سوسک آمریکایی
 • نحوه زندگی سوسک آمریکایی
 • سوسک آمریکایی در کجا یافت می شود؟
 • خطرات سوسک امریکایی
 • نحوه از بین بردن سوسک امریکایی
 • بهترین سم برای سوسک آمریکایی
 • سوسک آمریکایی در ایران
 • عکس سوسک آمریکایی
 • خصوصیات سوسک امریکایی
 • چرخه زندگی سوسک آمریکایی
 • سوسک ریز و سوسک فاضلاب از کجا می آید
 • سوسک از چی بدش میاد
 • از بین بردن سوسک ریز کابینت
 • غذای سوسک چیست
 • عمر سوسک

 

مشخصات سوسک آمریکایی

🔵  سوسک آمریکایی در اغلب موارد به رنگ قهوه ای مایل به زرد مشاهده می گردد.

🔵  طول این موجود در زمان رشد در حدود 50 میلیمتر می باشد.

🔵  مناطق گرم و مرطوب برای رشد و گسترش این سوسک آمریکایی بسیار تاثیر گذار و مؤثر است.

🔵  در صورت وفور غذا در این مناطق، رشد سوسک به سرعت اتفاق می افتد.

🔵  سوسک آمریکایی نر و ماده دارای دو بال هستند اما عموما قادر به پرواز نیستند.

🔵  سوسک امریکایی برخلاف سوسک آلمانی بدنی عریض و پهن دارد.

🔵  عمدتا از نشاسته، شیرینی‌جات و محصولات گوشتی یا حتی زباله تغذیه می‌کنند.

🔵  سوسک آمریکایی از دسته سوسک های خانگی است.

بهترین سم برای سوسک آمریکایی


نحوه زندگی سوسک آمریکایی چگونه است؟

همانطور که گفتیم سوسک آمریکایی در مناطق گرم و مرطوب زندگی می کنند. سوسکها پس از وارد شدن به اماکن مد نظر و محیط های مناسب، اقدام به تخم ریزی در این محیط‌ها نموده و آنها را به دور از چشم و در محل های تاریک قرار می دهند.

جعبه های چوبی و لایه های زیرین تختخواب نیز برای چسباندن تخم های آن مکان بسیار مناسبی به شمار می رود. سوسک های بالغ به طور تقریبی در مدت زمانی چند ماهه و در نهایت تا یکسال به زندگی خود ادامه می دهند و در طی این زمان چندین بار فرآیند تخم ریزی را انجام می دهند.

سوسک آمریکایی یک محفظه کپسول مانند در اطراف تخم های خود می سازد تا از امنیت کامل برخوردار باشند. هر کپسول حاوی 16 عدد تخم است.پس از گذشت زمان رشد تخم‌ها، سوسک امریکایی کودک از تخم‌ها بیرون می‌آیند و در صورت دستیابی به آب و غذا به سرعت رشد می کنند.

سوسک آمریکایی

 

سوسک آمریکایی در کجاها یافت می شود؟

این موجودات از نان، غلات، گوشت، پنیر، شیر، شکر و شکلات های شیرین به عنوان تغذیه استفاده می برند. همچنین از کفی کفش، چوب های بکار رفته در سقف، جلد کتاب و مقوا نیز برای خوردن سود می برند.

به طور معمول بهترین مکان اختفای سوسک‌ها سیستم فاضلاب، درون رادیو یا تلویزیون، زیر زمین، کابینت و نقاط تاریک می باشد. سوسکها اگر دچار گرسنگی شدید شده یا آلودگی ایجاد شده در محیط در حد بسیار بالایی باشد، در طول روز به فعالیت خود ادامه می‌دهند، اما به طور کلی فعالیت عمده آنها در هنگام شب انجام می گیرد.

زیر گلدان‌ها نیز فضای بسیار مطلوبی برای زندگی سوسک امریکایی به حساب می آید. این موجودات به سهولت از درها و پنجره‌ها امکان ورود به خانه را پیدا می کنند. خرده های مواد غذایی ریخته شده بر روی سطح کف آشپزخانه و همینطور کابینتها، یکی از عوامل حضور سوسک‌ها در این محیط‌ها می‌باشد. این حشرات به راحتی و خیلی سریع قادر به حرکت هستند.

سوسک امریکایی برای باقی ماندن در کنار سایر سوسک ها اقدام به تولید یک ماده شیمیایی می نماید. تولید این ماده موجب زیاد شدن جمعیت سوسک ها می گردد. در این مواقع افراد برخوردار از حس شامه قوی، امکان متوجه شدن این بو را دارند.

اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا ما با روش های جدید و تجهیزات حرفه ای سمپاشی سوسک اقدام به پیشگیری و مبارزه با این سوسک‌ها می کنیم.

تماس با ما جهت سمپاشی سوسک آمریکایی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲


از بین بردن سوسک آمریکایی

سوسک آمریکایی به دلیل زندگی در محیط های کثیف و آلوده به میکروب، با حضور خود به راحتی می تواند باعث ایجاد آسم و آلرژی شده و آلودگی مواد غذایی را سبب شود. همچنین در گسترش بیماری‌ها نیز نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. تماس این موجودات با محیط های آلوده و مواد فاسد، انتقال میکروبها به محیط زندگی انسان‌ها را به راحتی میسر می سازد.

حضور سوسک در محیط زندگی، موجب انتقال بسیاری از بیماری ها به وسیله بال و شاخک های آن می شود. در نتیجه، سلامتی افراد نیز ممکن است در اثر وجود این موجودات در معرض تهدید قرار گیرد.

جهت از بین بردن سوسک آمریکایی با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

بیماری های ویروسی نظیر تب تیفو، طاعون ، بیماری وبا و اسهال تنها بخشی از مضرات و خطرات سوسک امریکایی را در معرض نمایش قرار می دهد. بر همین اساس، برای پیشگیری از ایجاد این مخاطرات و تهدید سلامتی باید نسبت به پاکسازی و از بین بردن آنها اقدام نمود.

در این زمینه شرکت پاکسازان محیط به یاری شما برای مقابله جدی با این موجودات مزاحم می شتابد. این شرکت ضمن تامین سلامتی شما، آرامش و محیطی پاک و عاری از وجود سوسک امریکایی را با خود به ارمغان می آورد.

سوسک آمریکایی

اگر محیط خانه و یا محل کار شما برای سوسک آمريكایی مناسب باشد، این سوسک‌ها به سرعت رشد می کنند و وارد لوازم خانه و درزها و شکاف های دیوار می شوند.در آنجاها شروع به تخم ریزی کرده و تکثیر می شوند. پس بهترین راه برای برای مقابله با سوسک آمريكایی 2 چیز است:

 1. سمپاشی خانه به یک تیم حرفه ای جهت سمپاشی .
 2. تمیز نگه داشتن مداوم منزل و آشپزخانه جهت جلوگیری از ورود سوسک آمریکایی یا سوسک کابینت و یا انواع دیگر سوسکها.

نحوه مقابله و از بین بردن سوسک آمریکایی 

امروزه یکی از دغدغه های مهم و اساسی بسیاری از ساکنان منازل، عدم وجود سوسک در محیط زندگی آنها می باشد. از بین بردن انواع سوسک ،سوسک آمریکایی ، سوسک شرقی ، سوسک فاضلاب ، سوسک ریز آشپزخانه ، سوسک آلمانی و سوسک خانگی ، دغدغه بسیاری از مشتری های ماست.

اولین اقدام مؤثر و تاثیر گذار که می توان برای مقابله و پاکسازی سوسک امریکایی انجام داد، مسدود نمودن راه نفوذ و ورود این موجودات به داخل منزل می باشد. نظافت و تمیزی آشپزخانه به عنوان کانون حضور این حشرات موذی، از موارد حائز اهمیت در این زمینه به شمار می رود. چربی‌ها موجود در سطح آشپزخانه می تواند میزبان مناسبی برای حضور سوسک ریز آشپزخانه  و یا سوسک آمریکایی باشد.

شستن به موقع ظرف‌ها نیز در کاهش ورود آنها به محیط آشپزخانه از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. گرفتن نشتی شیرهای آب نیز اقدام مؤثری در این زمینه به شمار می رود. از انبار کردن وسایل چوبی قدیمی در خانه باید جلوگیری به عمل آورد.

بستن دریچه فاضلاب به ویژه در هنگام شب نیز می تواند مانع از ورود سوسک‌ها به محیط زندگی افراد شود. خالی نمودن مرتب سطل زباله نیز می تواند در زمینه عدم حضور سوسک آمریکایی تاثیر گذار و مؤثر باشد.

دومین اقدام جهت از بین بردن سوسک‌ها سمپاشی است. بسیاری از مردم در وهله ی اول آسانترین راه را انتخاب می کنند یعنی استفاده از سموم سوسک کش و اسپری حشره کش. این سموم برای همه انواع سوسک و حشرات مناسب نمی باشد.

سوسک آمریکایی

شاید بتوانید با این سموم مورچه‌ها را از بین ببرید اما بدانید برای ریشه کن کردن سوسک امریکایی باید از روشی حساب شده استفاده کنید. موثرترین راه برای کشتن سوسک های خانه سمپاشی خانه توسط تیم مجهز سمپاشی است.

تماس با ما جهت از بین بردن سوسک امریکایی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

4.1/5 - (7 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.