شرکت موش گیری

شرکت موش گیری خوب کجاست ؟ برای موش گیری کار را به کاردان بسپارید. شرکت پاکسازان محیط با تجربه ای که در حوزه ی سمپاشی انواع سوسک و موش گیری دارد کیفیت کار خود را تضمین می کند. ترفند های مهمی بایستی در شرکت موش گیری اجرا شود تا این کار به نحو احسن انجام گیرد.

 

شرکت موش گیری : این روزها به دلیل ازدحام زیاد شرکت های سمپاشی در ایران پیدا کردن شرکتی که بتوان به آن گفت شرکت موش گیری که فعالیت گسترده ای در گرفتن موش خانگی ، سمپاشی موش خانگی و همچنین کشتن موش فاضلابی باشد، مقداری سخت شده است.

تماس با ما جهت سمپاشی موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

گروه پاکسازان محیط با تجربه نزدیک به یک دهه در ارائه خدماتی سمپاشی منازل پیشرو است. اگر شما هم به دنبال شرکت موش گیری ( و سمپاشی موش در تهران )معتبری هستسد کافی است همین الان با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان از این موجودات مزاحم خلاص شوید. سمپاشی موش و یا موش گیری یکی دیگر از خدماتی است که ما با استفاده از قوی ترین سموم و بهترین راه های از بین بردن موش ها اقدام به ریشه کنی این موجودات پستاندار میکنیم.

درباره موش ها بیشتر بدانید…

موش ها موجوداتی پستاندار هستند که طول عمر آنها بین سه سال تا پنج سال می باشد. این پستاندارن کوچک از دسته جوندگان می باشند. به دلیل اینکه دندان های موش ها رشد دائمی دارند آنها مجبور هستند با جویدن اجسام سخت دندان های خود را فرسوده کنند.

به همین در تلاش برای پیدا کردن اجسام سخت هستند واگر جسم سختی را پیدا نکنند شروع به جویدن فرش ها، لباس ها، کتاب ها و هرچه در دسترشان قرار بگیرد میکنند. موش ها بدنی کشیده دارند که رنگ پوست آنها خاکستری و یا قهوه ای تیره می باشد. چشم های موش ها مشکی است و به راحتی به دلیل کوچک بودنشان می توانند در هر جایی تولید مثل کنند.

شرکت موش گیری

اقدامات توصیه شده شرکت موش گیری

برای جلوگیری از افزایش موش ها و یا اقدامات بعد از سمپاشی موش باید مواردی را رعایت کنیم که عبارتند از:

  • بستن سوراخهای كنار دیوار با سیمان و یا مصالح ساختمانی
  • تعویض شیشه و درب های شكسته منازل و یا شرکت ها
  • نصب توری بر روی سوراخ ها و منافذ فاضلاب شهری
  • غیرقابل نفوذ نمودن درهای ورودی منازل و ساختمان ها
  • قراردادن زباله در كیسه های دربسته
  • تعمیركردن لوله های آب و جلوگیری از چكه كردن آنها
  • استفاده از توری و یا بستن درب حیاط در فصول بهار و تابستان
  • مرتب نمودن کمد های مواد خوراکی

تماس با ما جهت سمپاشی موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

هزینه ای که شرکت موش گیری برای از بین بردن موش ها دریافت می کند

برای  تعیین هزینه ای که شرکت موش گیری برای از بین بردن موش ها دریافت می کند باید به مواردی مثل: متراژ محیطی که قرار است در آن سمپاشی موش انجام شود، تعداد موش ها، نوع سم استفاده شده برای ریشه کنی موش ها و… اشاره کرد. برای اینکه به طور دقیق از هزینه یک سمپاشی موش مطلع شوید کافی است با کارشناسان گروه پاکسازان محیط تماس حاصل کنید تا راهنمایی های لازم در این حوزه را به شما ارئه دهیم.

روش های که شرکت موش گیری برای از بین بردن موش ها استفاده می کند عبارتند از:

  • روش فیزیکی و یا تله گذاری
  • روش شیمیایی و یا سمپاشی

روش فیزیکی و یا تله گذاری در موش گیری : در روش فیزیکی که با قرار دادن تله های مخصوص موش گیری انجام می شود. در این روش در محل های رفت و آمد موش ها تله هایی قرار میدهند و در داخل آنها مواد غذایی می گذارند. موش ها وقتی بوی غذا را میفهمند به سمت آن تله ها می آیند و به راحتی در تله گذاشته شده گیر می افتند.

روش شیمیایی و یا سمپاشی : در این روش که به آن سمپاشی موش میگویند با استفاده از سموم شیمایی مثل فسفر دوزنگ و مزمن یا آنتی کواگولانت مثل وارفارین و راکومین و… استفاده می شود. در این روش مواد غذایی مورد علاقه موش ها را به این مواد شیمیایی آغشته می کنند و موش ها بعد از خوردن این خوراکی ها سریعا مسموم شده و تلف می شوند.

تماس با ما جهت سمپاشی موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

کشتن موش خانگی

برای کشتن موش خانگی روش های بسیاری وجود دارد که شاید کم هزینه و مقرون به صرفه تر هم باشد. اما برای ریشه کنی اصولی موش ها باید از روش سمپاشی موش که توسط پاکسازان محیط ارائه می شود استفاده کنیم. در این نوع سمپاشی ، شما برای همیشه از شر حشرات موذی و موجداتی مثل موش و سوسک و… خلاص می شوید.

موش گیری در چه مکان هایی انجام می شود

موش ها در منازل ، در کارخانه ها ، شرکت ها و… حضور دارند. اگر نشانه های حضور موش ها را دریافت کردید در اولین اقدام با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان خدمت موش گیری را برای شما به ارمغان آوریم و خود و خانواده خود را از آلوده شدن به بیماریی های خطرناکی که توسط موش ها به انسان انتقال می یابد جلوگیری کنید.

تماس با ما جهت سمپاشی موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

بهترین شرکت موش گیری کجاست ؟

بهترین شرکت موش گیری شرکتی است که اولا دارای مجوز و تاییدیه های بهداشتی و استاندارد باشد. شرکت های موش گیری بایستی به کمک ترفند های موش گیری و سموم با کیفیت و بی خطر و همچنین تله گذاری مناسب اقدام به نابودی و گرفتن موش ها کند. تمامی امور موش گیری در منازل و شرکت ها توسط متخصصین این حوزه انجام می شود. قیمت هایی که در شرکت موش گیری پاکسازان برای گرفتن موش تعیین شده کاملا استاندارد و ارزان می باشد.

شما می توانید تنها با یک تماس با شرکت موش گیری درخواست تیم موش گیری نمایید.ما در اسرع وقت برای موش گیری به منزل شما می آییم.

4.4/5 - (71 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.