شماره تلفن مبارزه با موش را چطور پیدا کنیم؟

 همه ما زمانی که یک موش در خانه یا محیط کار می‌بینیم سریعا به این فکر می افتیم که ای کاش شماره تلفن مبارزه با موش را میدانستیم و یا شرکت سمپاشی  و یا مبارزه با موش را می‌شناختیم که سریعا به محل ما بیایند و با طعمه گذاری انواع موش سقفی، فاضلاب، صحرایی و… را از بین ببرند. پیدا کردن یک شرکت  مبارزه با موش که معتبر باشد و با استفاده از بهترین روش های طعمه گذاری و سمپاشی موش در سریع ترین زمان ممکن موش ها را از منزل ما دور کنند مقداری سخت می‌باشد.

در این بحث به نشانه های وجود موش در خانه، روش های مبارزه با موش و شماره تلفن مبارزه با موش اشاره می‌کنیم. جالب است بدانید مشتری‌های ما علاوه بر سمپاشی موش در تهران در شهرهای دیگر به دنبال خدمات طعمه گذاری و سمپاشی موش هستند.( شماره تلفن مبارزه با موش در کرج یا شماره تلفن مبارزه با موش اهواز).

بسیاری از مشتری های ما پس از مشاهده نشانه‌های موش در خانه به دنبال راه های مختلف از جمله کشتن موش با پفک، بهترین سم برای کشتن موش و تله موش و… هستند. اما توصیه ما به شما این است به محض مشاهده نشانه های موش در خانه با شماره تلفن 09196472172 جهت مبارزه با موش تماس بگیرید و به هیچ وجه خودتان با راه های مرسوم اقدام به از بین بردن موش سقفی، صحرایی و فاضلاب و… نکنید.

 

شماره تلفن مبارزه با موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

آشنایی با انواع موش ها

در ابتدا بهتر است آشنایی بیشتری با موش ها داشته باشیم.

موش های پستانداران کوچکی هستند که در دسته جوندگان قرار دارند. دو گونه از موش ها  هستند که بیشتر در اطراف باغ و خانه و سقف های  کاذب منزل شما یافت می شوند.

که به آنها موش های خانگی و موش های سقفی میگویند. موش های خانگی بقای خود را وابسته به انسان و زندگی در منازل آنها میدانند ولی موش های سقفی در حومه شهر ( خانه‌ها و گاراژها ، سقف سوله های صنعتی  و …) زندگی می کنند.

  موشها از نظر رژیم غذایی با اینکه اکثراً گیاهخوارند ولی توانایی تغذیه از غذاهای مختلف را دارند، بدین شکل که از دانه، میوه و قسمتهای مختلف گیاهان، حشرات، لاشه حیوانات بزرگ و حتی تخم پرندگان و پرندگان کوچک تغذیه می کنند. بیشتر موشها  عادت به حفر لانه و سوراخ دارند.

رنگ عمومی بدن موش های خانگی در ناحیه پشت خاکستری تیره و گاهی اوقات قهوه ای روشن است. قسمت شکمی خاکستری روشن است؛ گوشها بزرگ و عاری از مو؛ چشم های این حیوان کوچک و سیاه رنگ است.

 

شماره تلفن مبارزه با موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

 به دلیل اینکه دندان های موشها رشد دائمی می‌کنند آنها مجبور هستند با جویدن اجسام سخت دندان های خود را فرسوده کنند. اگر جسم سختی را پیدا نکنند شروع به جویدن فرشها، لباس‌ها، کتاب‌ها و هرچه در دسترسشان قرار بگیرد می‌کنند. موش‌ها اکثراً موجوداتی شب فعال با زندگی زیر زمینی هستند.

شماره تلفن مبارزه با موش

شماره تلفن مبارزه با موش

گروه پاکسازان محیط با فعالیت بیش از ده سال در حوزه سمپاشی منازل، شرکت ها، و کارخانه ها، تجربه بسیاری در این حوزه دارد. اگر شما هم به فکر یک سمپاشی حرفه ای و سریع هستید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.

شماره همراه: ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

نشانه های حضور موش

همان طور که قبلا هم گفتیم موش‌ها موجوداتی هستند که اکثر فعالیتشان شب ها  است. وجود یک سری نشانه های خاص وجود موش را به طور واضح به شما نشان می دهد. یکی از نشانه های وجود موش در خانه استشمام بو می باشد.

موش ها تولید بویی در اطراف  قلمرو  خود کرده که در اثر تجربه قادر به استشمام این بو خواهید بود. شما می توانید موش‌ها را از طریق فضله‌ها ( لکه های تیره رنگی) که از خود باقی گذاشته و همچنین صدماتی که بر اثر جویدن آنها به بسته های مواد غذایی و یا وسایل چوب شما وارد می کنند، شناسایی کنید، متوسط فضله های تولید شده در هر 24 ساعت 70 عدد بوده که وجود این فضله‌ها نشان دهنده قلمرو این موجودات است.

شماره تلفن مبارزه با موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

از نشانه های دیگر تولید صدای خش خش توسط این موجودات به خصوص در شب می باشد، صداهایی شامل جویدن چوب ، لوله‌ها ، کابل‌ها و سیم‌ها و… را که به راحتی در سکوت شب قادر به شنیدن آن هستید.

 

قویترین سم موش

برای از بین بردن موش‌ها سم های بسیاری توصیه شده است. اما استفاده از این سموم کار راحتی نیست، چرا که اگر به صورت صحیح و اصولی اقدام به سمپاشی منزل نکنیم قطعا تاثیرات بسیار جبران ناپذیری می‌گذارد. پس پیشنهاد ما این است که اقدام سمپاشی را به متخصصان این حوزه بسپارید تا بدون هیچ مشکلی و در آرامش کامل اقدام به سمپاشی کنیم.

شماره تلفن مبارزه با موش

 

هزینه ریشه کن کردن دائمی موش ها

در تعیین هزینه از بین بردن موش ها باید به مواردی مثل: متراژ محیط، تعداد موش ها، نوع سم استفاده شده و… اشاره کرد. برای اینکه به طور دقیق از هزینه یک سمپاشی موش مطلع شوید کافی است با کارشناسان گروه پاکسازان محیط تماس حاصل کنید تا راهنمایی های لازم در این حوزه را به شما ارائه دهیم.

موش‌ها عامل بیماری بسیاری اعم از طاعون می‌باشند که اگر برای ریشه کن کردن آنها فکری نکنید قطعا تاثیرات جبران ناپذیری بر روی زندگی شما خواهند گذاشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و روش های دیگر سمپاشی کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن مبارزه با موش ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.