سمپاشی ساس

یکی دیگر از خدمات ما  در حوزه سمپاشی ،سمپاشی ساس می باشد. ما در این بخش به مسائلی در مورد سمپاشی کامل ساس ها ، بهترین سم برای ساس و روش های ریشه کنی ساس و موارد زیر اشاره می کنیم:

خدمات سمپاشی ساس

 • نحوه سمپاشی ساس چگونه است؟
 • سمپاشی ساس در مشهد
 • روش سمپاشی انواع ساس
 • ساس از کجا می آید؟
 • چگونگی سمپاشی حشرات و ساس
 • سمپاشی ساس در اهواز

سمپاشی-ساس

 

ساس ها حشرات بسیار ریزی هستند که بر روی بدن انسان و یا حیوانات می نشینند و با مک زدن خون آنها تغذیه می کنند. سمپاشی ساس یکی از خدماتی است که اکثر افراد از جمله افرادی که در مجاورت حیوانات زندگی می کنند ممکن است به آن نیاز پیدا کنند.

ساس های تختخوابی حشرات بسیار ریزی هستند که به دلیلی کوچیک بودن به راحتی در بین درزهای رختخواب شما نفوذ می کنند و به دلیل خون خوار بودن بهترین مکان می باشد چرا که در زمانی که شما در حال استراحت هستید با مکیدن خون شما تغذیه می کنند. ساس ها را می توان از فضله هایی که به جا می گذارند شناسایی کرد. اگر یک روز متوجه شدید که برروی ملحفه یا تخت خود لکه هایی مانند جوهر خودکار وجود دارد این احتمال را بدهید که ساس ها به تختخواب شما نفوذ کرده اند و زمان آن رسیده که اقدام به سمپاشی ساس کنید.

 

تماس با ما جهت سمپاشی منزل ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

بهترین روش برای درمان ساس در منزل ، سمپاشی ساس با استفاده از سموم درجه می باشد که می بایست این سموم مورد تایید وزارت بهداشت باشد.گروه سمپاشی پاکسازان محیط با استفاده از سموم مورد تایید وزارت بهداشت به صورت کاملا تضمینی خدمت سمپاشی را برای شما انجام می دهد.

 

علائم وجود ساس در منزل

 • مشاهده ساس ها در نقاطی مثل: درزهای تختخواب ، لا به لای تشک خود و … می باشد.
 • جای گزیدیگی که توسط ساس ها به وجود می آید. تقریبا گزیدگی حاصل از ساس ها بزرگ تر می باشد و اکثرا به صورت ردیفی نمایان می شود. همانند یک زنجیز پشت سر هم.

 

مشخصات ظاهری ساس ها

ساس ها حشرات بسیار ریزی می باشد که طول آنها بین 4 تا 5 میلیمتر می باشد آنها رنگ قهوه ای روشنی دارند و تخم گذار هستند. بدن ساس ها پوشیده از موهای میکروسکوپی می باشد و به دلیل شباهت نسبی با سوسک ها اکثرا آنها را با سوسک ها اشتباه می گیرند.

ساس ها ی نر و ماده هر دو خون خوار هستند. ساس ها به صورت دسته جمعی زندگی می کنند . به همین دلیل عموما تعداد بسیار زیادی تخم ساس در یک مکان دیده می شود. این موجودات موذی شب ها تغذیه می کنند و از مخفی کاه خود بیرون می آیند.

 

 روش تغذیه ساس ها

ساس ها حشراتی خون خوار هستند که که با چسبیدن به بدن انسان ها تغذیه می کنند. این حشرات ریز از طریق دو لوله تغذیه می کنند که یک از آنها شامل موادی است که باعث بی حسی می شود و با دیگری خون را مک میزنند. مکیدن خون توسط ساس ها 15 دقیقه طول میکشد که پس از مکیدن به مخفی گاه خود بر می گردند. این حشرات قادرند بین 10 تا 15 روز غذا تغذیه نکنند. ساس ها در مدت زمان اندک تخم ریزی کرده و زیاد می شوند. پس باید هرچه سریع تر آنها را نابود کنید.

 

انواع خدمات سمپاشی و درمان ساس

 1. سمپاشی ساس در اهواز
 2. سمپاشی ساس در کرج
 3. شرکت سمپاشی در سنندج
 4. سمپاشی ساس در مشهد
 5. سمپاشی سوسک غرب
 6. سمپاشی منزل در غرب تهران
 7. سمپاشی سوسک درشت

 

ساس ها از چه طریقی وارد محل زندگی شما می شود؟

یکی از روش های ورود ساس ها و یا تخم ساس ها از طریق حیوانات خانگی می باشد. این حشرات بر روی بدن حیوانات خانگی می چسبند و وارد منزل شما می شوند. یکی دیگر از روش ها ورود از طریق لباس ها و پوشاک و یا چمدانی که از مسافرت یا همراه بیمار وارد منزل می شود.

یکی از روش های بسیار مستمری که باعث ورود این حشرات می شود خرید پوشاک دست دوم و یا وسایل منزل مثل تخت ، مبل و… می باشد که شما آنها را وارد منزل خود می کنید و همراه آنها ساس ها را هم وارد می شوند.


چگونه از ورود ساس به منزل پیشگیری کنیم؟

 • کاور تشک های رختخواب
 • کاور لباس ها در کیسه های پلاستیکی
 • پوشاندن و کاور کردن پریزها (جهت جلوگیری از مخفی شدن ساس ها)
 • استفاده از جاروبرقی
 • نظافت اتاقک و محل نگهداری حیوانات
 • تعمیر شکاف های موجود در دیوار
 • پرهیز از خرید وسایل دست دوم منزل و ورود کارتن به منزل
 • آشنایی با نشانه های وجود ساس در منزل
 • رعایت اصول بهداشتی و نظافتی
 • پرهیز از ورود وسایل آلوده به رختخواب
 • تماس با شرکت سمپاشی جهت ریشه کنی ساس ها

 

روش های از بین بردن ساس ها

برای از بین بردن ساس ها روش های مختلفی وجو دارد. تغییر دمای منزل ، ترکیب نمودن چنیدن نمونه سم ساس کش ، افزایش تعداد دفعات استفاده از سموم ، بستن تمامی درزها و شکاف های دیوار و … از روش های از بین بردن ساس ها می باشند.

یکی از روش های موسوم در از بین بردن ساس ها استفاده از اسپری های مخصوص می باشد که اصلا مورد تایید آژانس حمایت از محیط زیست نمی باشد چرا که باعث بیماری های بسیاری برای کودکان می شود و باعث ایجاد مشکلای تنفسی می گردد.

هنکامی که برای از بین بردن ساس ها از سموم استفاده می کنید ممکن است ساس ها از مخفی گاه خود بیرون نیایند و یا سم مورد نظر تاثیری در از بین بردن آنها نداشته باشد. پس بهترین و امن ترین راه حل برای نابودی ساس ها تماس با شرکت سمپاشی جهت درمان ساس در منزل می باشد.

 

قیمت سمپاشی ساس

هزینه سمپاشی ساس در منزل چقدر است ؟ قیمت سمپاشی ساس به موارد بسیاری بستگی دارد از جمله متراژ محیط مد نظر شما ، نوع سم استفاده شده و همچنین تعداد دفعاتی که سمپاشی انجام می شود. شناسایی نوع حشره و ساس که به خانه ی شما هجوم آورده اند تخصص کارشناسان ما است. پس از بررسی کامل منزل شما و تشخیص نوع ساس و نوع سم مورد نیاز ، هزینه سمپاشی ساس به شما اعلام می گردد و در صورت موافقت شما سمپاشی شروع می شود.

اعلام هزینه سمپاشی تنها با یک تماس ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

نحوه ثبت درخواست سمپاشی ساس

اگر شما هم به حضور ساس در منزل خود شک کرده اید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان کارشناسان ما در محل شما حضور پیداکنند و با استفاده از سموم درجه یک و به صورت کاملا تضمینی خدمت سمپاشی ساس را برای شما به ارمغان آورند.

خدمات سمپاشی در تمامی نقاط ایران توسط گروه پاکسازان محیط انجام می شود. خدمات رسانی سریع و مطلوب و پاسخ گویی و مشاوره ی تخصصی یکی از امکانات شرکت سمپاشی پاکسازان محیط است. پس از تماس شما و اعلام هزینه سمپاشی برای ساس یک تیم حرفه ای به منزل شما اعزام می شود. همین حالا برای ثبت درخواست خود تماس بگیرید.

 

تماس با ما جهت سمپاشی انواع ساس ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.