سمپاشی برای پشه

سمپاشی برای پشه

سمپاشی برای پشه یکی دیگر از خدماتی می‌باشد که ما در آن تجربه بسیاری داریم. این خدمت یکی از خدمات پر درخواست است که ما ارائه می‌دهیم. پشه‌ها به دلیل جثه کوچکی که دارند به‌راحتی می‌توانند به هر نقطه‌ای سفر کند و همچنین به دلیل خون‌خوار بودن آنها در همه‌جا می‌توانند تغذیه کنند. یکی از مشهورترین نوع پشه‌ها، پشه خاکی است که در اکثر نقاط دنیا وجود دارد. در این مقاله قصد داریم درمورد راه‌های از بین بردن پشه خاکی، سمپاشی برای پشه و انواع پشه‌های خاکی صحبت کنیم. پس اگر شما هم به فکر از بین بردن پشه‌های مزاحم در منزل خود هستید و می‌خواهید سمپاشی پشه را انجام دهید با ما همراه باشید.

در ابتدا توضیحاتی درمورد پشه ارائه می‌دهیم تا بیشتر با آنها آشنا شویم.

پشه

پشه‌ها حشرات کوچکی هستند که بدن آنها از دو بال تشکیل شده است. بدن پشه‌ها از سه قسمت تشکیل شده است که عبارت‌اند از: سر، سینه و شکم. این حشرات کوچک از خون پستانداران، پرندگان، خزندگان و… تغذیه می‌کنند. جالب است بدانید که در میان انواع پشه‌، تنها پشه‌های ماده هستند که از خون تغذیه می‌کنند. به همین دلیل همیشه چیزی برای تغذیه دارند. پشه‌ها با استفاده از نیش تیزی که دارند عمل مکش خون را انجام می‌دهند و به‌راحتی تغذیه می‌کنند. تولید بسیار سریعی دارند و همچنین در طول 10 روز می‌توانند بالغ شوند. یکی از دلایل مهم گرایش پشه‌ها به انسان‌ها، وجود مواد شیمیایی بر روی پوست ما است.

پشه‌ها با پراکندگی وسیع و حضور خود در اماکن انسانی از طریق گزش و تزریق بزاق به بدن باعث ایجاد آزار و مزاحمت‌های فراوان برای انسان می‌شوند که به‌صورت خارش، تورم، التهاب موضعی و تحریکات پوستی که در افراد حساس و در صورت تعداد گزش زیاد می‌تواند موجب عوارض عمومی شود. مسئله مهم‌تر در مورد پشه‌ها بیماری‌های متنوع و مهمی است که منتقل می‌کنند.

روش‌های از بین بردن پشه‌ها

  1. یکی از ساده‌ترین و مؤثرترین روش کنترل پشه‌ها و بیماری‌های قابل انتقال توسط آنها ایجاد محافظت فردی در مقابل گزش پشه‌هاست. این عمل از طریق نصب توری برای در و پنجره‌ها، هواکش‌ها و کانال‌ها، استفاده از پشه‌بند در مناطق آلوده، هنگام خواب در هوای آزاد است.
  2. گودال‌های که در اطراف محیط زندگی خود است را با خاک پر کنید.
  3. استفاده از حشره‌کش‌های شیمیایی که البته این حشره‌کش‌ها به خودی خود حاوی بیماری‌های تنفسی بسیاری هستند.
  4. استفاده از لوسیون‌های موجود در بازار که باعث می‌شود برای مدتی پشه‌های از شما دور شوند.

سمپاشی برای پشه

نحوه انجام سمپاشی برای پشه

برای سمپاشی پشه از سموم آلی و با دوام به روش ابقایی استفاده می‌شود. در این نوع سمپاشی از موادی با کیفیت استفاده می‌شود که کل محیط را شامل می‌شود و به‌راحتی پشه‌ها ریشه‌کن می‌شوند. اما نسبت به شرایط و موقعیت مکانی تعداد دفعات سمپاشی برای پشه متفاوت است. سمپاشی پشه با مواد شیمیایی سریع‌ترین راه برای از بین بردن دائمی این حشرات است.

مکان‌های مناسب تولید مثل پشه‌ها

این حشرات برای تولید مثل نیاز به رطوبت دارند؛ بنابراین آن‌ها به سرعت به سمت مناطق مرطوب و یا سایه‌دار حرکت می‌کنند. مناطقی مانند اطراف استخرها، پارکینگ و گاراژها، بوته‌زارهای انبوه، انواع پیچک‌ها، سوراخ‌های موجود در درختان، آب روان موجود در ناودان‌ها، برگ‌ها و درختچه‌ها و … که در طول تابستان گرم از آن سیراب می‌شوند همه و همه محلی برای تکثیر این حشرات است.

سمپاشی برای پشه توسط متخصصان پاکسازان محیط، با هدف حداکثر تأثیر و حداقل قیمت صورت می‌گیرد که مانع آسیب رسانی به انسان‌ها، گیاهان و شرایط محیطی می‌شود. روش‌های بسیاری برای از بین پشه‌ها وجود دارد. اگر می‌خواهید یک بار برای همیشه از شر این حشرات خلاص شوید کافی است سمپاشی پشه را امتحان کنید.

سمپاشی برای پشه

هزینه یک نوبت سمپاشی برای پشه چقدر است؟

در تعیین قیمت سمپاشی برای پشه موارد بسیاری اعم از متراژ محیط، تعداد دفعات سمپاشی، نوع سم استفاده شده تأثیر بسیار زیادی دارد. اما اگر می‌خواهید از قیمت نهایی سمپاشی پشه در منزل خود، آگاه شوید همین الان با ما تماس بگیرید.

گروه پاکسازان محیط این افتخار را دارد که در تمامی نقاط ایران به استفاده از بهترین پرسنل و حرفه‌ای‌ترین کارشناسان سمپاشی انواع خدمات سمپاشی اعم از: سمپاشی سوسک، سمپاشی ساس، سمپاشی پشه و… را به استفاده از بهترین سموم و زیر نظر وزارت بهداشت به‌صورت کاملاً تضمینی انجام می‌شود.

نکات مهمی که باید پس از سمپاشی پشه رعایت کرد!

بعد از سمپاشی باید دقت کنید که حتماً تمامی درها و پنجره‌ها را باز نگه دارید.

از خوردن غذاها و خوراکی‌هایی که به سموم آغشته شده است به شدت خودداری کنید.

سموم استفاده شده تا زمانی که به‌صورت کامل خشک نشده باشند می‌توانند به‌راحتی ایجاد مسمومیت کنند. پس تا خشک شدن کامل مراقب باشید دستانتان به محیط سمپاشی شده برخوردی نداشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.