سمپاشی موریانه شیراز را به چه شرکتی بسپاریم؟

یکی از خدمات ما در حوزه سمپاشی، سمپاشی موریانه شیراز می باشد. البته نکته قابل اشاره این است که تیم سمپاشی ما فعالیت گسترده ای در حوزه: سمپاشی سوسک کابینت شیراز، سمپاشی سوسک ریز شیراز و… دارد. اما اگر به دنبال یک سمپاشی تضمینی موریانه  هستید که قیمت سمپاشی منازل شیراز آن مقرون به صرفه باشد،  بهترین گزینه برای شما انتخاب تیم سمپاشی پاکسازان محیط می باشد. ما با بهترین سمپاشی موریانه شیراز شما را در داشتن محیط پاک یاری می‌کنیم. سمپاشی موریانه  تخصصی و تضمینی را از تیم ما بخواهید.

 

اطلاعات مورد نیاز قبل از اقدام به سمپاشی موریانه شیراز:

موریانه‌ها حشراتی با اندازه های کوچک هستند که به صورت دسته جمعی زندگی می کنند. و در طول زمان به لحاظ زندگی و ساختار اجتماعی تکامل زیادی پیدا کرده‌اند. موریانه‌ها و نابود کننده ساختارهای چوبی بخصوص در مناطق جنوبی ایران همانند شیراز، بوشهر و… به شمار می آیند. بر اساس تحقیقات به عمل آمده از وزارت بهداشت، موریانه‌ها سالانه بیش از دویست میلیارد تومان خسارت به کشور وارد می‌کنند. مهم‌ترین گونه از موریانه‌هایی که در ایران زیست می کنند موریانه های زیرزمینی هستند. این گونه از موریانه‌ها ساختار زندگی آن‌ها در زیرزمین می باشد. موریانه‌ها حشراتی اجتماعی هستند که به طور معمول در زیرزمین یافت می شوند. معمولاً در نزدیکی درختان، کنده چوب، انبارهای چوب، پالت‌ها، پالت های چوبی، دیوارهای خشتی که ملات آنها را عناصر چوبی مانند کاه و کلش پوشانده تغذیه می کنند و بیشتر دیده می‌شوند. به همین دلیل سمپاشی موریانه در این مناطق بسیار توصیه می‌شود.

سمپاشی موریانه شیراز

علائم وجود  موریانه ها و نیاز به سمپاشی موریانه شیراز:

در مناطقی که موریانه خیز می باشند مانند جنوب ایران ( شیراز) و یا حتی برخی از مناطق تهران، بوشهر، قم و … بایستی قبل از خرید ملک از سلامت خانه اطمینان حاصل گردد و سالیانه به صورت مرتب منزل را بازرسی در مقابل حمله موریانه‌ها انجام داد تا اگر علائم حضور موریانه دیده شد سریعا به فکر چاره ای بود. این نکته قابل ذکر است بعضی از نشانه‌ها به صورت غیر منتظره و تصادفی پدیدار می شوند که در این زمان پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان پاکسازان محیط  تماس بگیرید چرا که برخی از اقدامات خودسرانه سبب می شود تا رگه های موریانه از یک نقطه به نقاط مختلف پخش گردد که در این صورت نحوه مبارزه با آن ها مشکل تر می شود و دیگر به راحتی نمی‌توان آنها را از بین برد. و اما علائم حضور موریانه‌ها و زمان درخواست سمپاشی موریانه شیراز کی می باشد؟

دیدن چوب های آسیب دیده شما را باید به فکر سمپاشی موریانه شیراز بیندازد.

اگر خانه شما بیشتر از چوب ساخته شده است باید بیشتر  مراقب باشید چرا که  معمولا ً چوب در پشت و زیر سطوحی نظیر کف و دیوار پیدا می شود. هفته ای یک بار به کف یا سازه های چوبی خانه نگاه کنید تا مطمئن شوید که آسیبی به وجود آمده یا خیر، اگر آسیبی کوچکی هم ملاحظه کردید سریعا با ما تماس بگیرید. همانطور که می دانید موریانه‌ها در واقع به درختان آسیب می‌رسانند و آنها را می‌جوند. با گذشت سال ها، چوب آسیب می بیند و تضعیف می شود  و در یک آن می‌توانند منزل شما را  به طور کامل نابود کنند. پیشنهاد ما به شما این است که در زمانی که حس کردید سازه های چوبی منزلتان آسیب دیده است، سریعا با ما تماس بگیرید تا خدمت سمپاشی موریانه شیراز را برای شما به ارمغان آوریم.

دیدن بال موریانه دیگر نشانه ای برای به فکر افتادن سمپاشی موریانه شیراز می باشد

موریانه‌ها بال دارند؛ شما ممکن است بال های آنها را نزدیک پنجره، در یا سایر نقاط دسترسی به منزل پیدا کنید. زمانی که موریانه‌ها در محل مناسب برای کندن چوب پیدا می شوند، بال های خود را از هم باز می‌کنند، زیرا می‌دانند که دیگر به بال نیاز نخواهند داشت. بال‌های آنها شبیه بال های مورچه هستند ؛ اگر شما بال ها را پیدا کردید، یک اقدام فوری باید انجام دهید و سریعا با شرکت سمپاشی موریانه شیراز  پاکسازان محیط تماس بگیرید تا اتفاقی بزرگ تر پیش نیاورند برای منزل شما.

با دیدن  تونل های گلی که توسط موریانه ها ساخته می شود هم باید در فکر سمپاشی موریانه شیراز باشید

گِل می تواند در نزدیکی درختان یا انبارها یا جایی که زمین خانه شما را به هم متصل می کند، پیدا شود. همانطور که می دانید موریانه‌ها به دمای خاصی نیاز دارند تا بتوانند زنده بمانند و تولید مثل کنند. آنها در مکان‌هایی که رطوبت وجود دارد رشد خواهند کرد. لوله‌ها و تونل‌ها برایشان مناسبند. می توانید قسمتی از لوله را بردارید تا ببینید آیا موریانه‌ها در حال بیرون رفتن هستند یا خیر. در این زمان بهترین اقدام ارتباط با تیم سمپاشی ما می‌باشد تا در سریع زمان اقدام به سمپاشی موریانه شیراز  کنیم.

 

سمپاشی موریانه شیراز

هزینه سمپاشی موریانه شیراز

در قیمت یک سمپاشی موریانه در شیراز موارد بسیاری تاثیر گذار است. تعداد دفعات سمپاشی موریانه شیراز تا نوع سم استفاده شده در سمپاشی موریانه و یا مقدار سم استفاده شده در این نوع از سمپاشی، همگی تاثیر مستقیم بر روی قیمت نهایی سمپاشی موریانه دارد. اما اگر می‌خواهید قیمت دقیق سمپاشی شیراز و سمپاشی موریانه شیراز را به دست آورید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.