سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک: موثرترین و مفیدترین راه حل برای از بین بردن کامل سوسک ها می باشد. سوسک ریز کابینت، سوسک ریز آشپزخانه، سوسک آلمانی، سوسک حمام، سوسک فرش، سوسک کابینت ام دی اف، سوسک خانگی، سوسک فاضلاب، تخم سوسک، سوسک دستشویی، سوسک آمریکایی، سوسک درشت و… از جمله مواردی هستند که به محض مشاهده در منزل، شما نیاز به سمپاشی تضمینی سوسک دارید.

سمپاشی سوسک، سم پاشی سوسک، سمپاشي سوسك، توسط شرکت سمپاشی سوسک پاکسازان محیط انجام می شود.

 • سم پاشی سوسک منازل، شرکت ها و کارخانه ها با سموم خارجی

همانطور که می دانید یکی از معضلاتی که در منازل، محیط کار، کارخانه های مختلف، ادارات، هتلها، بیمارستان ها و… با آن روبه رو هستیم آلوده شدن محیط به انواع سوسک آلمانی و سوسک آمریکایی است و هیچ راه حلی به جز سم پاشی تضمینی سوسک موثر واقع نمی شود.

 سمپاشي سوسك به صورت تخصصی

سوسک ها انواع مختلفی دارند: سوسک آلمانی ، سوسک آمریکایی ، سوسک سیگار ، سوسک شرقی و انواع دیگر. سوسک ها موجوداتی بسیار چندش آور و در اندازه ها و مدل های مختلفی هستند و بیشتر اوقات استفاده از حشره کش ها و اسپری ها و سموم دیگر کافی نیست و محل آلوده را پاکسازی نمی کند.

بسیاری از مشتری ها پس از مشاهده ی نشانه های وجود سوسک و ساس در منزل،رستوران،کارخانه و … این عبارات را در اینترنت جستجو می کنند:

 •  سمپاشی سوسک
 •  سم پاشی سوسک
 •  سمپاشي سوسك
 •  شرکت سمپاشی سوسک
 • سمپاشی خانه برای سوسک
 • سوسک ریز در خانه
 • سم سوسک ریز کابینت
 • سمپاشی منازل برای سوسک
 • شماره تلفن شرکت سمپاشی
 • قیمت سمپاشی سوسک
 • سمپاشی برای سوسک
 • هزینه سمپاشی سوسک
 • شماره سمپاشی سوسک

 

آیا شما هم نشانه ای از سوسک در محل زندگی خود دیده اید؟


در این مقاله درباره سمپاشی انواع سوسک به چه مواردی می پردازیم؟

سمپاشی سوسک منازل

سمپاشی سوسک ریز

سمپاشی سوسک درشت

سمپاشی سوسک کابینت

سمپاشی سوسک فاضلاب

هزینه سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک

ما چه خدماتی جهت سمپاشی حشرات ارائه می کنیم؟

در فصول مختلف خصوصا با گرم تر شدن هوا انواع سوسک ها به دلایلی وارد منزل و به خصوص آشپزخانه شما می شوند و بیشتر مشتری های ما به دنبال سم پاشی تضمینی برای مبارزه با سوسک آشپزخانه هستند تا با ریشه کن کردن سوسک ها خانه را پاکسازی کنند و از هجوم سوسک ها جلوگیری کنند. آیا با خدمات  شرکت سمپاشی پاکسازان محیط آشنایی دارید؟


 • سمپاشی سوسک منازل

استفاده از سموم سوسک کش و اسپری ها در محیط منزل علاوه بر اینکه برای کودکان خطرناک است باعث می شود محل تخم ریزی سوسک ها پیدا نشود و سوسک ها همچنان در همان جا بمانند و بیرون نیایند. پس لازم است نحوه سمپاشی آپارتمان به صورت حرفه ای در همه جای منزل انجام شود.

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که خطرات سمپاشی منازل چیست اما نگران نباشید زیرا فقط کافی است چند روز در منزل نباشید و بعد از چندروز می بینید از شر تمامی سوسک ها و حشرات موذی رها شده اید.

تمامی خدمات سم پاشی سوسک با جدید و قوی ترین سم سوسک به صورت کاملا تخصصی و با کیفیت بسیار بالا انجام میشود.

تعیین قیمت سمپاشی سوسک

قیمت سمپاشی منازل با توجه به موارد زیر محاسبه می شود:

1.متراژخانه

2.تعداد اتاق ها

3.مبلمان و وسایل خانه

4.میزان آلوده شدن منزل

در صورتی که سوسک ها تا داخل دیوارها و جداره های بنای خانه نفوذ کرده باشند هزینه بازسازی نیز برآورد خواهد شد. همچنین شما می توانید نیروی متخصص سمپاشی منازل را به صورت ساعتی اعزام کنید.

سمپاشی رستوران ها، سمپاشی بیمارستان، سمپاشی ادارات و سازمان های دولتی با اعزام نیروی های متخصص و آگاه که به کمک تجهیزات پیشرفته انجام می پذیرد، برای از بین بردن انواع سوسک ها ، حشرات و حتی سوسک های فاضلاب موثر و کارا می باشد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت سمپاشی سوسک در تهران (استان تهران) و سمپاشی منازل کرج (استان البرز) با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما جهت سمپاشی سوسک ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲


 
 • سمپاشی سوسک ریز

سمپاشی سوسک ریزسمپاشی سوسک ریز یکی از رایج ترین درخواست ها برای آشپزخانه، کابینت، کمد و… است. حتما شما هم با این صحنه روبه رو شده اید و هنگام بازکردن کابینت آشپزخانه تان سوسک های ریز که به سوسک آلمانی معروف اند را دیده اید.

گروه پاک سازان محیط فعالیت بسیار وسیعی در حوزه سمپاشی انواع سوسک ها همچون سمپاشی انواع سوسک ریز خانگی و سمپاشی های دیگر دارد که این خدمات به صورت تضمینی با قوی ترین سموم سوسک کش برای مشتریان انجام می شود.


 • سمپاشی سوسک درشت

سوسک های درشت معمولا در همه ی منازل پیدا می شوند. این سوسک ها که معلوم نیست از کجا می آیند پس از ورود به منزل در محلی مستقر شده و شروع به تخم گذاری می کنند. سوسک های درشت آنقدر چندش آوراند که اگر از روی وسایل آشپزخانه و مبلمان شما رد شوند شما را مجبور به نظافت خانه می کنند.

در سمپاشی سوسک درشت نیز همانند سوسک ریز باید اصولی رعایت بشود که این اصول زیر نظر کارشناسان ما به صورت کاملا تضمینی انجام می گردد.


 • سمپاشی سوسک کابینت

کابینت های آشپزخانه یکی از رایج ترین محل ها جهت استقرار سوسک ریز خانگی یا همان سوسک کابینت است زیرا که کابینت ها معمولا گرم و تاریک هستند و شرایط لازم برای تخم گذاری سوسک ها و حشرات فراهم است.

سوسک های کابینت ، ظرف ها و خوراکی های موجود در کابینت را آلوده می کنند و باعث ایجاد کثیفی می شوند. پس با  یک اقدام سریع و آگاهانه این حشرات را به طور کامل ریشه کن کنید.


 • سمپاشی سوسک فاضلاب

سم پاشی سوسک فاضلاب به چه صورتی انجام می شود؟ منشا اصلی ورود سوسک ها به خانه کجاست؟ سمپاشي سوسك چندبار باید انجام شود؟

سرویس های بهداشتی محل مناسبی برای رشد سوسک های فاضلاب هستند. اگر شما هم سوسک های فاضلابی را بشناسید، درک درستی در خصوص از بین بردن سوسک فاضلاب و سم سوسک کش فاضلاب خواهید داشت.

سوسک های درشت فاضلاب (سوسک فاضلاب شهری، سوسک حمام، سوسک دستشویی، سوسک فاضلاب سفید، سوسک آمریکایی) به دلیل انتقال انواع میکروب ها و آلودگی ها مضرات زیادی را در زندگی شهری به همراه دارد.

منشا اصلی ورود سوسک ها به خانه فاضلاب است. سوسک های فاضلاب معمولا به دیواره های فاضلاب می چسبند و پودر و اسپری سوسک کش برای از بین بردن سوسک فاضلاب راه حل مناسبی نیست.

جهت سمپاشی خانه برای سوسک و رفع کامل آلودگی، باید سمپاشي سوسك منازل خود را به صورت دوره ای از طریق شرکت های مجاز و با نظارت کارشناسان و متخصصان این امر به انجام رساند.


انجام انواع خدمات سمپاشی با تجهیزات پیشرفته در اسرع وقت

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

دلیل اهمیت سم پاشی سوسک

کنترل سوسک ها به روش های خانگی میتواند بسیار دشوار باشد به طوری که امکان ریشه کن کردن آنها وجود ندارد. به عنوان مثال رایج ترین و عامیانه ترین روش از بین بردن سوسک ها استفاده از اسپری های مخصوص میباشد که این روزها در هر خانه ای وجود دارد که استفاده این اسپری ها ضررهای بسیاری دارد که برای مثال میتواند به ایجاد مشکلات تنفسی اشاره کرد. همچنین بعد از اسپری کردن احتمال ماندن آنها بر روی مواد غذایی بسیار میباشد که باعث بیماری های بسیاری میشود.

سوسک ها ، باکتری های بسیاری را همراه خود حمل میکنند که باعث بیماری های بسیاری از جمله اسهال و… میشوند و تنها دلیل آن هم حرکت کردن آنها در فضای منزل و همچنین برخورد آنها با مواد غذایی ، ظروف و دیگر وسایل است اما شما میتوانید با یک سمپاشی سوسک حرفه ای تمامی اعضای خانواده را در امنیت کامل نگه دارید.

سوسک ها همچنین به راحتی میتوانند حامل بیماری آسم شوند به این دلیل که قطعاتی که از پوست سوسک ها جدا میشود باعث ایجاد این بیماری میشود و قطعا عدم توجه به حضور آنها باعث ایجاد بیماری های بسیاری میشود.

همیشه مکانهایی ثابت برای زندگی سوسک ها وجود دارد چون آنها عاشق مکان های تاریک و گرم هستند به همین دلیل تعداد سوسک های فاضلابی بسیار زیاد میباشد. اما اگر بخواهیم از نمونه مکان هایی که سوسک ها در منزل شما قرار دارند مثال بزنیم میتوانیم به کنار یخچال ، کنار اجاق گاز ، ماشین ظرفشویی و.. اشاره کرد.


چهار اصل برای کنترل سوسک ها که باید بدانید…

 
 • تمیز نگه داشتن منزل از اضافات مواد غذایی:

یکی از روش های که باعث میشود برای همیشه با سوسک ها خداحافظی کنید تمیز نگه داشتن و از بین بردم اضافات مواد غذایی میباشد که بیشتر در گوشه های منزل و یا در کنار سطل زباله ها وجود دارد. همچنین شما باید از بسته بودن درب سطل زباله خود اطمینان حاصل کنید.

 • آب در جایی جمع و مانده نباشد:

سوسک ها برای زنده ماندن نیاز به آب دارند که بیشتر از آب ها جمع شده و مانده شده استقبال میکنند به همین دلیل شما باید از لوله کشی منازل اطمینان حاصل کنید که نشتی نداشته باشد و یا در زیر زمین منزل خود جایی نباشد که آب در آن مانده باشد.

 • از بین بردن پناهگاه سوسک ها:

سوسک ها ترجیح میدهند بیشتر در فضاهای تاریک و گرم زندگی کنند به همین گوشه های ساختمان ، ترک های دیوار، و حتی کارتن ها  بهترین مکان برای سوسک ها میباشد. برای از بین بردن پناهگاه آنها شما باید کارتن های غیر ضروری را دور بریزید و همچنین ترک های دیوار و موارد این چنینی را تمیز نگه دارید و یا آنها را پر کنید.

 • استفاه از تله برای از بین بردن سوسک ها:

یکی دیگر از روش هایی که میتوان برای از بین بردن سوسک ها استفاده کرد تله های چسبنده میباشد. این تله ها به این صورت است که سوسک ها را به خود جذب میکند و باعث گیر افتادن آنها میشود.حتما باید این تله ها را در مکان هایی که میدانید تعداد سوسک ها زیاد میباشد قرار دهید.

انجام انواع خدمات سمپاشی با تجهیزات پیشرفته در اسرع وقت

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

4.6/5 - (9 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.