سمپاشی کک و هر آنچه باید در مورد آن بدانید!

یکی از خدمات تیم سمپاشی پاکسازان محیط آریا در حوزه سمپاشی، سمپاشی کک می‌باشد. اگر شما هم به فکر نابودی کک هستید، کافی است با ما همراه باشید.

ما در این محتوا به موارد زیر می‌پردازیم:

 • انواع سم کک
 • سمپاشی کک
 • قیمت سم کک و قیمت سمپاشی کک
 • درمان کک در انسان
 • اسپری ضد کک

 

یکی از بهترین روش‌های ازبین‌بردن و یا نابودی کک، سمپاشی می‌باشد. با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی از سمپاشی انواع کک را به شما بدهیم.

 

تماس با ما جهت سمپاشی کک 09196472172

 

انواع سم کک

کک ها حشرات ریز و خطرناکی هستند که در صورت وارد شدن آنها به محیط زندگی، پیداکردن و نابودی آنها به شدت مشکل است. این حشرات موذی از طرق مختلفی وارد خانه می‌شوند. کک بدن انسان، کک سگ و گربه، کک درخت از جمله انواع کک ها هستند.

همان‌طور که گفتیم بیرون راندن و درمان کک در انسان و نابودی کک ها بسیار سخت است! برای نابودی کک ها سموم مختلفی وجود دارد. اسپری ضد کک، گرد حشره‌کش، پودر مخصوص کک، نفتالین برای کک، سم قوی برای کک و محلول‌های خانگی (برگ اکالیپتوس، بابونه، اسطوخودوس و…) از جمله انواع سم کک هستند.

پیش از استفاده از هر نوع سمی بایستی بروشور سم موردنظر را به‌دقت مطالعه کرده و نحوة استفاده از آن را از فروشگاه مربوطه سؤال کنید.

انواع سم کک تا حدودی می‌تواند در دفع کک به شما کمک کند اما راهی قطعی و پایدار برای دفع کک و درمان کک در انسان نیست!

 

سمپاشی کک توسط شرکت سمپاشی معتبر

اگر شما هم تصمیم گرفتید که سمپاشی منزل یا محل کار خود را به یک شرکت سمپاشی بسپارید، قبل از اقدام به این کار باید مواردی را مدنظر داشته باشید.

تیم سمپاشی پاکسازان محیط قبل از اقدام به سمپاشی کک ، سمپاشی شپش ، سمپاشی پشه ، و یا … توصیه‌هایی را در برای سمپاشی خانگی به کمک سموم به شما می‌کند که باید آنها را با دقت انجام دهید.

نکته بسیار مهمی که باید قبل از استفاده از سم‌های موجود در بازار به آن دقت کنید مطالعه دقیق طریقه استفاده از آنها می‌باشد، چرا که اگر شما توصیه‌ها و طریقه استفاده صحیح از این محصولات را بلد نباشید قطعا باعث گسترش کک ها در تمامی مناطق منزل خواهید شد و آن وقت است که کنترل کک ها سخت می‌شود.

پس بهترین راه این است که برای حفظ سلامتی و اثربخش بودن کار، سمپاشی خانه را به متخصصان پاکسازان محیط بسپارید.

اقدامات مفید قبل از سمپاشی کک

یکی از مواردی که باید قبل از سمپاشی به آن توجه داشت و برای آن برنامه‌ریزی کرد، ترک کردن خانه در حین سمپاشی است و تا زمانی که سموم یا اسپری ضد کک استفاده شده به طور کامل خشک نشده به محیط بر نگردید. محدوده زمانی که طول می‌کشد تا سموم به طور کامل خشک شود چیزی حدود 3 الی 6 ساعت می‌باشد، اما این بازه زمانی نسبت نوع سمپاشی شاید تغییراتی داشته باشد.

کارشناسان ما قبل از اقدام به سمپاشی بازه زمانی دقیق به شما اعلام می‌کنند تا بتوانید برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید.

اما در ادامه به نکاتی مهم که باید قبل از سمپاشی کک رعایت کرد اشاره می‌کنیم:

 • تمامی مبلمان منزل خود را جارو کشیده و لابه‌لای آنها را دقت تمیز کنید.
 • تمامی فرش‌ها، قالی‌ها، رو فرشی و کمدها را جارو کشیده و کاملا تمیز کنید.
 • اگر حیوان خانگی دارید، مکان خواب آن را تمیز با آب گرم بشویید.
 • مواد خوراکی و بهداشتی را از دسترس دور کنید.
 • لوازمی که در محدودة سمپاشی هستند را قبل و بعد از سمپاشی ضدعفونی نمایید.
 • رعایت نظافت و بهداشت افراد خانه

سمپاشی-کک

هزینه سمپاشی کک چقدر است؟

سمپاشی حشرات قیمت‌های متفاوتی دارند! قیمت سمپاشی پشه، قیمت سمپاشی سوسک و قیمت سمپاشی کک باهم متفاوت است.

برای به‌دست‌آوردن هزینه دقیق سمپاشی کافی است همین‌الان با کارشناسان سمپاشی ما تماس بگیرید تا با بررسی تمامی موارد قیمت دقیق یک سمپاشی اصولی و تضمینی را به شما اعلام کنیم.

قیمت سمپاشی کک، به متراژ محل سمپاشی، نوع سم کک، میزان دفعات لازم برای سمپاشی و عوامل دیگری بستگی دارد.

 

 

تماس با ما جهت سمپاشی  09196472172

 

روش درمان کک در انسان

بسیاری از افرادی که دچار کک می‌شوند از شدت کلافگی به دنبال دعا برای ازبین‌بردن کک و یا دعای دفع کک از خانه هستند! خیلی‌ها هم می‌خواهند بدانند فواید کک چیست؟!

لازم است بدانید کک در اثر عدم رعایت بهداشت فردی، رفتن به مکان آلوده، مسافرت و استفاده از لوازم دیگران و یا تماس با حیوانات می‌تواند وارد بدن انسان شود.

اگر می‌دانید میزان آلودگی بدن شما یا خانه شما کم است می‌توانید از نفتالین برای کک استفاده کنید. به این صورت که نفتالین می‌تواند از رشد کک در خانه جلوگیری کند. اما مهم‌ترین نکته مراجعه به پزشک جهت خرید شامپو ضد کک برای انسان است! اگر بدن و سر شما به کک آلوده شده حتما از شامپوی ضد کک مناسب استفاده کنید.

دلیل نیاز به سمپاشی کک ها به صورت دوره‌ای و متناوب چیست؟

بهترین روش برای ازبین‌بردن حشراتی مثل کک سمپاشی می‌باشد. با تغییر هوا، گرم شدن و سرد هوا سروکله این حشرات موذی پیدا می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد تیم سمپاشی پاکسازان محیط استفاده از سمپاشی دوره‌ای به فاصله شش ماه یکبار می‌باشد.

آمارها نشان از این موضوع می‌دهد که بهترین زمان برای یک سمپاشی کک، نیمه دوم سال است. نکته قابل اشاره در این بخش این است که تنها سموم شیمیایی بهترین راه برای ازبین‌بردن کک ها نیست و اصولی که بعد از سمپاشی رعایت می‌کنید تاثیر بسیاری بر عدم بازگشت این موجودات دارد.

بهترین اقدام برای ریشه‌کنی و ازبین‌بردن کک ها، تماس با یک شرکت سمپاشی معتبر است تا با استفاده از به‌روزترین روش‌های سمپاشی شما را در رسیدن به آرامش یاری کند.

 

دلیل انتخاب یک شرکت سمپاشی معتبر چیست؟

مشکلات و خطرهایی که یک سمپاشی غیراصولی به وجود می‌آورد بسیار زیاد و غیر قابل جبران است. تاثیراتی که یک سمپاشی کک غیراصولی بر روی ریه‌ها و … می‌گذارد غیرقابل‌باور است. شرکت سمپاشی پاکسازان محیط از بهترین و مورد تایید‌ترین سموم برای خدمات سمپاشی خود استفاده می‌کند. بهترین اقدام در زمانی که حس کردید نیاز به یک سمپاشی دارید تماس با شرکت‌های معتبر سمپاشی می‌باشد. شرکت سمپاشی پاکسازان محیط در 24 ساعت شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به شما هم‌وطنان عزیز می‌باشد.

 

سمپاشی دراسرع‌وقت با یک تماس

 09196472172

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.