قیمت سمپاشی سوسک منزل و آپارتمان

مؤلفه‌های مختلفی در قیمت سمپاشی سوسک تاثیرگذار می‌باشد. قیمت سمپاشی سوسک به صورت تخصصی و حرفه ای بر اساس دستمزد، مقدار سم مصرفی، نوع سم و کیفیت سم و همچنین نوع حشره معین و مشخص می گردد. در ادامه خدمات سمپاشی پاکسازان محیط را به شما معرفی می کنیم.

انواع خدمات سمپاشی سوسک

  1. سمپاشی سوسک ریز
  2. سمپاشی سوسک آلمانی
  3. سمپاشی سوسک آمریکایی
  4. سمپاشی سوسک درشت
  5. سمپاشی سوسک کابینت
  6. سمپاشی سوسک فاضلاب
  7. مبارزه با سوسک آشپزخانه
  8. سمپاشی منازل
  9. سمپاشی ساس
  10. سمپاشی سوسک و انواع حشرات دیگر

 

تماس با ما جهت سمپاشی انواع سوسک ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

پیشگیری قبل از درمان با سمپاشی خانه

چه چیزی باعث می‌شود شما به فکر سمپاشی بیفتید؟

بسیاری از اجاره نشین‌ها هنگام رفتن به خانه ی جدید تمایل دارند خانه را سمپاشی کنند تا از هرگونه آلودگی و وجود هرگونه جانور و حشرات پاک شود. خانه های ویلایی و قدیمی به دلیل قدیمی بودن بنا و لوله‌کشی‌هایی که برای منزل انجام شده است به صورت دوره ای منزل خود را سمپاشی می کنند.

امروزه به دلیل مناسب بودن قیمت سمپاشی سوسک بسیاری از افراد دیگر به دنبال خرید سم و حشره کش نیستند زیرا که استفاده از سموم سوسک کش اثرات منفی زیادی برای سلامتی و همچنین ایمنی افراد دارد.در صورت مواجهه با هر نوع سوسک، بلافاصله باید نسبت به انجام اقدامات پیشگیرانه برای از بین بردن این موجودات مبادرت نمود.

از آنجایی که انجام فرآیند سمپاشی ممکن است اثرات زیانبار و جدی بر سلامت و محیط زندگی انسان وارد سازد، برای جلوگیری از این امر، تجربه و تخصص حرف اول را می زند.

پس اگر در محل زندگی خود با انواع گوناگون حشرات یا جانوران مثل موش ، سوسک ، موریانه ، مورچه ، پشه ، ساس و … مواجه شده‌اید بهتر است قبل از تکثیر آنها با تیم پاکسازان محیط مشورت نمایید تا خانه شما را بررسی کنند تا بتوانید هرچه زودتر از آلوده شدن محیط خانه پیشگیری کنید.


مقایسه قیمت سمپاشی سوسک با سم

قیمت سمپاشی سوسک مناسب تر است یا هزینه ی خرید سم سوسک کش ؟

این سوالی است که بسیاری از افراد پیش از اقدام به سمپاشی می پرسند. خرید سم و  اسپری حشره کش آسان‌ترین راه برای جلوگیری از ورود سوسک‌هاست. اما بهتر است بدانید قیمت سمپاشی سوسک در مقایسه با قیمت سم بسیار به صرفه تر است زیرا:

☑️ با توجه به انواع زیاد سموم در بازار شما بایستی طبق نیاز خود سم سوسک کش و حشره کش بخرید. ابتدا باید بدانید سوسک‌ها تا  چه حد پیشرفت داشتند و از چه نوعی هستند تا بتوانید سم مناسب بخرید.

شرکت سمپاشی پاکسازان محیط با اعزام متخصصین خود به منزل شما تمامی نقاط خانه را بررسی کرده و بهترین راه حل را به شما پیشنهاد می‌دهند. از این رو دیگر نیازی نیست در خیابان‌ها سرگردان شوید و به دنبال سم قوی برای سوسک باشید.


☑️ شاید فکر می‌کنید خرید یکبار سم سوسک کش بسیار ارزان تر از قیمت سمپاشی سوسک است! اما بدانید کیفیت حرف اول را می زند. شما برای سمپاشی سوسک در تهران یکبار هزینه می‌کنید و برای همیشه از شر سوسک‌ها خلاص می شوید . اما استفاده از سم سوسک کش کیفیت کار خود را تضمین نمی کند و فروشنده هیچ ضمانتی برای سم فروخته شده نمی کند.


سموم سوسک کش چه خطراتی دارند؟

☑️ مصرف بی رویه، افراطی و نسنجیده سم علاوه بر آسیب های وارده به محیط زیست، سبب مقاومت شدن بدن سوسک‌ها به این مواد شیمیایی می گردد. برای انجام سمپاشی تنها نباید از بین بردن سوسک‌ها به عنوان موجودات موذی و مزاحم مورد نظر باشد، بلکه باید به رعایت اصول سمپاشی متناسب با نوع مکان و محل نیز توجه ویژه و دقیق شود.


☑️ هنگام استفاده از سم برای کشتن سوسکها بایستی نکاتی رعایت شود. استفاده از ماسک و دستکش ضروری است.افرادی که تنگی نفس ، بیماری های تنفسی و بیماری های پوستی دارند هرگز نباید خودشان از سموم حشره کش استفاده کنند.اگر در منزل خود کودک دارید ریختن سم بسیار خطرناک است.پس برای حفظ سلامت خود و خانواده ی خود سمپاشی سوسک درشت را به متخصص سمپاشی بسپارید.


☑️ بکار گرفتن افراد بی تجربه در این زمینه می تواند سلامت خانواده‌ها اعم از افراد سالخورده، کودکان، بیماران و حتی زنان باردار را در معرض خطر جدی قرار دهد.


☑️ فارغ از قیمت سمپاشی سوسک، سم مورد استفاده باید کاملا با نوع حشره مد نظر به کار گرفته شود تا بتواند باعث از بین بردن آن در محیط های مختلف شود.

در غیر این صورت، سم استفاده شده نه تنها محیط را از وجود سوسک پاکسازی نمی کند، بلکه نتیجه ای جز مقاوم شدن حشرات مورد هدف، با خود به همراه ندارد.


چه عواملی بر قیمت سمپاشی سوسک تاثیرگذار است؟

 

🔴 نوع سوسک ( سوسک فاضلاب ، سوسک ريز ، سوسک کابینت و …)

🔴 مدت زمان آلودگی محیط

🔴 زیر بنا

🔴 مساحت ساختمان

🔴 متناسب بودن سم با محیط

🔴 نوع سم بکار رفته

🔴 میزان آلوده شدن خانه به سوسک

🔴 تعداد اتاق‌ها

🔴 لوازم آلوده شده به سوسک مانند کمد ، دیوار ، تخت و …

بهترین قیمت سمپاشی سوسک در تهران ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

بر اساس موارد ذکر شده تعداد اتاق های بیشتر، هزینه بیشتری را نیز با خود به دنبال دارد. شدت آلودگی محل، استفاده از میزان سم مصرفی بیشتر را نیز می طلبد. به همین جهت برای پاکسازی و بهسازی محیط از آلودگی، قیمت سمپاشی سوسک نیز در این موارد افزایش پیدا می کند.

جنس و نوع مصالح استفاده شده در محیط هم در رشد و تکثیر این موجودات مزاحم بسیار حائز اهمیت و مهم می باشد. دیوارپوش‌ها ساخته شده از جنس پلاستیک، چوب و دیوارهای گچی بستری مناسب برای حضور سوسکها به شمار می رود. بر همین اساس، در هنگام شروع عملیات سمپاشی، این مسئله نیز باید مورد نظر واقع شود. به هم ریختگی و نامرتب بودن اتاق و وسایل موجود در آن هم یکی از عامل های تاثیر گذار بر قیمت سمپاشی سوسک محسوب می‌گردد.

در این موارد برای انجام سمپاشی اصولی و عاری ساختن فضا از وجود سوسک، نیاز به مرتب نمودن فضای مد نظر می شود. از طرفی برای وسایل اضافی نیز باید میزان سم بیشتری را مورد استفاده قرار داد تا پاکسازی فضا به نحو مطلوب انجام شود. در نتیجه، این امر از نظر هزینه بر عملیات سمپاشی تاثیر مستقیم از خود بر جای می گذارد.

در برخی مواقع نیز ممکن است برآورد قیمت سمپاشی سوسک، توسط متخصصان حوزه سمپاشی به صورت نرخ ساعتی ارائه گردد. در چنین شرایطی عرضه خدمات سمپاشی به صورت ساعتی و با توجه به زمان اختصاص یافته در این زمینه برآورد می شود.


10 مرحله که برای سمپاشی سوسک منزل باید رعایت کنید

اگر به این نتیجه رسیدید که قیمت سمپاشی سوسک برایتان به صرفه نیست و خواستید برای مدت کوتاه سوسک‌ها را از بین ببرید لازم است قبل از استفاده از سم این نکات را رعایت کنید:

1.خرید سم مناسب نیاز از فروشگاه معتبر

2.خواندن کاتالوگ روی سم

3.آماده سازی سم در صورت نیاز (بعضی سموم بایستی با آب ترکیب شوند)

4.زدن ماسک جلوی دهان و بینی

5.پوشیدن دستکش مناسب

6.جمع آوری لوازم و وسایلی که در محیط مورد نیاز سمپاشی هستند

7.ریختن سم به مقدار لازم

8.بستن در اتاق و یا محل سمپاشی شده

9.نریختن آب برای چند ساعت در آن مکان

10.استفاده نکردن از محیط سمپاشی شده برای چند ساعت یا چند روز

 


اهمیت سمپاشی منزل

علاوه بر منزل و محل سکونت مکان های مختلفی نیاز به سمپاشی دارند.

هتل‌ها یکی از مشتریان سمپاشی سوسک و سمپاشی موریانه هستند. از آنجایی که همه نوع افرادی از مکان های مختلف در هتل رفت و آمد دارند بایستی به صورت دوره ای سمپاشی شوند.قیمت سمپاشی سوسک در هتلها با توجه به دوره ای بودن و همچنین تعداد اتاق‌ها و … متفاوت است.

یکی دیگر از مکان‌هایی که نیاز به سمپاشی مداوم دارد رستوران‌ها هستند. رستورانها به دلیل داشتن آشپزخانه و تهیه و سرو غذا بایستی عاری از هر نوع سوسک و جانور باشند.سمپاشی رستورانها از این جهت که در آنجا آشپزی می شود بسیار مهم و ضروری است و باید با دقت انجام شود.آلودگی ناشی از حضور سوسک‌ها از طریق غذا و مواد غذایی وارد بدن مراجعه کنندگان می شود و سلامتی افراد را به خطر می اندازد.

علاوه بر قیمت سمپاشی سوسک، برخورداری از محیطی عاری از وجود موجودات موذی در هتل‌ها و رستورانها، آرامش و آسودگی خاطر ساکنان آن را با خود به همراه دارد. یکی از روش های تاثیر گذار و اثر بخش برای راحت شدن از حضور سوسک‌ها، نظافت و تمیز نگه داشتن آن مکان و همینطور انجام عملیات سمپاشی می باشد.

قیمت سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک توسط شرکت معتبر

بررسی راه های ورود آنها به محیط و یافتن منبع اصلی، در این زمینه بسیار راهگشا و مفید می باشد. با توجه به اینکه تولید و تکثیر سوسک‌ها بسیار سریع صورت می گیرد، برای از بین بردن آنها به سرعت باید واکنش نشان داد. بهره بردن از سم های نامناسب و غیر بهداشتی، از نظر سلامتی تهدیدی برای انسان و موجودات زنده به شمار می رود.

همچنین استفاده از مواد شیمیایی فاقد استاندارد، بیماری های جدی مانند مشکلات تنفسی، تپش قلب و بیماری های قلبی را با خود به همراه دارد.

افراد غیر متخصص نیز نه تنها محیط را از وجود سوسک ها پاک نمی سازند، بلکه در بسیاری موارد سبب صرف هزینه های اضافی و گزاف در این زمینه می شوند. در این شرایط و برای حل مشکل به صورت ریشه ای می توان از متخصصان شرکت پاکسازان محیط یاری گرفت. این شرکت با عرضه خدمات سمپاشی به صورت تخصصی، ضمن ارائه به صرفه قیمت سمپاشی سوسک، هیچگونه عوارض جانبی را در اثر انجام سمپاشی به سلامت انسان وارد نمی سازد.

برای اطلاع از قیمت سمپاشی سوسک تماس بگیرید

۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

4.7/5 - (6 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.