سمپاشی مگس

مگس ها یکی از شایع ترین حشراتی هستند که روی زمین یافت می شوند. سمپاشی مگس از آنجایی که مگس ها در همه جا یافت می شوند و پرواز می کنند ، اهمیت بسزایی دارد.

مگس ها دارای 2 بال هستند که هنگام پرواز و فرود آمدن روی زمین عامل ویروس و باکتری های بسیاری می باشند. از این رو سمپاشی مگس در حفظ بهداشت خانه ، محل کار ، کارخانجات مواد غذایی و … بسیار موثر است.ما در این متن به این سوالات پاسخ می دهیم:

 1. مگس از چه چیزی بدش میاد ؟
 2. راه های مبارزه با مگس خانگی
 3. آشنایی با انواع مگس
 4. چگونه از شر مگس خلاص شویم ؟
 5. هزینه ی سمپاشی مگس چقدر است؟
اطلاعیه جدید شرکت پاکسازان محیط

با توجه به شیوع ویروس و بیماری کرونا، تیم سمپاشی و ضدعفونی شرکت سمپاشی پاکسازان محیط مجهز به ماسک، دستکش، لباس مخصوص، چکمه و … می باشند. همچنین تمامی افراد به صورت کامل پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.


سمپاشی مگس بصورت تخصصی :

اگر می خواهید بدانید مگس از چه چیزی بدش میاد بایستی نکاتی را بدانید! مگس ها به دنبال زباله و آلودگی و کثیفی هستند! از آنجا که مگس ها منبع تغذیه ی ثابتی ندارند از همه ی مواد غذایی تغذیه می کنند پس یکی دیگر از مکان هایی که باید همیشه تمیز و نظافت شده باشد آشپزخانه و اطراف سطل زباله است.

در ادامه به تعدادی از موادی که برای سمپاشی مگس در خانه استفاده می کنند می پردازیم. اما مهمترین نکته این است که با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا هیچ چیز نمی تواند جلوی ورود مگس ها به خانه را بگیرد جز سمپاشی مگس توسط شرکت سمپاشی معتبر و استفاده از سموم مخصوص و با کیفیت.پس اگر می خواهید بدانید چگونه از شر مگس خلاص شویم همین حالا برای سمپاشی مگس تماس بگیرید.

سمپاشی مگس تضمینی

09196472172

سمپاشی مگس


راه های مبارزه با مگس خانگی

برای مبارزه و دفع مگس خانگی می توانید از این روش ها استفاده کنید. اما اگر مدت زیادی است که خانه یا محل کار شما به این حشره ی موذی آلوده شده است بهترین و موثرترین راه سپردن کار سمپاشی مگس به شرکت پاکسازان محیط است.

 • استفاده از اسپری مگس کش و حشره کش قوی
 • دفع مگس خانگی بوسیله ی تله گذاری (چسب مگس)
 • استفاده از سرکه و مواد معطر
 • استفاده از مواد مگس کش عطاری
 • گذاشتن پیاز در نقاط مختلف خانه
 • بستن منافذ و سوراخ های دیوار و …
 • استفاده از مگس کش یا همان پشه کش بصورت تهاجمی
 • استفاده از خیار برای گیر انداختن مگس ها
 • پاکیزه نگه داشتن خانه و نظافت

 

سمپاشی انواع مگس در اسرع وقت

مگس ها انواع مختلفی دارند! حدود 16000 گونه مگس در چرخه ی طبیعت وجود دارد که با گرم شدن هوا بیشتر دیده می شوند. انواع مگس ها دارای دو بال هستند که آنها را قادر به پرواز کردن می کند.

اگر فرق پشه ، مگس و موجودات از این قبلی را نمی دانید می توانید عکس انواع مگس را در اینترنت جستجو کنید تا اگر در خانه ی خود مگس دیدید سریعا به فکر رهایی از آنها باشید.

تیم سمپاشی پاکسازان محیط توسط کادری مجرب و متخصص در حوزه ی سمپاشی سوسک ، سمپاشی کک ، سمپاشی پشه و همچنین سمپاشی انواع مگس به خوبی شما را از شر مگس ها خلاص می کند. پس اگر می خواهید بدانید چگونه از شر مگس خلاص شویم ؟ حتما با تیم سمپاشی ما تماس بگیرید.

تماس برای سمپاشی مگس

09196472172

رعایت دقت ، استفاده از تجهیزات سمپاشی مناسب ، بکار بردن سموم با کیفیت و قوی ، رعایت بهداشت و نکات ایمنی در حین کار و انجام وظیفه در کوتاه  ترین زمان از مزایای شرکت ما برای سمپاشی مگس و انواع حشرات موذی می باشد.

سمپاشی مگس


قیمت سمپاشی مگس چقدر است؟

با توجه به موارد زیادی تحقیق در مورد مگس ، می دانید که مگس ها انواع مختلفی دارند و هرکدام بطور جداگانه با سموم مختلفی دفع می شوند. کارشناسان ما پس از بررسی دقیق مکان آلوده شده سموم لازم برای مبارزه با حشرات را برای شما تهیه می کنند و بصورت حرفه ای وارد عمل می شوند.

قیمت سمپاشی مگس علاوه بر نوع سمی که در تحقیق در مورد مگس مشخص می شود به متراژ خانه ، تعداد دفعات سمپاشی و … بستگی دارد. جهت اطلاع دقیق از هزینه سمپاشی با ما تماس بگیرید.

سمپاشی خانه با سموم عالی

09196472172


خطرات وجود مگس خانگی چیست ؟

با توجه به اینکه تمام موجودات در طبیعت فواید به خصوصی دارند اما ما در اینجا در رابطه با فواید مگس صحبت نمی کنیم! زیرا این موجودات باعث ایجاد مزاحمت و سلب آرامش می شوند و ما به دنبال ارائه ی خدماتی برای کمک به شما هستیم.

همانطور که گفتیم مگس ها حشراتی آلوده و کثیف هستند. به دلیل اینکه قادر به پرواز هستند در همه ی مکان ها ورود کرده و از همه چیز تغدیه می کنند!

مگس ها مانند دیگر حشرات باعث ایجاد خطراتی برای انسان می شوند. ایجاد تب و لرز ، خارش پوست و التهابات پوستی ، قرمزی بدن ، ورود باکتری قارچ و یا ویروس به بدن ، ایحاد مسمومیت غذایی و اسهال و … از جمله خطراتی است که یک مگس می تواند برای شما داشته باشد.

پس برای مبارزه و نابودی کامل این حشرات موذی سلامتی خود و خانواده ی خود را به ما بسپارید تا با یک سمپاشی دقیق مگس ها را از محل زندگی شما دور کنیم.

سمپاشی مگس


انواع خدمات شرکت سمپاشی پاکسازان محیط

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.