سمپاشی پشه در چه نقاطی طرفدار دارد؟

سمپاشی پشه یکی دیگر از پردرخواست‌ترین خدماتی است که ما ارائه می دهیم. پشه‌ها به دلیل جثه کوچکی که دارند به راحتی می توانند به هر نقطه ای سفر کند و همچنین به دلیل خون خوار بودن آنها در همه جا می توانند تغذیه کنند.

یکی از مشهورترین نوع پشه ها، پشه خاکی است که در اکثر نقاط دنیا وجود دارد. در این مقاله قصد داریم در مورد راه های از بین بردن پشه خاکی ، سمپاشی پشه ، پشه کش قوی و انواع پشه های خاکی توضیح دهیم. پس اگر شما هم به فکر از بین بردن پشه های موجود در منزل خود هستید با ما همراه باشید.

در ابتدا توضیحی در مورد پشه می دهیم تا بیشتر با آنها آشنا شوید:

سمپاشی پشه چگونه انجام می شود؟

برای سمپاشی پشه از سموم آلی و با دوام  به روش ابقایی استفاده می شود. در این نوع سمپاشی از موادی با کیفیت استفاده می شود که کل محیط را شامل می شود و به راحتی پشه‌ها ریشه کن می شوند، اما نسبت به شرایط و موقعیت مکانی تعداد دفعات سمپاشی پشه متفاوت است. سمپاشی پشه با مواد شیمیایی سریع‌ترین راه برای از بین بردن دائمی این حشرات است.

تیم پاکسازان محیط توسط متخصصان با تجربه ، پشه های خطرناک و انواع حشرات موذی را به خوبی شناسایی کرده و بهترین راه دفع پشه را برای پاکسازی محیط شما انجام می دهند. مبارزه با پشه های خطرناک ، استفاده از پشه کش قوی و بی ضرر ، سمپاشی سوسک ، سمپاشی عنکبوت و انواع حشرات مزاحم از فعالیت های تخصصی این تیم است.

چه کنیم که پشه نیشمان نزند ؟ بهترین و امن ترین راه تماس با شرکت سمپاشی جهت دفع پشه ها است!

چه کنیم که پشه نیشمان نزند


پشه‌ها چگونه موجوداتی هستند؟

پشه‌ها حشرات کوچک هستند که بدن آنها از دوبال تشکیل شده است. بدن پشه‌ها از سه قسمت تشکیل شده است که عبارتند از: سر، سینه و شکم. این حشرات کوچک از خون پستانداران، پرندگان، خزندگان و… تغذیه می کنند. به همین دلیل همیشه چیزی برای تغذیه دارند.

پشه‌ها با استفاده از نیش تیزی که دارند عمل مکش خون را انجام می دهند و به راحتی تغذیه می کنند. تولید بسیار سریعی دارند و همچنین در طول 10 روز می توانند بالغ شوند. یکی از دلایل مهم گرایش پشه ها به انسان‌ها، وجود مواد شیمیایی بر روی پوست ما است.

پشه‌ها با پراکندگی وسیع و حضور خود در  اماکن انسانی از طریق گزش و تزریق بزاق به بدن باعث ایجاد آزار و مزاحمت های فراوان برای انسان می شوند که به صورت خارش ، قرمزی ، تورم ، التهاب موضعی و تحریکات پوستی که در افراد حساس و در صورت تعداد گزش زیاد می تواند موجب عوارض عمومی شود. مسأله مهم تر در مورد پشه‌ها بیماری های متنوع و مهمی است که منتقل می کنند.


روش های دفع پشه چیست؟

  1. یکی از ساده‌ترین و مؤثر‌ترین روش دفع پشه و از بین بردن پشه ها و بیماری های قابل انتقال توسط آنها ایجاد محافظت فردی در مقابل گزش پشه هاست . این عمل از طریق نصب توری برای در و پنجره‌ها ، هواکش‌ها و کانال‌ها ، استفاده از پشه بند در مناطق آلوده ، هنگام خواب و در هوای آزاد است.
  2. گودال های که در اطراف محیط زندگی و محله شما هست را با خاک پر کنید.
  3. استفاده از حشره کش های شیمیایی که البته استفاده ی بیش از حد از این حشره کش‌ها به خودی خود عامل بیماری های تنفسی و پوستی بسیاری هستند.
  4. استفاده از لوسیون‌های موجود در بازار که باعث می شود برای مدتی پشه های از شما دور شوند.

پشه کش قوی

اگر به دنبال پشه کش قوی برای دفع پشه‌ها هستید و می خواهید بدانید که چه کنیم که پشه نیشمان نزند مناسب‌ترین و کم هزینه‌ترین راه، سمپاشی پشه به کمک تجهیزات مناسب سمپاشی توسط تیم پاکسازان محیط است.


سریعترین راه از بین بردن پشه ها چیست؟

پشه‌ها از کجا می آیند ؟ پشه کوره از کجا میاد ؟ بهترین سم برای پشه خاکی چیست؟ چگونه از انواع حشرات حبوبات خلاص شویم ؟ پشه کش قوی را از کجا تهیه کنیم ؟ چه کنیم که پشه نیشمان نزند ؟

این سوالات از پر درخواست‌ترین سوالاتی است که در خصوص دفع پشه و سمپاشی پشه پرسیده می شود.

با تغییرات آب و هوا و گرم شدن هوا حضور پشه‌ها و خصوصا پشه کوره‌ها بیشتر حس می شود. پشه کوره‌ها اطراف گودال‌های آب ، پای باغچه و گلدان‌ها ، اطراف سطل زباله و دهانه ی فاضلابها دیده می شوند.

با توجه به گرم شدن هوا کرم زدن و پشه زدن حبوبات و برنج نیز افزایش می یابد! برای اینکه از انواع حشرات حبوبات خلاص شوید می توانید آنها را در جای خنک به همراه مقداری نمک نگهداری کنید.

سمپاشی پشهخرید سم پشه و استفاده از حشره کش برای دفع پشه می تواند تا حدودی موثر باشد اما زمان و انرژی بیشتری می برد! اگر می خواهید زمان کوتاه تری را برای از بین بردن پشه های خانه شما سپری کنید حتما کار را به شرکت سمپاشی معتبر بسپارید.


مکان های مناسب برای تولید مثل پشه ها

این حشرات برای تولید مثل نیاز به رطوبت دارند بنابرین آنها به سرعت به سمت مناطق مرطوب و یا سایه دار حرکت می کنند. مانند اطراف استخرها ، پارکینگ و گاراژها ، بوته زارهای انبوه، انواع پیچک‌ها، سوراخ های موجود در درختان، آب روان موجود در ناودان‌ها، برگ‌ها و درختچه‌ها و … که در طول تابستان گرم از آن سیراب می شوند همه و همه محلی برای تکثیر این حشرات است.

سمپاشی پشه توسط متخصصان پاکسازان محیط، با هدف حداکثر تاثیر و حداقل قیمت صورت می گیرد که مانع آسیب رسانی به انسانها، گیاهان و شرایط محیطی می شود. روش های بسیاری برای از بین پشه‌ها وجود دارد ولی اگر می خواهید یک بار برای همیشه از شر این حشرات خلاص شوید کافی است سمپاشی پشه را به شرکت پاکسازان محیط بسپارید.

 

انواع پشه های موجود در محیط:

در این قسمت شما را با نام انواع پشه آشنا می کنیم. همانطور که می دانید پشه‌ها انواع گوناگونی دارند اما همه ی این گونه‌ها ناقل بیماری نیستند!

نام انواع پشه : پشه کولکس، پشه آئدس ، پشه خاکی ، پشه کوره و … چندین نمونه از پشه‌ها هستند!

معروف‌ترین بیماری که از پشه‌ها انتقال می یابد بیماری مالاریا است که در گذشته بسیار زیاد بوده است. 7 گونه از انواع پشه‌ها ناقل مالاریا هستند.

نوع دیگری از بیماری های ناشی از پشه‌ها بیماری های ویروسی است که فرد را دچار تب و لرز، التهابات پوستی و … می کند.

بعضی از پشه های خطرناک نیز بیماری های مهلک و حادی را انتقال می دهند. این نوع بیماری های خطرناک اغلب از پشه ی آئدس منتقل می شوند.

 


نکات مهمی که باید  پس از سمپاشی پشه رعایت کرد!

☑️ بعد از سمپاشی باید دقت کنید که حتما تمامی درها و پنجره‌ها را باز نگه دارید.

☑️ از خوردن غذاها و خوراکی‌هایی که به سموم آغشته شده است به شدت خودداری کنید.

☑️ سموم استفاده شده تا زمانی که به صورت کامل خشک نشده باشند می توانند به راحتی ایجاد مسمومیت کنند.

پس تا خشک شدن کامل مراقب باشید دستانتان به محیط سمپاشی شده برخوردی نداشته باشد.

☑️ کودکان و سالمندان را از محیط سمپاشی شده دور نگه دارید.

☑️ لوازمی که به سم پشه آلوده شده‌اند را پیش از استفاده به خوبی ضدعفونی کنید.

 

هزینه سمپاشی پشه چقدر است؟

در تعیین قیمت سمپاشی پشه موارد بسیاری اعم از متراژ محیط ، تعداد دفعات سمپاشی ، نوع سم استفاده شده تاثیر بسیار زیادی دارد. اما اگر می خواهید از قیمت‌نهایی سمپاشی پشه در منزل خود آگاه شوید همین الان با ما تماس بگیرید.

گروه پاکسازان محیط این افتخار را دارد که در تمامی نقاط ایران با استفاده از بهترین پرسنل و حرفه‌ای‌ترین کارشناسان سمپاشی انواع خدمات سمپاشی اعم از: سمپاشی سوسک ، سمپاشی ساس ، سمپاشی پشه و … را به استفاده از بهترین سموم و زیر نظر وزارت بهداشت به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.