سمپاشی ادارات

سمپاشی ادارات برای راحت شدن از شر حیوانات و حشرات موذی یکی از مهمترین کارهایی است که مدیران و صاحبین مشاغل باید به آن توجه داشته باشند. اگر به هر دلیلی اداره و شرکتی که در آن جا مشغول به کار هستید محل زندگی حشرات موذی بود و این حشرات تاثیر نامطلوبی روی کارکرد کارمندان و کارکنان شرکت داشتند، باید از یک مجموعه حرفه ای مثل پاکسازان کمک بگیرید تا این حیوانات موذی را ریشه کن کنید.

برای سمپاشی ادارات با ما تماس بگیرید

09196472172

 02155462280

اهمیت سمپاشی سازمان ها

فرض کنید سخت مشغول کار هستید و باید تمام تمرکزتان را روی یک پروژه خیلی مهم بگذارد اما به یک باره از درز پنجره یا زیر میز یک سوسک بزرگ پیدا می شود که تمام تمرکزتان را از بین می برد. یا فرض کنید شرکت و مجموعه شما در زمینه محصولات غذایی بوده و شما هم در حال بسته بندی مواد غذایی هستید و ناگهان بین ظروف بسته بندی یک سوسک مرده پیدا می کنید. چه احساسی در این زمان ها به شما دست می دهد؟ قطعا دوست دارید در آن لحظه تمام سوسک های دنیا از بین بروند تا دیگر شاهد این اتفاق نباشد. خبر بد اینکه که شما هیچوقت نمی توانید تمام سوسک ها و حشرات موذی را از بین ببرید اما خبر خوبی هم برای شما داریم و آن هم این است که شما می توانید تمام سوسک های داخل ساختمان و شرکت تان را نابود کنید.

سوسک ها و حشرات موذی جدای از احساس نامطلوبی که درون تان به وجود می آورند، خطرات و آسیب های زیادی هم به سلامت شما وارد می کنند که در ادامه به برخی از مهمترین شان اشاره خواهیم کرد:

 • سالمونلا
 • حصبه
 • وبا
 • اسهال خونی
 • آسم
 • آلرژی های مختلف

متاسفانه اداره، سازمان و شرکت ها مثل خانه شخصی شما نیستند و نمی توانید روی نظافت و تمیزی آن جا کنترل کاملی داشته باشید. روزانه شاید صدها نفر به محل کار شما رفته و آمد داشته باشند که همین باعث انتقال آلودگی و در نهایت افزایش حیوانات موذی می شود. به همین دلیل وجود این حیوانات در محل کار بسیار طبیعی تر از زمانی است که این حیوانات را در خانه خود می بینید.

متاسفانه اداره، سازمان و شرکت ها مثل خانه شخصی شما نیستند و نمی توانید روی نظافت و تمیزی آن جا کنترل کاملی داشته باشید. روزانه شاید صدها نفر به محل کار شما رفته و آمد داشته باشند که همین باعث انتقال آلودگی و در نهایت افزایش حیوانات موذی می شود. به همین دلیل وجود این حیوانات در محل کار بسیار طبیعی تر از زمانی است که این حیوانات را در خانه خود می بینید.

ما بخش زیادی از روز را مشغول گذراندن در شرکت و محل کسب و کارمان هستیم. در واقع یک سوم از روز ما در محل کارمان سپری می شود و فرض کنید شما قرار است میانگین 8 ساعت را با حیوانات و حشرات موذی سپری کنید. این قطعا در طولانی مدت مشکلاتی برای سلامتی تان به وجود می آورد و بهتر است که به محض اطلاع از وجود حشرات موذی خیلی زود راهکاری جدی برای از بین بردن شان بیابید.

یکی از بهترین راهکارها سمپاشی ادارات و شرکت هاست. اگر به شیوه ای درست اقدام به سمپاشی اداره خود نمایید، از شر سوسک، ساس و حشراتی از این دست برای همیشه راحت می شود. البته سمپاشی کاری حرفه ای بوده و باید آن را بر عهده افراد متخصص بگذارید در غیر این صورت نتیجه مطلوبی از این کار نمی گیرید و بعد از مدتی متوجه می شوید که دوباره همان آش و کاسه قبلیست و حشرات موذی دوباره جلوی چشم تان در محل کارتان رژه می روند.

خدمات سمپاشی ادارات پاکسازان محیط

شرکت پاکسازان محیط با استفاده از بروز ترین و بهترین سموم در ایران آماده ارائه خدمات در سراسر کشور و شهر ها همانند سمپاشی در تهران , سمپاشی در قم, سمپاشی در مشهد سمپاشی در شیراز, سمپاشی در اصفهان, و… با کادری مجرب و متخصص میباشد از جمله خدمات سمپاشی منازل و سمپاشی انباری ,  سمپاشی رستوران ,سمپاشی بیمارستان ها سمپاشی هتل هاو… عبارت است :

 1. سمپاشی سوسک 
 2. سمپاشی ساس
 3. سمپاشی موش
 4. سمپاشی موریانه
 5. سمپاشی زنبور 
 6. و دیگر حشرات که در محیط زندگی و کار شما آرامش و سلامتی شما را به خطر میندازند 

روش های سمپاشی ادارات

روش های سمپاشی ادارات

شرکت های خدمات سمپاشی ادارات راهکارهای مختلفی پیش روی مشتریان شان برای سمپاشی محل کارشان می گذارند. آن ها این کار را معمولا با بررسی دقیق محل آلوده به حشرات موذی انجام می دهند. آن ها اول محل را به خوبی بررسی کرده و آشیانه حیوانات را پیدا می کنند و سپس نوع حشره ها را تشخیص داده و بر اساس گونه شان سم خود و مانسبی را استفاده خواهند کرد. آن ها معمولا برای سمپاشی از بین بردن حشرات موذی ازقبیل سمپاشی سوسک ، یا از سموم پیشرفته و ترکیبی استفاده می کنند و یا به سراغ سموم خارجی که زیر نظر وزارت بهداشت هستند می روند.

اگر هم حیوانات موذی که در محل کار شما بودند از دایره حشرات خارج شده و شامل انواع موش و … می شوند، معمولا متخصصین سمپاشی با استفاده تکنیک تله گذاری و کارهای این چنینی حیوان موذی را برای همیشه از محل کارتان ریشه کن کرده و نابودم یک نند.

اقدامات قبل از سمپاشی شرکت ها

قبل از سمپاشی ساس و سمپاشی سوسک و حشرات دیگر توسط شرکت ها،  چند نکته مهم وجود دارد  که در ادامه می گوییم دقت کنید تا بیشترین تاثیر را از سمپاشی بگیرید:

 • تمام کارکنان و افرادی که در شرکت مشغول به کار هستند بهتر است در زمان سمپاشی از محل کار خارج شوند تا سم روی بدن و سلامت شان تاثیر نگذارد
 • برای سمپاشی حتما از افراد و شرکت های حرفه ای کمک بگیرید و خودتان این کار را انجام ندهید
 • اگر برخی کارمندان تان دچار بیماری های قلب و عروقی یا مشکلاتی شبیه به این بودند و سم روی آن ها تاثیر نامطلوب داشت، بهتر است در روز سمپاشی به آن ها مرخصی بدهید تا مشکلی برایشان ایجاد نشود

اقدامات موثر بعد از سمپاشی ادارات

بعد از سمپاشی

بعد از اینکه فرآیند سمپاشی سازمان تمام شد، اقداماتی است که باید حتما آن ها را انجام دهید تا دوباره شاهد ورود حیوانات و حشرات موزه به داخل محل کارتان نباشید. این اقدامات را در ادامه شرح می دهیم:

 • همه کارمندان را موظف کنید تا نظافت اتاق شان یا محل کار را حفظ کرده و هیچ گونه آلودگی و کثیفی روی میز کار، روی زمین و … ایجاد نکنند
 • آشیانه حیوانات موذی را بشناسید و آن ها را مسدود کنید تا دوباره امکان پیدا شدن شان به حداقل برسد
 • درزها را بپوشانید و هیچ راه نفوذی به داخل ساختمان محل کارتان نگذارید
 • برای بعضی از حیوانات و حشرات موذی نیاز به دوره های سمپاشی مدام است، پس اگر یک دوره را انجام دادید، دوره های بعدی را هم انجام دهید تا مطمئن شوید حیوانات موذی برای همیشه ریشه کن شده اند

برای سمپاشی ادارات با ما تماس بگیرید

09196472172

 02155462280

هزینه سمپاشی شرکت ها

هزینه سمپاشی شرکت ها معمولا بر اساس تعداد اتاق ها و متراژ ساختمان شرکت تعیین می شود. اینکه چه نوع حیوان موذی در محل کار شما وجود دارد نیز در قیمت تاثیر گذار است چون متخصصین بر اساس نوع حیوانات سموم خاصی را استفاده می کنند. همچنین اگر شرکت شما در خارج از شهر باشد، معمولا باید هزینه ای بابت ایاب و ذهاب سمپاش ها بپردازید.

به طور کلی اگر هزینه زیادی بابت سمپاشی بخواهید بپردازید باز هم ارزشش را دارد چون قرار است محیط کارتان را به طور کامل پاکیزه از هر نوع حیوان و حشره موذی کنید. اگر این حیوانات همچنان وجود داشته و شما نسبت به آن ها بی توجه باشید، نه تنها بیماری های مختلفی که در موردشان حرف زدیم سلامت کارکنان تان را به خطر می اندازد، بلکه باعث به وجود آمدن بی نظمی و آشوب هم می شود.

برخی کارمندان ممکن است با دیدن این حشرات و حیوانات موذی محل کار را تر کنند و برخی هم نسبت به آن ها فوبیا داشته و هراسان می شوند. پس قبل از اینکه اتفاق نامطلوبی بخواهد در محل کارتان رخ دهد، پیشنهاد می دهیم هزینه ای را بابت سمپاشی ساختمان شرکت بپردازید و از دست این مشکل راحت شوید.

بازدهی سمپاشی ادارات

سمپاشی ادارات، بازدهی مطلوب از کار

با سمپاشی ادارات، بازدهی مطلوبی از کارمندان و کارکنان خود انتظار داشته باشید. حیوانات و حشرات موذی تاثیر نامطلوبی روی کیفیت کار تمام کارکنان می گذارند و با از بین رفتن شان قطعا کارکنان هم در فعالیت های کاریشان عکس العمل بهتری خواهند داشت. ما در طول این مطلب به طور کامل در مورد سمپاشی اداره ها و شرکت ها صحبت کردیم و حالا شما می دانید چطور با حیوانات موذی در این اماکن مقابله کنید.

تماس سمپاشی حشرات 09196472172