سمپاشی رستوران به صورت تضمینی را به ما بسپارید!

 وجود آفاتی نظیر موش، سوسک، پشه یا مگس و … در محیط داخلی فروشگاه و یا رستوران ها باعث بروز مشکلاتی به لحاظ بهداشتی می شود. این مکان ها به دلیل تولید مواد غذایی بسیار آسیب پذیر هستند و آفاتی نظیر سوسک، موش و … می توانند با هجوم به مواد خوراکی برای صاحبان آنها دردسرساز شوند. سمپاشی رستوران تضمینی جهت جلوگیری از انتقال ویروس ها خواهد بود. همچنین سمپاشی رستوران به صورت دوره‌ای باید انجام شود. انواع خدمات طعمه گذاری موش ، سمپاشی سوسک درشت ، سمپاشی سوسک ریز ، سمپاشی ساس و… را میتوانید به شرکت پاکسازان محیط بسپارید.

تماس با ما جهت سمپاشی رستوران ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

سمپاشی رستوران

در این مقاله ابتدا تعاریفی از سم و سمپاشی برای شما ارائه می‌شود و سپس به سمپاشی رستوران می‌پردازیم. باید بدانید که در فصل های گرما هجوم حشرات بسیار بیشتر است و شما اگر مدیر یک رستوران هستید اطلاعات خود را درباره سمپاشی رستوران بالا ببرید زیرا سمپاشی رستوران شما باعث می‌شود علاوه بر اینکه تمامی پرسنل بیمار نشوند از سلامتی افرادی که وارد رستوران خواهند شد نیز حمایت می‌کند.

 

سم چیست؟

سم دارای اشکال متنوعی است که به صورت جامد، مایع،گاز دیده می شود.سم اگر با بدن از نظر پوستی و یا وارد خون شود و یا تنفس را درگیر می کند. زیرا برخی سم ها حتی بخار می شوند و وقتی وارد تنفس فرد می شوند باعث مسمومیت خواهند شد. بنابراین در سم پاشی کردن باید کاملا دقت داشته باشید که دچار مسمومیت های حاد و یا مزمن و بیماری های تنفسی نشوید.

 

تماس با ما جهت سمپاشی رستوران ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

سمپاشی در رستوران :

همه ما وقتی می‌خواهیم وارد یک رستوران شویم و از غذاهای خوشمزه رستوران ها لذت ببریم اولین چیزی که به ذهنمان می آید این است که آیا این رستوران ها تمیز هستند. قطعا سمپاشی رستوران یکی از مواردی است که باعث می شود رستوران ها بهداشت خود را تکمیل کنند بنابراین نباید در این باره سهل انگاری صورت گیرد. اگر شما وارد یک رستوران شوید و کوچکترین مشکل بهداشتی را مشاهده کنید قطعا دیگر وارد آن رستوران نخواهید شد. سمپاشی رستوران برای جلوگیری از حمله حشراتی است که ناقل بیماری هستند و بسیار مفید است. سمپاشی یکی از مهم ترین کارهایی است که برای جلوگیری از آفت های بیماری زا انجام می شود.

سمپاشی رستوران تضمینی

 

سمپاشی رستوران و علت سمپاشی:

به دلیل استفاده از موارد مختلف غذایی زیاد در رستوران ها، حشراتی مانند سوسکها و پشه ها و مگس ها و بسیاری از حشرات دیگر ممکن است وارد رستوران ها بخصوص آشپزخانه رستوران شود. و این موضوع باعث می شود بهداشت رستوران را به خطر بیاندازد و در ادامه باعث بیماری هایی خواهد شد که معمولا از این حشرات به صورت ویروسی و یا باکتری منتقل می شود. این حشرات به مواد غذایی حمله می کنند و باعث می شوند آلودگی وارد مواد غذایی بشود. حال باید به این فکر افتاده که چه کاری بهتر است انجام دهیم.بهترین کار سم پاشی رستوران است. در سراسر جهان حتی رستوران های شیک نیز از این امر مستثنی نبوده و به سم پاشی رستوران خود می پردازند.

تماس با ما جهت سمپاشی رستوران ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

 

سمپاشی رستوران چگونه انجام می شود:

سمپاشی رستوران در اصل به این صورت است که با پمپاژ کردن ماده های سمی که باعث مرگ و میر حشرات می شود علاوه بر اینکه باعث می شود حشرات از بین بروند باعث می شود هیچ گونه حشره ای وارد رستوران نشود. شاید حشرات بوی سم را حس می کنند. و این نوع سمپاشی توسط کسانی انجام می شود که در کار خود بسیار عالی عمل کرده و به دلیل تجربه بالا نقاطی که سم پاشی می شود را کاملا می شناسند. این یک مبارزه با حشرات است. در بهداشت جهانی نیز سمپاشی رستوران را یک قانون می داند به دلیل اینکه غذاهای آلوده اگر در رستوران ها سرو شود قطعا با جان انسان های زیادی بازی خواهد کرد.

 

قبل از سمپاشی رستوران چه کارهایی انجام دهیم:

 • اگر سوراخ ها یا منافذی وجو دارد را قبل از سم پاشی رستوران ببندید.
 • از کارشناسان سم پاشی برای سم پاشی رستوران خود استفاده کنید.
 • کارشناسان سم پاشی دقیقا نوع سمی را که باید انتخاب کنید را می دانند بنابراین ابتدا اجازه دهید مکان شما مورد بررسی قرار گیرد.
 • قبل از سم پاشی رستوران، رستوران خود را تمیز کنید
 • در صورت وجود مواد غذایی، تمامی مواد را از رستوران خارج کنید یا انها را با عایق هایی بپوشانید به صورتی که گرد سم بر روی آنها ننشیند

 

بعد از سمپاشی رستوران تضمینی چه کارهایی انجام دهیم؟

 • از اینکه افراد چه کودکان و یا بزرگسالان با مکان هایی که سم پاشی شده است جلوگیری کنید
 • اگر به نظر خودتان مواد غذایی سمی شده است از آنها به هیچ عنوان استفاده نکنید
 • تمام دریچه هایی که منتهی می شود به فاضلاب ها و تمامی درزها را بگیرید و بپوشانید که حشرات وارد رستوران نشوند
 • همیشه سعی کنید رستوران خود را پاکسازی کنید و تمیز و بهداشت را رعایت کنید
 • سم پاشی رستوران که پایان یافت رستوران را کاملا تمیز کنید و بشوری
 • اگر نیاز به سم پاشی مجدد باشد، حتما کارشناس تشخیص می دهد و به شما اطلاع خواهد داد، حتما به نکاتی که کارشناسان سم پاشی می گویند را رعایت کنید.

سمپاشی رستوران

 

تماس با ما جهت سمپاشی رستوران ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲

کارشناسان سمپاشی چه کاری انجام می دهند:

کارشناسان سمپاشی قطعا بهترین زمان سمپاشی را به شما یاداور می شوند. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است از بین بردن هر حشره ای در طول روز دارای زمان خاصی است.اگر در زمان دیگری سمپاشی انجام شود قطعا جواب مناسبی را به همراه نخواهد داشت. به طور مثال سوسک ها در تاریکی و هنگامی که روز به پایان رسیده و غروب آفتاب رخ می دهد سمپاشی می شوند. ساس ها و کک ها و پشه ها در صبح زود سمپاشی می شوند و سایر حشرات دیگر، موش ها نیز زمان خاصی برای انها تعیین نشده است. شما در این مورد باید با کارشناسان سم پاشی مشورت کنید. کارشناسان سمپاشی نوع سمی را که باید استفاده شود انتخاب میکنند و برای هر مکان خاصی یک نوع سم را بکار خواهند برد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.